Бродирана красота - Гоблени 92

  • 98 783
  • 746
# 210
margi-vr, скорошно оздравяване.

Момичета правите страхотни картички.и аз съм нагласила няколко, но не съм ги привела във вид за показване. Когато станат ще покажа.
сега показвам последното си творение.Коледният ми подарък завършен ,но не рамкиран все още. Снимката не е много добра ,но такъв е фотографа Grinning.В действителност цветовете са много по-ярки ин изглежда чудесно/поне аз така мисля/ Това ми е първият такъв гоблен и е възможно да откриете някой несъвършенства , но бъдете снисходителни Grinning
 Ето го и него  http://imageshack.us/photo/my-images/804/026356822.jpg/

лек и приятен ден на всички и весело изкарване на празника който си изберете,а защо не и двата
Виж целия пост
# 211
de4ko95, страхотен е! Поздравления! Много нежен и лъха спокойствие от него! Ще ти пълни сърцето винаги щом го погледнеш.

margi_vr, бързо оздравяване и от мен! Много здраве ти желая!
Виж целия пост
# 212
de4ko95, страхотен е! Поздравления! Много нежен и лъха спокойствие от него! Ще ти пълни сърцето винаги щом го погледнеш.
Peace Взе ми думите от клавиатурата   typeuu
Виж целия пост
# 213
Четит празник на всички,Много любов в сърцата и червено вино на масата,:wine:  sissak  благодаря за схемата и аз се възползвах и си я копирах,  bouquet
Виж целия пост
# 214
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! 
Two Hearts   loveuuu Two Hearts


Ето я и моята втора валентинка!
Виж целия пост
# 215
С много  и хубави картички изпълнихме темата  Hug
de4ko95 чудесен е гоблена Heart Eyes
sissak и аз си копнах схемката  Wink Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 216
Весел празник на всички 1dating Wine Glass, кой каквото празнува!
Имам една молба към всички Praynig търся си някакъв пейзаж, гледала съм много сайтове и форуми, но искам да е по-голям размер, а май всичките които си харесвам са много малки.  Ще чакам предложения!!!
Виж целия пост
# 217
Честит празник на празнуващите! Вие ще си изберете кой да празнувате! 1dating lovekiss

st. Dobri Благодаря за схемата на букетчето.  bouquet

Вчера цял следобед се опитвах да намеря една схема, като си мислех, дори че я имам, но не можах да я намеря. Знам само, че Сисак едно време я беше шила в тр варианта и се върнах да намеря това, което тя е шила. Става въпрос за това. Извинявам се, че ползвам нейна снимка.
Ше бъда благодарна за схемата, ако някой я има.
Аз днес го направихвидях че вече я има схемата
Честит празник на всички!!!
Виж целия пост
# 218
de4ko95  станал е много красив  Hug
margi_vr  бързо възтановяване  bouquet
Виж целия пост
# 219
Благодаря на всички за схемата!  bouquet
margi_vr Успешно и бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 220
Честит празник -кой каквото празнува!
Аз отивам да шия  Wink
Виж целия пост
# 221
Здравейте много отдавна ви чета и гледам красотите ви. Включвам се с една молба :
Някой би ли ми помогнал със схема на тези котета :
http://s45.radikal.ru/i107/0909/30/51ba9a60843bt.jpg
Виж целия пост
# 222
Здравейте много отдавна ви чета и гледам красотите ви. Включвам се с една молба :
Някой би ли ми помогнал със схема на тези котета :
http://s45.radikal.ru/i107/0909/30/51ba9a60843bt.jpg
Simple Smile  Joy
Tedy - тези котета да не ти изядат мишлето от аватара  Party
за съжаление не мога да помогна, но пък ми стана много весело  Hug
Виж целия пост
# 223
Записвам се с етапче (остава само контурът) на любимата ми дизайнерка Debbie Mumm:



А ето какво си спечелих наскоро от ибей, сърбят ме ръцете да го започна Laughing

Виж целия пост
# 224
Аз цопвам тук да се похваля с Молитвата :

http://media.snimka.bg/s1/0056/026355657-big.jpg?r=0

Да споделя, че вече шия Жасмин, много красив досега върви, но искам да питам нещо. Как шиете с ламен конец и как се глади после туй чудо? ютията няма ли да го стопи? В Жасмин имам на няколко места ламен дмц Е нещо си беше, но това се шие ужасно, бързо ми се изнищва ламето. Crossing Arms Освен това споделете за гладенето , моля  Hug

Честит празник, който каквото празнува   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия