Звездни компромати-130

  • 57 478
  • 746
# 195
Май съм единствената в темата, която не припада по неземната красота на Лили.  Confused За мен е едно обикновено нежно мило момиче, което за мое съжаление прилича много повече на майка си, отколкото на баща си.
О, Боже ooooh! ooooh! ooooh!
Кажи мила?  Simple Smile
Да, Джони ми е в пъти по-красив от Ванеса. Къде е проблемът?
Виж целия пост
# 196
Хехе, ама и Ванеса не е някаква грозотия, за да изказваш смешните си съжаления Joy. Какво като детето не прилича на красивия си татко, като е одрало кожата на красивата си майка Wink
Виж целия пост
# 197

А защо се обръща повече внимание на дъщерята на Джони, а не на синчето му? То, колко е малко?

Просто момичето влиза във възраст в която излиза сама с приятелки, има профили тук или там, а и явно е новата любимка на папараците.
Джак е на 9 и все още може да се види единствено в компанията на майка си или баща си.
http://3.bp.blogspot.com/_gYXuuk0WwbU/TQ4QcNIWK1I/AAAAAAAARAM/YE … 2wtmk_preview.jpg
http://files.lilyrose-jackdepp.webnode.cz/200000150-2d92d2e8cc/ifn969.jpg

Спора е безсмислен! Всеки има различно виждане!
Аз например намирам Брад за нечистоплътен и грозен, Джоли е с чара на скумрия, а Виктория ми е адски студена и безлична, но не бих спорила с тези в чиито очи не е така! Peace
Виж целия пост
# 198
joy_r Ayyyy, ама защо така остро!?  Laughing
Смешни или не, това ми е мнението. Ти какъв проблем имаш с това, не схващам?
Виж целия пост
# 199
Абе, Лили Роуз прилича и на двамата си родители. И според физиономията, която е направила в момента, напомня повече на единия, или другия. Очите (по-скоро погледа) са на баща й, лицето-като форма е на майка й.
Peace Toчно!
Аз я намирам за много красиво дете! Страхотни нежни черти има!
Виж целия пост
# 200
Хубави са си децата, но не им е лесно с толкова известни родители! Това е постоянно ходене по петите им и снимане на всяка крачка! Да им се чуди човек, как издържат! За себе си знам, че не бих издържала  #Cussing out bash box
Виж целия пост
# 201
Сега мога и да ви  втрещя,но Джони Деп ми е супер антипатичен,и поради тая причина не съм гледала нито един филм с негово участие.Комшията ми е приятел с българския "Д.Деп"и всеки ден ми се налага да се засичам с него във входа,за мой ужас. Sick Mr. Green
Виж целия пост
# 202
Е, ама как може да твърдиш такива смешни неща!? Мълчи си там и не разваляй общия хор!  Joy
Виж целия пост
# 203
Е, ама как може да твърдиш такива смешни неща!? Мълчи си там и не разваляй общия хор!  Joy
newsm48
Виж целия пост
# 204
На кой му пука. Joy
Виж целия пост
# 205
Сега мога и да ви  втрещя,но Джони Деп ми е супер антипатичен,и поради тая причина не съм гледала нито един филм с негово участие.Комшията ми е приятел с българския "Д.Деп"и всеки ден ми се налага да се засичам с него във входа,за мой ужас. Sick Mr. Green
Е, и на мен Дикаприо ми е антипатичен, но съм гледала доста филми с него, по простата причина, че филмите са много добри.
Джони има невероятни роли, в много силни филми и мога да ти кажа, че си загубила от това, че не си гледала нито един филм с негово участие.
Виж целия пост
# 206
и кои са тия много силни роли ?
 Джони Деп е силно надценен като актьор ,
основно играе като преиграва по клоунски ( Карибски пирати , Алиса ..) и това е , иначе доста фалшивее ( Дневникът , Туристът , Публични войни .. )
Виж целия пост
# 207
joy_r Ayyyy, ама защо така остро!?  Laughing
Северина, ако си беше спестила обръщението "мила", можеше и да имаш правото да ми задаваш този въпрос Laughing
Виж целия пост
# 208
В Blow е много добър!
Виж целия пост
# 209
и кои са тия много силни роли ?
 Джони Деп е силно надценен като актьор ,
основно играе като преиграва по клоунски ( Карибски пирати , Алиса ..) и това е , иначе доста фалшивее ( Дневникът , Туристът , Публични войни .. )


Е, не казвай, че не си гледала "Аризонска мечта", "Защо тъгува Гилбърт Грейп", "Дони Браско", "Дрога". Освен ако не обичаш киното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия