София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (8)

  • 118 335
  • 761
# 495
Здравейте, момичета! От юни сме в Надежда 3 и засега си ни харесва квартала, но още не сме много запознати с " чудесата " на наоколо и нямаме мн познати тук така, че се записвам да ви следя  Simple Smile

Добре дошли  Hug Аз съм от 5та част, не сме далече, една уличка ни дели.  Simple Smile
Виж целия пост
# 496
Забравен бял плик в трамвай №6  около 19:30, в посока Надежда-Обеля. В плика има три книги и важни документи:
Копие на акт за раждане
Оригинал на ТЕЛК
Документ от УНСС за явяване на изпит - На документа има записан телефоният ми  номер.
 
Виж целия пост
# 497
Пробвайте да се обадите в Градки транспорт.


Момичета,моето дете е в 171 ОДЗ и сега видях,че са оставили бележка,че се открива млечна кухня. Ако някой се интересува е даден и телефон - мога да го запиша,при желание на някой.
Виж целия пост
# 498
Момичета, можете ли да ми дадете съвет - малката тръгна на ясла, аз до скоро бях в полагаемия годишен отпуск за 2-те години майчинство. НО тръгнах на работа, а там категорично по-рано от 18:00 няма да ме пускат. Яслата работи до 18:30 най-много, а таткото ходи на работа на смени, когато е 2-ра смяна се оказа че няма кой да вземе детенцето ми от ясла  Confused Сега не знам какво да правя - има ли някой в подобна ситуация? Дали може да се наеме жена, която да я взима и да я гледа за час, докато дойда от работа /пътят ми е 1 час/... Чувала съм на места че родители се разбират с лелка или учителка от детската да ги приберат и да се занимават с тях. Вариант за съседка пенсионерка не е много удачен, защото не се сещам за подходяща такава.... Sad
Стана малко дълго. Благодаря ви предварително!!!


Аз също съм с малко дете в ясла,но ние сме в 171 ОДЗ и мога да ви помогна,защото не ходя на работа. Ако искате пишете ми и когато нямате възможност може да ми звъннете и ще го взимам за малко детето.
Виж целия пост
# 499
Звъняхме
Виж целия пост
# 500
Пробвайте да се обадите в Градки транспорт.


Момичета,моето дете е в 171 ОДЗ и сега видях,че са оставили бележка,че се открива млечна кухня. Ако някой се интересува е даден и телефон - мога да го запиша,при желание на някой.
Аз живея блока зад 171 ва и ще се радвам ако открият кухня.Преди за баткото имаше ,но я затвориха.Може ли телефон за връзка .Мерси
Виж целия пост
# 501
Няма проблем,като отида си взема детето днес ще го запиша.
Виж целия пост
# 502
Вавиан, пусни си поста във Въпроси всякакви. Там четат доста хора.
Виж целия пост
# 503
[quote author=gala. link=topic=641795.msg23754483#msg23754483 date=1354863157


Аз също съм с малко дете в ясла,но ние сме в 171 ОДЗ и мога да ви помогна,защото не ходя на работа. Ако искате пишете ми и когато нямате възможност може да ми звъннете и ще го взимам за малко детето.
[/quote]

Ееееее, каква отзивчива мама, браво!Трябва да има и такива хора  smile3501 !
Виж целия пост
# 504
Акта е копие а не оригинал
Виж целия пост
# 505
Акта е копие а не оригинал
Видях в последствие, за това го изтрих.  Peace
Надявам се да го намериш. За чии му са на някой чужди документи. Но все пак не е ли добра идея да отидеш и да съобщиш в РПУ за загубено копие на документа. ТЕЛК-ът на същото име ли е?
Виж целия пост
# 506
Дано се свържат с Вас, но щом до момента никой не го е направил, имам лошото усещане, че няма да Ви звънне. Може да си е харесал книгите, защото не вярвам, че ТЕЛК-а ще му е от полза на този някой. Стискам палци плика да е в добри ръце  fingerscrossed
Виж целия пост
# 507
Здравейте момичета Simple Smile Скоро се преместих в Надежда 1 и ми предстои избор на личен лекар в 8 ДКЦ. Вие от кои лекари сте доволни? Има ли в поликлиниката и добри зъболекари? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 508
Аз преди години бях при Димова (тя е и педиатър) - много недоволна!

Успех в избора!
Виж целия пост
# 509


https://www.facebook.com/events/388920554527713/

ПРОТЕСТ !!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия