Звездни компромати-130

  • 57 495
  • 746
# 255
Джесика Алба
Виж целия пост
# 256
Знаете ли защо Холи Бери е с патерици?
Може би съм попаднала на стара снимка Thinking
Виж целия пост
# 257
Сестри Кардашиан само Ким Kлои

Джени Макарти ъгейн
/надявам се да не са пускани/
Виж целия пост
# 258
Rumer Willis Заглавието на статията, от където взех снимката е, че Румър или е махнала силиконовите си импланти или е отслабнала. Дали не е и заради майка и?  newsm78 В смисъл от тревога нещо, чудя се само де. Но честно казано не мога да преценя дали е отслабнала, сякаш не много, не знам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 259
Според мен е доста слаба. Нямам спомен да ми е правила такова впечатление досега. Определено ми харесва.  Peace
Виж целия пост
# 260
Дефиле на колекцията  дрехи на В.Бекъм
Семейство Бекъм гледа от първият ред  Grinning


Люксен Hug
Виж целия пост
# 261
http://www.youtube.com/watch?v=vD4OnHCRd_4 нещо на което попаднах, като заговорихте за Лео. Изглежда интригуващо, макар да го възприемам малко като оскверняване на самата история, но пък може да се погледне и някъкси от друг ъгъл и да не се свързва с първата част.
Виж целия пост
# 262

Яяяя, дрешките на Вики не били никак лоши.
Виж целия пост
# 263
Eeee, Титаник 2 го гледах преди 2 години още... Пълна боза по мое мнение!
Виж целия пост
# 264
Eeee, Титаник 2 го гледах преди 2 години още... Пълна боза по мое мнение!
Аз за първи път чувам за този филм  ooooh! Явно не си заслужава щом не се е разчуло
Виж целия пост
# 265
Rumer Willis Заглавието на статията, от където взех снимката е, че Румър или е махнала силиконовите си импланти или е отслабнала. Дали не е и заради майка и?  newsm78 В смисъл от тревога нещо, чудя се само де. Но честно казано не мога да преценя дали е отслабнала, сякаш не много, не знам  Rolling Eyes

Роклята я прави по-слаба, иначе не. Съдя по краката.
Виж целия пост
# 266
Лео много възмъжа от времето на Титаник. Ако тогава някой ми беше казал, че ще сложа този сополив тогава хлапак в моята фаворит листа , директно щях да го обявя за луд! Peace
Джони е красив мъж и "ненормален" актьор, но честно не вярвам че някога той или Лео ще вземат Оскар.
Клуни е наистина надценяван и е типичен пример за артист удобен на Академията. Той наистина има един ,най-много два добри филма, но няма запомнящи се образи.
А Оскарите отдавна не се раздават за заслуги!
Виж целия пост
# 267

Красота smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 268

А Оскарите отдавна не се раздават за заслуги!

Тук си много права, за съжаление.
Виж целия пост
# 269

Ами ако се направи списък на журналистите с 3 год. деца. Детето на Карбовски на каква възраст е?
Не знам защо първо за него се сетих.
Детето на Карбовски е по-голямо.
Но според мен е адски неусместно да се правят догадки и предположения с имената на известни и уважавани журналисти, които са абсолютно невинни. Случаят е достатъчно грозен, за да бива допълнително "обсъждан" в клюкарски теми. Всички знаем как се вдъхновяват жълтите медии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия