Звездни компромати-130

  • 57 484
  • 746
# 300
 newsm78
Убих се да търся и започвам да стигам до извода, че съм гледала "трейлъра", заклеймила съм го като боза и толкова...  Joy
Виж целия пост
# 301
снимки от партито на LOVE Style, има доста снимки на Николета и сестра й, която всъщност ми прилича на Лили Иванова  Rolling Eyes
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150559110265843.37738 … 975842&type=1
Виж целия пост
# 302
Джей Ло за Кавали
Виж целия пост
# 303
http://www.crosspress.bg/newspaper_preview.php?img=bgDnes_17_02_ … _01.jpg&w=980


Горе вдясно четем,че Соня Васи бременна с близнаци Rolling Eyes А кой и е приятеля Rolling Eyes
Виж целия пост
# 304

 Heart Eyes
Виж целия пост
# 305
http://www.crosspress.bg/newspaper_preview.php?img=bgDnes_17_02_ … _01.jpg&w=980


Горе вдясно четем,че Соня Васи бременна с близнаци Rolling Eyes А кой и е приятеля Rolling Eyes


Нали уж лично тя опроверга слуха....
Виж целия пост
# 306
Цветелина Бориславова
Виж целия пост
# 307
..ох как й беше името...И накрая разбира, че е починала от старост  Crazy Crazy Ама май има и Титаник 3  hahaha

Роуз.

С една дума-Титаник 2 не струва, така ли?

Не съм го гледала, обаче гледах трейлъра + няколко откъза. Няма как да е направено от фенове. На мен от трейлъра ми се стори боза и се чудех даже как Лео се е излъгал.
Виж целия пост
# 308
Нали уж лично тя опроверга слуха....
Да, опроверга го. За пореден път се убеждавам, че вестниците ни са жалки парцали.

"Бременната с близнаци"  Mr. Green Дженифър Анистън и Джъстин Теру на премиерата на "Wanderlust"
1  2  3  4  5  6

"Титаник" 2 няма, без значение от кого е направен майтапчийския трейлър.
Виж целия пост
# 309
"Бременната с близнаци"  Mr. Green Дженифър Анистън и Джъстин Теру на премиерата на "Wanderlust"
1  2  3  4  5  6


Очите ми останаха в тази черно- бяла рокля.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 310
Дженифър Анистън е прекрасна както винаги  Heart Eyes
Роклята и на мен много ми харесва
Виж целия пост
# 311
"Бременната с близнаци"  Mr. Green Дженифър Анистън и Джъстин Теру на премиерата на "Wanderlust"

Изглежда да е към 8 месец  newsm78
Виж целия пост
# 312
Изглежда да е към 8 месец  newsm78
Joy
Най-малко! Как не е родила на премиерата, не знам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 313
Някой спомена Титаник 2 с Лео ди Каприо, не го намирам никъде в торент сайтовете, как сте го гледали преди 2 години, не съм чувала да е излизал на кино в Бг?
Виж целия пост
# 314

"Титаник" 2 няма, без значение от кого е направен майтапчийския трейлър.

 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия