Звездни компромати-130

  • 57 479
  • 746
# 60
http://eva.bg/categories/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B8-%D … %D0%B2%D0%B0.html
Интервю с Деница Атанасова.
Виж целия пост
# 61
Всеобщо любимото ни бебе Харпър Севън!
Виж целия пост
# 62

НЕЕЕЕ  Cry
Виж целия пост
# 63

Много ми е симпатично бебчето и знам, че е обсъждано, но не мога да се въздържа и аз да кажа, че не ми харесват цветовете, в които го обличат - все черно и сиво. Може да има и изключения, но това ми се набива винаги в очи а по мое мнение - подчертавам - мое - тези цветове не са подходящи за малки деца.
Виж целия пост
# 64
Не го харесвам като изпълнител и на външен вид ми е лиготия, но на поведението му винаги съм симпатизирала. Изключително отдаден е на благотворителни каузи и държи страшно много да остане близко до феновете си. Симпатизирам му.

Тези бузкиииииии. Толкова са сладки и големи, че ми иде да ги изпапкам.
И миналият път споменах, че с Флин са ми големи бонбони и двамата такива бузести Laughing

Бебе Флин
Виж целия пост
# 65
Риана и Крис Браун отново заедно?
Виж целия пост
# 66
Много ми е симпатично бебчето и знам, че е обсъждано, но не мога да се въздържа и аз да кажа, че не ми харесват цветовете, в които го обличат - все черно и сиво. Може да има и изключения, но това ми се набива винаги в очи а по мое мнение - подчертавам - мое - тези цветове не са подходящи за малки деца.
+1. Не е казано, че трябва да е в розово, дори ненавиждам този цвят, но в по-светли тоново децата греят като слънчица, каквито впрочем са си.  Peace
Виж целия пост
# 67
Първааа!

Не знаех, че Преслава има сестра:
http://blife.bg/article-12651
http://---/6RQoP


Този Цуни ми беше съученик.
Кой е пък този Цуни newsm78
Виж целия пост
# 68
Много ми е симпатично бебчето и знам, че е обсъждано, но не мога да се въздържа и аз да кажа, че не ми харесват цветовете, в които го обличат - все черно и сиво. Може да има и изключения, но това ми се набива винаги в очи а по мое мнение - подчертавам - мое - тези цветове не са подходящи за малки деца.
+1. Не е казано, че трябва да е в розово, дори ненавиждам този цвят, но в по-светли тоново децата греят като слънчица, каквито впрочем са си.  Peace

Странно ми е да го кажа, но на мен ми харесва как обличат Харпър. По-принцип мразя тъмните цветове, а за едно бебе направо ми е немислимо...но ето че ми харесва.  Crazy Браво на Вики  Laughing
Виж целия пост
# 69
Статията за неземната любов на Фери от края на септември:
http://life.dir.bg/news.php?id=9585009&nt=5
Виж целия пост
# 70
Любовното обяснение на Алисия е доста идиотско, но и друго не съм очаквала, защото според мен е много плиткоумна Laughing
Виж целия пост
# 71
Любовното обяснение на Алисия е доста идиотско, но и друго не съм очаквала, защото според мен е много плиткоумна Laughing

Та ако Ася е плиткоумна, какво ли трябва да се каже за Николета  Laughing
Виж целия пост
# 72
Статията за неземната любов на Фери от края на септември:
http://life.dir.bg/news.php?id=9585009&nt=5
Муньо Фери беше лапнал като шаран по тази "девойка", която не ми се стори стока, когато я гледах при Гала...
Виж целия пост
# 73



Doutzen Kroes и бебе Phyllon
Пак тя  10 месеца след раждането на бебчо на дефиле на Victoria's Secret




И на мен не ми харесват много тоалетите на бебче Харпър-много са строги.
Прилича на умалена Виктория.
Начинът на обличане на едно дете показва статута му в семейството обаче-от тази гледна точка е нормално Харпър и мама да са в синхрон ,познайте защо  Laughing
Виж целия пост
# 74
Любовното обяснение на Алисия е доста идиотско, но и друго не съм очаквала, защото според мен е много плиткоумна Laughing

Та ако Ася е плиткоумна, какво ли трябва да се каже за Николета  Laughing
hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия