София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (8)

  • 118 335
  • 761
# 435
Мами, помагайте! Коя е темичката за мамите от Връбница (Надежда 5 и 6)?  bouquet
Виж целия пост
# 436
Мами, помагайте! Коя е темичката за мамите от Връбница (Надежда 5 и 6)?  bouquet

Тази е  Simple Smile
Виж целия пост
# 437
Търся добра фризьорка за кичури.
Виж целия пост
# 438
Търся добра фризьорка за кичури.
Аз ходя в Джейн при Зори. Сега я замества друга нейна колежка. И от двете съм много доволна!  Peace
Виж целия пост
# 439
Мами, помагайте! Коя е темичката за мамите от Връбница (Надежда 5 и 6)?  bouquet

Тази е  Simple Smile

 Hug Party
Живот и здраве след около месец и половина - два ще се установим трайно във Връбница 1 Party и имам вече хиляди въпроси.

Малкият е записан на държавна кухня и искам да ви попитам какъв е адреса на ДК в Надежда?
Виж целия пост
# 440
Някой беше питал за нотариус. Видях на 2 места. Единият при бившата Лиляна Карастоянова, т.е. пощата 1220, а другия на Ломско шосе, в близост до Шел.  Peace
Виж целия пост
# 441
Мами, помагайте! Коя е темичката за мамите от Връбница (Надежда 5 и 6)?  bouquet

Тази е  Simple Smile

 Hug Party
Живот и здраве след около месец и половина - два ще се установим трайно във Връбница 1 Party и имам вече хиляди въпроси.

Малкият е записан на държавна кухня и искам да ви попитам какъв е адреса на ДК в Надежда?


Аз съм от Връбница 1/Надежда 5/  Hug Има ДК на ул. Бял люляк, №19 в 61 ОДЗ  Peace
Виж целия пост
# 442
Някой беше питал за нотариус. Видях на 2 места. Единият при бившата Лиляна Карастоянова, т.е. пощата 1220, а другия на Ломско шосе, в близост до Шел.  Peace
И двата си работят, така ли?
Виж целия пост
# 443
Някой беше питал за нотариус. Видях на 2 места. Единият при бившата Лиляна Карастоянова, т.е. пощата 1220, а другия на Ломско шосе, в близост до Шел.  Peace
И двата си работят, така ли?

Така, както ги видях - да. Трябва обаче вътре да се пита. Мисля, че и при двата пише нотариални услуги. Адвокат.
Виж целия пост
# 444
Момичета, знаете ли къде поправят лаптопи?
Виж целия пост
# 445
Момичета, знаете ли къде поправят лаптопи?

Някъде на Ломско мъж ми носи моя за профилактика (чистене), но ще го питам довечера къде по-точно.
Виж целия пост
# 446
Момичета, знаете ли къде поправят лаптопи?
До нас- в Надежда 2. До 15то. Блокът е успореден на ул. Йордан-Хаджи Константинов.
Виж целия пост
# 447
Момичета, знаете ли къде поправят лаптопи?
Аз съм доволна от един сервиз на Ломско шосе 70.
Виж целия пост
# 448
Включвам се да кажа за плуването в 153-та гимназия. Така и чрез моите познати не успях да разбера какви са условията, но вчера в 24 ОДЗ имаше плакат и телефони на инструктори по плуване, звъннах, 50 лева на 8 посещения. Не питах колко трае едно посещение. Дните са сряда и петък от 6 до 7. Мен ме устройват идеално, стига само да оздравее детето и мисля да я запиша.
Дано е било полезно инфото.
Виж целия пост
# 449
Здравейте!
Има ли сред вас мама, която не ваксинира децата си?
Иска ми се да обменим малко опит.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия