Звездни компромати-130

  • 57 487
  • 746
# 285
Eeee, Титаник 2 го гледах преди 2 години още... Пълна боза по мое мнение!

За мен и първата не е нещо особено. Там беше и мястото, както и Ромео и Жулиета, на което намразих Ди Каприо, независимо от Гилбърт Грейп. Добре, че после, както каза SANDS, възмъжа и направи наистина добри роли, за да започна да гледам на него с други очи. Все още я има онази тънка нотка, която ми напомня за Титаник, като видя филм с него, но таланта му за мен е неоспорим.
За Клуни съм напълно съгласна, че е надценен актьор, но за мен е и надценен секссимвол. Самото му поведение така ме дразни, че мога да изключа екрана като го видя. Laughing
Виж целия пост
# 286
Добре де, този филм "Титаник 2" в крайна сметка съществува ли? Аз изгледах трейлъра, който беше даден последните страници и видях, че в коментарите под него пише, че е "fan made"  Thinking

Блейк Ливли тук ми изглежда ужасно слаба
Виж целия пост
# 287
Ами приликата е в прическата + перуката, панталонките с висока талия, комбинацията от шарени дрехи и като цяло поведението й във клипа...толкова налензена до сега не съм я виждала. Анелия не копира за първи път, дали Риана, дали Бионсе все копира някого.
Виж целия пост
# 288
Ами приликата е в прическата + перуката, панталонките с висока талия, комбинацията от шарени дрехи и като цяло поведението й във клипа...толкова налензена до сега не съм я виждала. Анелия не копира за първи път, дали Риана, дали Бионсе все копира някого.
Като идея може би - да, но като визия ми прилича на някой друг. В процес на обмисляне на кого ми прилича..  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 289
Кога изписахте 20 стр..... ooooh!
Голям фен съм на Лео, как може да не го номинират? Никога няма да забравя "Защо тъгува........" как си държеше ръцете, изкривените пръсти........ когато излязох от салона дълго не можех да се съвзема от филма, толкова ме впечатли играта на Лео.
Моля, някой да ми даде линк, към новият филм на Лео за Едгар Хувър, не мога да го открия............
Виж целия пост
# 290
Та в Титаник 2, намират Лео на дъното на океана замръзнал в ледено блокче  Crazy изкарват го, размразяват го и почва да търси ..ох как й беше името...И накрая разбира, че е починала от старост  Crazy Crazy Ама май има и Титаник 3  hahaha
Виж целия пост
# 291
Никол Шерзингер си забравила полата.
Помните ли преди време колко оплюхме Анелия за тая работа  Joy, ето че се мина време и стана модерно Mr. Green
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/02/16/article-2102034-11C338 … C-882_634x907.jpg
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/02/16/article-2102034-11C33F … C-715_634x893.jpg
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/02/16/article-0-11C33C5C0000 … C-891_306x715.jpg
Виж целия пост
# 292
Анджелина Джоли  И Брад           2   
Виж целия пост
# 293
Никол Шерзингер си забравила полата.
Помните ли преди време колко оплюхме Анелия за тая работа  Joy, ето че се мина време и стана модерно Mr. Green
Тя поне е без превръзка Crazy.

Така като казах Риана...
Риана отива в нощен клуб
След грамите
малка Рианка
бебе Рианка
Виж целия пост
# 294
..ох как й беше името...И накрая разбира, че е починала от старост  Crazy Crazy Ама май има и Титаник 3  hahaha

Роуз.

С една дума-Титаник 2 не струва, така ли?
Виж целия пост
# 295
Тези хора трябва да си уволнят фотографа Confused
http://life.dir.bg/gallery.php?id=10542338
Mr. Green Ааа имало е и друг Wink
http://sportsillustrated.cnn.com/2012_swimsuit/models/bar-refael … nd-rafael_10.html
останалите снимки:
http://sportsillustrated.cnn.com/2012_swimsuit/models/bar-refael … r-and-rafael.html
Виж целия пост
# 296
Та в Титаник 2, намират Лео на дъното на океана замръзнал в ледено блокче  Crazy изкарват го, размразяват го и почва да търси ..ох как й беше името...И накрая разбира, че е починала от старост  Crazy Crazy Ама май има и Титаник 3  hahaha

Мммм предполагам се шегуваш newsm78
А Титаник 3 е всъщност Титаник 1 на 3D
 
http://www.imdb.com/title/tt1640571/ - Титаник 2
Виж целия пост
# 297
Цялото име е "Титаник 2 - Джак се завръща", но нещо не го откривам по торентите. Гледала съм го преди повече от две години и е точно, както Джия го разказва - пълна боза!
Виж целия пост
# 298
Цялото име е "Титаник 2 - Джак се завръща", но нещо не го откривам по торентите. Гледала съм го преди повече от две години и е точно, както Джия го разказва - пълна боза!

Навсякъде където написах името излезе, че не е истински филма.
Леонардо Ди Каприо не е снимал Титаник 2, а още по-малко Джак се завръща Laughing
Виж целия пост
# 299
И на мен ми излиза, че е някаква измишльотина на фенове. Не казвам, че не сте го гледали просто наистина ми е интересно как няма никаква информация за този филм. От коя година е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия