Юлчета 2007 в очакване на пролетта!

  • 57 756
  • 736
# 315
Тук сме,ама няма нищо за писане Mr. Green
Отдала съм се на чистене тези дни.Измих прозорците и балкона.Тази вечер се бях заканила на банята,ама нещо ме хвана мързела в последният момент.
Уинкс,Криси от септември ли ще е ученик?
Ели,блазя ти за фитнеса  FlutterТака съм се обездвижила вкъщи.
Виж целия пост
# 316
Добро утро Grinning
Честит 8 ми март мили майки  bouquetБъдете много щастливи и обичани жени Hug
Днес Вико кукна в 6.30  Crazy,сега обмислям вариянт да го закарам при майка ми ,а аз да се поразходя малко.Имам за задача да купя подарък на Антон до събота,когато имаме годишнина от сватбата ThinkingМного съм се умислила какво да му подаря.....
Приятен ден,макар и снежен Simple Smile
Виж целия пост
# 317
ДУ
Честит празник,момичета!   bouquet Да сте много усмихнати!

ками, вземи му нещо според вида на годишнината, колко години правите?
аз на моя обикновено му подарявам вафли и той е доволен  Joy
сутринта получих роза и шоколадово десертче  Mr. Green
вчера работа за 5ст не свърших,ама днес се хващам в ръце, пък и нямам за шиене  Rolling Eyes
ще готвя свинско със зеле и бисквитена торта , да почерпя за празника

хайде, хубав ден  Hug
Виж целия пост
# 318
Честит празник момичета.  bouquetМного хубави емоции ви желая.
Не пиша ,защото нямах нет няколко дена ,а не съм и на работа ,защото със Сашо сме много болни.Борим грип.
Виж целия пост
# 319
Честит 8 март и от мен! Много да сте ценени и обичани!   bouquet

Донси, добре че точно за този поздрав не чета от работата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 320
Честит празник и на вас. Бъдете усмихнати и обичани жени.   bouquet

Подарък за годишнината според ситуацията, честно казано аз бих потърсила нещо за двама  Peace

Кирова, да оздравявате   bouquet

Снощи, правейки разбор на следващата вечер на по чашка червено винце за сгряване, аз естествено забравила че е осми март, заявявам на мъжа ми че като се върне от работа аз отивам на фитнес, да знае да се върне навреме, между другото ще съм направила мусаката. Естествено бях набързо попарена: "Айде моля те, да не си правиш плановете, май си забравила че е осми март и фитнеса няма да работи  hahaha  ooooh! и ако обичаш остави мусаката за друг път, ние мъжете ще измислим вечерята, ти ще си почиваш"   chef Как да не ги обичаш... Heart Eyes
Виж целия пост
# 321
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Шуше много мили и обичливи Heart Eyes
Кирова да се оправяте бързо.
Ками мини и през нас,но вземи робота Wink
Вико много скромно-вафли,ееее ще недминеш себе си Joy
Виж целия пост
# 322
Уинкс, ако тоя не ти харесва веднага ти намирам друг  hahaha

Виж целия пост
# 323
Честит празник мили момичета!!!

Аз нали все мрънкам че мъжа ми е крайно не романтичен, но сутринта успя да ме изненада с шампанско / аз го обожавам/, бонбониера и малка керамична фигурка  Heart Eyes
Шуши,  много мили  newsm10
h.kirova, бързо да се оправяте  Hug
Прекрасен ден да имате всички   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 324
Ееее Вики ,страшен поздрав Laughing
Годишнината ни е дървена Mr. Green,искам да нещо оригинално,ама акъла ми не го ражда какво да е  Laughing
Виж целия пост
# 325
ооохххх Вики, ще ме умориш с тоя маймун  Joy Joy Joy

Там-там, виждаш ли... не си права да мрънкаш  Wink
Виж целия пост
# 326
Шах и табла  Mr. Green
Виж целия пост
# 327
Честит празник мили момичета! Бъдете все така красиви и обичани  Hug
Ками, как така си се обездвижила. Аз с търчане покрай децата, чистене, готвене и т.н. не ми остава време да почина  Laughing Дървен подарък и аз мислех, но така и не купих  Laughing Та може - дървена статуетка, книга с поезия и дървени корици, дъска за рязане на сирена... Rolling Eyes
Там-там, чудесно се е представил мъжа ти  Peace И аз съм от мрънкащите за неромантичен мъж, вчера получих зюмбюлче  Mr. Green
Кирова, да се оправяте  Hug
Шуши, е това е празник - релакс и поглезване  Wink
А Пепи ми е на антибиотик, но много лошо взе да кашля та...няма как. Брат му чак на две и половина пи първия си антибиотик. Той и оттогава не е пил де... Praynig
Хубав ден на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 328
Честит празник и от мен! Hug
Аз пък от сутринта само готвя - незная какво ме прихвана Mr. Green, цели два кекса забърках, едни гъби с масло изпекох и сега се чудя още какво да направя - днес мъжо е на въглехидрати, ама ни е писнало вече от макаронести изделия, чудя се дали да не поръчаме пици за вечеря, че на мен нещо не ми се правят.
Иначе съм пак болногледачка, Ицко явно изстина на ските в събота - в понеделник цяла нощ беше с 39 гр. температура - изправи ми косата, той не е вдигал Т от повече от пет години сигурно ooooh!, и една яка кашлица, водих го вчера на лекар - изписаха му АБ, има хрипове от ляво Rolling Eyes. Сега провеждам операц-ия - опазване на Вероника, всички се движим с маски в къщи, - единия е изолиран в кухнята, а другия в спалнята и така. Само аз снова между тях.
Следобед  мисля да ходим с Вероника на танци в детската и ще купим цветя за госпожите да занесе и тя!
Ками  харесай някаква дървена джаджа - има разни и разнообразни - примерно количка като детските, или мотор или дори някаква стойка за шишета.
Отплеснах се тук и ще ми изгори втория кекс - Там - там ще ми пуснеш ли пак онзи линк с формичките, че нещо не го откривам, аз реших от нета да си поръчам. Ходих и гледах по магазините ама пусто много скъпи и то в Кауфланд, а и не ми харесаха - все еднотипни имаше!
Виж целия пост
# 329
Честит празник мили дами! Да сме много обичани през всеки един миг от живота ни!

Шуши, страхотни тези твои мъже! Браво!
Там-там - после да не съм те чула, че не бил романтичен. (по НЕромантичен от моя няма Grinning)
Вико - е твоя е лесен явно - щом минаваш само с кутия ФаФли Wink

Ками, сподели после какво си купила. И ние имаме "дървена" на 17.05. Simple Smile.

Дани, дано бързо се оправи Ицо и Вероника да не прихване.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия