Бродирана красота - Гоблени 92

  • 98 784
  • 746
# 150
Аз избоцках картичката преди малко, но не съм я монтирала още на картончето:



И аз, но утре ще покажа, след като сглобя Simple Smile
Виж целия пост
# 151
Уших първата си картичка и много се кефя. Утре ще я сложа на картончето. Всъщност, сега е на картонче, но го нарисувах много зле и ще поправям утре. Дъщеря ми ще я подарява на приятелка, дано да я хареса, момичето.
Мимито и Светла, дано бързо да минава този кофти период.  Hug
Деси, благодаря, надявам се да съм се справила добре.
Виж целия пост
# 152
Мимито и Светла , съчувствам ти  и честито за зодийката .
Виж целия пост
# 153
Много от вас си купиха картончета и вече са си направили красиви картички.Но за всички онези, които не знаят как се прави картичка и не могат да си позволят заготовки по една или друга причина, съм направила урок в снимки - как се прави картичка - както ги изработвам аз.

http://sisssak.multiply.com/photos/album/82/82




И напредък по овчарчето ми.Ха дано догодина да не ви показвам етапи от него  Mr. Green



Pepen, специално за теб и се извинявам, че не успях по-рано.



http://depositfiles.com/files/uthf3a3d3
Виж целия пост
# 154
Поздравления за творящите, защото аз не съм от тях.
 cold yu5 Студено ми е и съм настинала, като си сложа очилата да шия не мога да дишам през носа и затова съм пас от петък, да не кажа от четвъртък. Само за адет уших три малки мотивчета за великденските яйца, които ми отнеха близо час. Явно просто не мога да стоя така вече - трябва да правя нещо.
Мимито & Светла Дано всичко свърши благополучно за семейството Ви, дано майка ти има сили жената, щото с едно болно малко дете и с две "възрастни " деца е направо страшно.

Сисак, прекрасна изработка.
Виж целия пост
# 155
     
Виж целия пост
# 156
Бачийска бързо оздравяване Hug
Мимито и Светла искрени пожелания за здраве и на вас Peace
ИнаТ   bouquet завиждам ти на производителноста #Crazy
Аз събота и неделя немога да се докопам до компа. За мен не остава ред Mr. Green.  
Виж целия пост
# 157
ИнаТ, голямо браво от мен! Прекрасни са картичките ти! И как точно са подбрани мотивите за самите картички. Поздравления!

И аз нещо се ослушвам тия дни. Чакам едни конци да пристигнат, а междувременно мога да шия по Африканката, но нещо този гобленов бод и то толкова ситен, много ми е изнервящ. Ушивам малко и го оставям.
Виж целия пост
# 158
ИнаТ, пак ни радваш очите с много хубави картички ,много производителност и творчество бре!
 Момичета, поздравления за всичките ви красоти!
  А сега и аз да се похваля с нещо готово ,което ми отне доста време, но много си го харесвам:).
  Dimensions -Rocky Point-оригинал.
     
Виж целия пост
# 159
Много красиви картички, поздравления!
Sianie35, този гоблен бе първия, който ших с кръстчета на Дименшънс и много го харесвам, наистина е впечатляващ.
Аз завърших азиатския разкош и днес ще се пробвам да го дам за рамка, ако не натрупа много сняг при нас:

Виж целия пост
# 160
Привет момичета,

поздравявам всички за новите Ви завършени красоти!

Моля, помогнете ми! Много харесвам от есенната колекция на Ланарте гоблена "Момиче с ябълка".  Макар и нова колекция, от края на миналата седмица вече го има в графика и в PM в osinka в темата Ищу схему для вышивания - 8. Не можах да сваля схемата в PM, в графика се справих, но за огромно мое разочарование символите в схемата и в ключа не съвпадат.

Може ли някой който има регистрация в osinka и ползва PM, да помогне.

Става дума за гоблена Lanarte Girl with Apple, каталожен номер 35 166(21200), незная защо го има под два номера.
Виж целия пост
# 161
Направих и аз няколко картички. В крайна сметка реших сама да си направя картончетата, че се двоумих тези на добре познатата ни вече Laughing Джули арт дали ще станат, а нямам време да шия други (че бях ушила мотивчетата). Направих ги по описания по-горе от sissak начин. Ето


Виж целия пост
# 162
Мммм, много са хубави картичките  Hug
Виж целия пост
# 163
Привет момичета,

поздравявам всички за новите Ви завършени красоти!

Моля, помогнете ми! Много харесвам от есенната колекция на Ланарте гоблена "Момиче с ябълка".  Макар и нова колекция, от края на миналата седмица вече го има в графика и в PM в osinka в темата Ищу схему для вышивания - 8. Не можах да сваля схемата в PM, в графика се справих, но за огромно мое разочарование символите в схемата и в ключа не съвпадат.

Може ли някой който има регистрация в osinka и ползва PM, да помогне.

Става дума за гоблена Lanarte Girl with Apple, каталожен номер 35 166(21200), незная защо го има под два номера.

Активиран е линк за публичен достъп:
http://dox.bg/files/dw?a=3dadb434fb
Тове е експорт от ПМ . Отваря се като снимка  и има стрелка за следваща страница. Дано да съм свършила работа.
Виж целия пост
# 164
ba4iiska,

Много, много ти благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия