Юлчета 2007 в очакване на пролетта!

  • 57 756
  • 736
# 300
Ками, честита годишнина   bouquet Много хубави снимки! И децата много са порастнали. Чудни са.
Ние сме добре. Тези дни пътуваме за Варна. Надявам се да хванем приятно време. Завиждам ви за срещата... някой ден ще успея и аз да дойда  Whistling
Виж целия пост
# 301
 Hug
Ками, честита ви годишнина   bouquet Много хубаво семейство сте Simple Smile
Евичка колко е пораснала  Heart Eyes
Срещата наистина беше хубава 
По-честичко /ако може/  ще е чудесно, зареждате ме с много положителна енергия Simple Smile  bouquet
Слънце изгря и всички щъкнахте навън  Mr. Green
Стискайте палци днес по обяд - имам защита на проект пред СО  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 302
Ровейки лежерно в нет-пространството попаднах на това
http://www.blitz.bg/news/article/132734

 Thinking и се чуда да се смея ли, или да плача
Виж целия пост
# 303
Вики,  Joy
Виж целия пост
# 304
предлагам да плачеш... ама от смях...  hahaha
Виж целия пост
# 305
ето и развитието
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4624931
Виж целия пост
# 306
 Joy Много смешно....
Ками, честита ви годишнина.  Още дълго все така да се обичате и изненадвате  Hug
Тази седмица ще съм с двамата, че подкашлят.
Мъжа ми е решил да не яде месо известно време. Опитва и цигарите да откаже...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 307
Опитва и цигарите да откаже...  Rolling Eyes
Че хубаво се опитва човека, какво се ослушваш  Joy
Вики, продължението е трепач  Joy
Ками, много сте сладки. Бъдете все така усмихнати. Стоплихте ми сърцето.  Heart Eyes
Ивеееееее  Hug
Виж целия пост
# 308
Голямо затишие настана. Яна? Били? Иве? Кирова?

Наскоро случайно попаднах на една отчетна тема за 2006, която беше започната през 2010 и още продължава.  Laughing

Криси днес го записахме за училище. Simple Smile
Виж целия пост
# 309
ДД,

чудих се какво да ги правя тези снимки от срещата, нищо не е станало, прекалено са тъмни, но с телефон толкова
http://juli2007.snimka.bg/family/sreshtichki.625262.26552355
Там-там пребори ли се пред СО?
Ками страхотни снимки  Hug Честита годишнина със закъснение!
Виж целия пост
# 310
еееехххх срещичкииии (въздъхххх)  Whistling

Ходих на фитнес, голям кефффф, сега обаче ми се дремва, за да е пълно щастието Joy
Виж целия пост
# 311
 Hug
Сняг вали, а аз пуснах Ина тънко облечена сутринта в ДГ Sad А най-кофтито е,  че довечера сме на концерт с нея
И сега ще тичам от НДК до вкъщи да и взема дрехи и пак на бегом до НДК за концерт
Преборих се със СО Wink То едни юноши бледни ми застанаха на среща  Crazy направо ми  стана жал за тях, даже не знаеха какво да питат . А така се бях подготвила с едни страшно модерни и вървежни  думички, пък не можах да си ги използвам   Joy
Кънчо стана хит  Mr. Green С глас се смях докато четях брошурата  hahaha
Виж целия пост
# 312
Смешно ли ти е? Или завиждаш че не си имала такъв образователен час?  hahaha Joy
Виж целия пост
# 313
Хей, никакви ви няма.
какво правите?

Днес у дома се проведе следния разговор- Роки: " Викторчо, искаш ли да се ожениш за Селена Гомез?"
и светкавичния отговор- "не, искам да се оженя за Батман"  hahaha
Виж целия пост
# 314
 Joy

В къщи е идилия, баткото си играе на компютъра и обяснява на крИвчо кое какво е. А крИвчо му предлага крекери в устата за награда.  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия