Звездни компромати-130

  • 57 491
  • 746
# 270
Неузнаваемия Маколи Кълкин! чак не повярвах като го видях, затова се порових да се уверя...
 пак
 и пак
 Незнаех, че е имал 8 - годишна връзка с Мила Кунис, ей ги пак

Кристен Стюард
Натали Портман
Рийз
Скарлет
Мацката от сериала "White Collar" - много я харесвам Heart Eyes
Мадона без фотошоп, паки пак
Виж целия пост
# 271
Не е Карбовски!
Парцалът "Уикенд" днес даже е публикувал снимка на набедения журналист. Добре де - сензация, ясно. А помислиха ли изобщо как ще се чувства въпросния , ако се окаже в крайна сметка че не е той?
Виж целия пост
# 272
Новият клип на Анелия "Сложно - невъзможно" - бих добавила да заприличаш на Риана... Crazy
Виж целия пост
# 273
Отдавна идеите на БГ чалгарките и екипите им се изчерпаха, кухарки  Tired
Виж целия пост
# 274
МИ, какво да измислят...То всичко е измислено вече, и каквото и да направят все ще каже някой, че копират.
Виж целия пост
# 275
Най-малкото, което могат да направят, е да спрат с копирането.
Виж целия пост
# 276
Дженифър  Лопез  и  Каспър     2          3           4   
Виж целия пост
# 277
Изглеждат много щастливи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 278

Като я гледам как си е изпънала пръстите в шпиц ми е трудно да повярвам в непосредствеността на снимките.  Laughing
Виж целия пост
# 279
Аз пък не мога да повярвам,4е се записвам едва на 19 страница Grinning

Пийт Дохърти уж станал за втори път татко.Този път на моми4енце Aisling,родено на 26.12.11. от южноафриканския модел Lindi Hingston http://autoimg.static-fra.de/autoimg/561365/512x288/image.jpg
Виж целия пост
# 280
Селма  Блеър  със  сина си   ,    нея хич не я харесвам, обаче бебока е  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 281
Майкъл Фасбендър на Берлинаре
Ники М. (не знам как ги репетира тези физиономии  Joy)
Раян Гослинг и Ева Мендес
София Вергара
Крисчън Бейл и семейство
Салма Хаек, прекрасна е!

Виж целия пост
# 282

Аз не виждам прилика с Риана.
Виж целия пост
# 283

 Heart Eyes Само ако може да разкара това брадище  ooooh!
Виж целия пост
# 284
Адел вече е собственик на огрооооомно имение:

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2101830/Adele-new-h … -moves-world.html

Еми, заработило си го е момичето! Дано е щастлива там! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия