Отдала съм се на чистене тези дни.Измих прозорците и балкона.Тази вечер се бях заканила на банята,ама нещо ме хвана мързела в последният момент.
Уинкс,Криси от септември ли ще е ученик?
Ели,блазя ти за фитнеса
Така съм се обездвижила вкъщи.
Така съм се обездвижила вкъщи.
Бъдете много щастливи и обичани жени 
,сега обмислям вариянт да го закарам при майка ми ,а аз да се поразходя малко.Имам за задача да купя подарък на Антон до събота,когато имаме годишнина от сватбата
Много съм се умислила какво да му подаря.....
Да сте много усмихнати!

Много хубави емоции ви желая. 



и ако обичаш остави мусаката за друг път, ние мъжете ще измислим вечерята, ти ще си почиваш"
Как да не ги обичаш...






И аз съм от мрънкащите за неромантичен мъж, вчера получих зюмбюлче 


, и една яка кашлица, водих го вчера на лекар - изписаха му АБ, има хрипове от ляво
)
.
Препоръчани теми