Юлчета 2007 в очакване на пролетта!

  • 57 756
  • 736
# 255
ок, Вики, 19 ч. на фонтана.
Виж целия пост
# 256
ayka, пусни ми и на мен на лични телефона си. Ако мога да дойда и аз към 19 да ти звънна. Иве, твоя номер същия ли е?
Виж целия пост
# 257
да
Виж целия пост
# 258
Иве , как не ги знаеш , тези и аз ги знам , те са древни заведения , там са откак аз бях студентка в София  Mr. Green.
Вики , вирус , минава за един ден  Laughing , радвам се , че си добре.
Дани , оправяй се бързо !
Виж целия пост
# 259
Що`то не съм била студеНка,аз знам едни други заведения Wink бар луна
Виж целия пост
# 260
Честита Баба Марта, момичета! Да сте здрави  и весели!
Снощи си мечтаех кога Пепи ще спре да суче и да е залепен за мен, та да мога да се доредя до някоя срещичка  Flutter
Ками и той е хремав.  Tired Отпадна ни ваксината МПР и едно пътуване уикенда. Мариян удържа фронта, дано  Praynig
Виж целия пост
# 261
 Hug
Аз най-вероятно към 19.30 ще стигна в Угото
Дайте някой тел на лични, че да имам контакт  Embarassed
Сега с това затопляне пак ще плъзнат вируси един куп  Tired
  bouquet 
Виж целия пост
# 262
ДД
Работя си.
Ама сега ще ме карате да се чудя къде да паркирам покрай този шадраван.......а и ток минава там.
От сега заявявам повече в центъра няма да присъствам на срещи  Peace
Виж целия пост
# 263
Покрай шадравана абсурд да паркираш  Joy
аз за туй без кола.

Цяла сутрин прекарахме в Баумакс, че планираме ремонт на банята. Попаднахме на много отзивчиви служители, направо не вярвах, обясняват ясно ,точно, повтарят. ама така не ми се започва тоя ремонт,че не истина
Виж целия пост
# 264
Аз знам защо искаш  градския транспорт,аз запознанства не търся. Joy
Ама защо ви е ремонт на банята,лятото сте на слънчевата тераса с топла вода я го отложете за есента Laughing
Виж целия пост
# 265
Днес е тържеството на Дели. Довечера съм на линния Peace
Виж целия пост
# 266
ДД
Работя си.
Ама сега ще ме карате да се чудя къде да паркирам покрай този шадраван.......а и ток минава там.
От сега заявявам повече в центъра няма да присъствам на срещи  Peace
Това последното надявам се не беше сериознпо, защото нали се сещаш на мен колко ми е близо и удобно в Бялото, еле пък на Ками! Ама нали ви обичаме, правим жертви  Hug
Виж целия пост
# 267
 Joy направо си е повече от сериозна, ама сме ги разглезили  Mr. Green

отивам на логопед , после за гормит и ако Д се върне навреме, излизам в 18:20  Mr. Green
Виж целия пост
# 268
Аз може би няма да дойда - не се чуствам добре - явно все пак и аз лепнах нещо от децата ...
Виж целия пост
# 269
Съвсем сериозна съм,но не става въпрос за мястото,на мен бялото ми е на същото разтояние като центъра,въпрос е че мразя да давам пари за паркинг.Лично на мен в мола който и да е,примерно при вас и при Марти ми беше по доре.Но ще се разберем на срещата,не съм много добре изразяваща се в писането,не исках да бъда остра,ама не съм по писането. Peace Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия