Последните февруарчета ги чакат нетърпеливите им майчета - 21- ва февруарска

  • 44 372
  • 734
# 180
Аз да попитам, нормално ли е след мануален преглед да има малко розова кръв? Вече 2 дена мина след прегледа, а на превръзка имам розови петънца.
Виж целия пост
# 181
Здравейте,
за розовото по бельото след преглед не знам дали е нормално.Поне при мен след прегледите и при двете бременности не е имало такова нещо.Мисля,че е добре да питаш лекаря си.
Момичета какво давате на бебчетата за коликите-моят син до сега имаше леки и като го заболи коремчето само прави намусени физиономийки и пъшка.Но тази нощ почти не спахме-то беше рев и напъване,направо ми дожаля.
Виж целия пост
# 182
Честито на geryto_vlc  Hug Очакваме повече подробности...

RS браво thumbsup Очаквай след най-много 2 дена (днешния се брои) да излюпиш  Hug Един се отърва... остават още 3-ма (прибавям и missgreatest) След малко съм на преглед, така че да видим там какво ще кажат.
EMA ES нали и ти днес си на консултация или се бъркам?? Thinking
Виж целия пост
# 183
Аз да попитам, нормално ли е след мануален преглед да има малко розова кръв? Вече 2 дена мина след прегледа, а на превръзка имам розови петънца.

Според мен е нормално, стига да не е обилно, аз предния път имах също, а сега прегледа беше " по-обстоен" и съответно падна тапата...
Ако не е обилна и бистра кръв мисля, че няма повод за притеснение!

Честито на geryto_vlc  Hug Очакваме повече подробности...

RS браво thumbsup Очаквай след най-много 2 дена (днешния се брои) да излюпиш  Hug Един се отърва... остават още 3-ма (прибавям и missgreatest) След малко съм на преглед, така че да видим там какво ще кажат.
EMA ES нали и ти днес си на консултация или се бъркам?? Thinking

Ох Веяна, страшна си.... отървала съм се била  Mr. Green за сега никакви сигнали.... ще чакаме Crazy
Виж целия пост
# 184
diana_78  Не се отчайвай!!!Стискай зъби и си повтаряй,че престоя ви в болницата е за доброто на бебо!!!Сигурна съм,че всичко ще бъде наред!!! Hug
Аз преживях същото с моето бебче,но разликата е,че ни оставиха 10 дни след раждането.Лекувахме инфекция,която беше прихванала от мен,заради дългото раждане(15 часа със изтекли в началото води)Въпреки микробиологиите,които си бях правила преди раждането-всички от тях чисти,се оказа че съм имала Ентерококи,което заразило малката в утробата ми по време на раждането Sad .Чувствах се ужасно виновна,че детето ми е болно заради мен...Престоя ми в болницата беше наистина кошмарен,виждах си я през 3 часа,за да я кърмя и само това ми даваше сили.
Вярвам,че много скоро ще ви излекуват и ще си кръстосвате улиците с бебока.
Виж целия пост
# 185
ВЪПРОС КЪМ ЛЛЛ
Християна е на 25 дни и я кърмя от самото начало.От няколко  дни се случва на някой от храненията,когато е много гладна да се дърпа от зърното ми и да плаче и издава странни звуци(все едно се кара Simple Smile )В тези моменти се проверявам дали изтича достатъчно кърма,като се стисна и забелязах,че изтича на много силно на струйки.Другото което ми прави впечатление е,че се задавя доста често..възможно ли е това да е причината за недоволството и или да са колики?Много е неприятно,не знам как да постъпвам..когато се случи така аз спирам да я кърмя,а тя продължава да плаче докато се умори и заспи и след 1 час отново е гладна Sad
Вчера баяхме на консултация,за да проследим теглото и - Тя се роди 3700,след което ги свали до 3350,на 10тия ден беше 3510,а вчера вече е 3980,което говори,че наддава нормално.
Виж целия пост
# 186
_JenY_ ,празнувахме в "Елитис".Там е много хубаво,децата остават доволни.Но.......много скъпичко.....
Куверта на дете е според часовете за игра:2 часа-13 лева
                                                                         3 часа -14лева.Това на дете.
За родителите на свободна консумация.Тортите са страхотни,много вкусни,но и много скъпи..Примерно нашата беше 20 парчета,със захарна картинка,44 лева+4 лева доплатихме за лешников крем.Много беше вкусна...
Ако искаш да си внесеш ти тортата,доплащаш 15 лева.Та накрая за 13 деца,ние платихме 270 лева.Консумацията на родителите не е била голяма....
Виж целия пост
# 187
Аз да попитам, нормално ли е след мануален преглед да има малко розова кръв? Вече 2 дена мина след прегледа, а на превръзка имам розови петънца.

Според мен е нормално, стига да не е обилно, аз предния път имах също, а сега прегледа беше " по-обстоен" и съответно падна тапата...
Ако не е обилна и бистра кръв мисля, че няма повод за притеснение!

Честито на geryto_vlc  Hug Очакваме повече подробности...

RS браво thumbsup Очаквай след най-много 2 дена (днешния се брои) да излюпиш  Hug Един се отърва... остават още 3-ма (прибавям и missgreatest) След малко съм на преглед, така че да видим там какво ще кажат.
EMA ES нали и ти днес си на консултация или се бъркам?? Thinking

Ох Веяна, страшна си.... отървала съм се била  Mr. Green за сега никакви сигнали.... ще чакаме Crazy

Кръвта не е обилна, много малко е. Значи няма да се притеснявам. Отивам на разходка Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Честити бебоци на новите мами!
Аз имам въпрос към ЛЛЛ !
Бебчо беше разделен от мен 7-8 дни,защото имаше жълтеница и анемия, но като си го взех засука.Ака след всяко хранене,оригва се ,но все пак се чудя дали му стига.Преди да се дойде се цедих и имах около 60мл от двете гърди,което значи ,че не би му стигнало .А той яде от едната и заспива и ме притеснява ,че не се буди след 3 часа да яде .Да го будя ли аз?  newsm78 По-голямото дете го кърмих 10 месеца на поискване , но той сам си направи режим през ОКОЛО 3 часа.Не съм го будила никога.Гърдите ми не са твърди, на усет след сукане омекват още.Иначе текат като наближи часът за хранене.Усещам ,че остава кърма и след хранене.Не се цедя и първия път не се цедих.
Нямам кантар ,който да измерва такава малка разлика в теглото.Имали начин по който да разбера дали бебчо се е нахранил добре?

Благодаря ви много !
Виж целия пост
# 189
АЛЕКС,RS яко разходки по 3-4 4аса,ама до умора!три дена така правих и хем не вярвах 4е ще стане,ве4ерта тръгна!просто разходки му е майката! Давайте,по цял ден  навън,обикаляйте,ама не бавни4ко ситни4ко,атака с хъс малко,спирайте за възхух и айде пак! Аз викам сте родили и забравили! Кислород трябва да ви влиза в кръвта и то ще тръгне! Алекс мисля 4е днес ще е! Peace

JENY,Савина е добре,в сряда последно се видяхме да й дам едни дрешки и си ходеше ве4е,сапикясва се ве4е:)))) Сигурно в събота-неделя ще ги изпишат,дано се възстанови бързо!

Май4е големи мишки тез двете твоите! Hug Hug HugАбе в АГ-то наистина са полудели с тез проверки,толкова стриктни,постоянно влизат за това-онова,питата гледат те,ааабе добре,доволна съм!Не съм си представяла така нещата,бяха много по-така Party,доволна съм от условията,екипа и грижите после...ааа и не на последно място манджатаааааааааааааааа!  Peace
Виж целия пост
# 190
Здравейте, момичета! Хайде неродилите, чакаме ви за отчет...
RS, при мен описаните методи не действаха. ще си тръгне само, спокойно.
selania , аз давам Лефакс, донесоха ми го от Германия. Той е с активна ссъставка симетикон. От начало мислех, че действа, защото след, като го вкарахме в употреба се поуспокои малко бебето. Нощес обаче от 4 часа пак нервничи, свива се, мрънка, приплаква, пръцка яко, та не знам...
Atrakcia, здравей отново и ти благодаря пак за отделеното време! Станах досадна вече... Какво означава усилен растеж? По повод на струята в края на кърменето, аз също мислех, че е слаба, но няколко пъти вече ми прави впечатление, че като се случи това и бебето се дръпне от гърдата, аз я стисвам леко и от нея пръсва тънка струйка, та явно не е от това. Всъщност даже си мисля и аз като maminka85 , че най-вероятно е силна струята, защото ми прави впечатление в началото на храненето, че доста интензивно преглъща, даже имам чувството, че ненасмогва, понякога се дави. Дали пък не се уморява? От друга страна не всеки път ги прави тези номера. А иначе всички описани от теб методи за успокоение ги пробвам, но ефект няма. Спирам да го кърмя, изправям го, люшкам му, говоря му, той се успокоява даже, но върна ли го на гърдата се повтаря историята. За напишканите памперси - пълни на всяко хранене. Ако пропусна да му сменя на някое от храненията, защото не се е наакал, то на следващото памперсът тежи ужасно. А би ли могла да ми кажеш за бебе на неговата възраст, колко би трябвало да изяжда не денонощие?
Виж целия пост
# 191
Мили маминки, извинявам се, че не мога да спомена поименно всички вас, които ни мислехте и стискахте палчета за бързото ни оздравяване.
ГОЛЯМО И СЪРДЕЧНО БЛАГОДАРЯ!!!  Hug
Слава богу малкия шишко бил добре и днес ни изписват. Оказа се, че душицата е болна от грип, с който сме я заразили аз или баща му. smile3511 newsm45
Изписват ни разни капки, пробиотици и други такива неща, но слава богу се разминахме с антибиотиците. Прекарал го е по-леко, защото е само на кърма - това е мнението на проследяващата лекарка. Simple Smile
Сега си отиваме вкъщи и започваме да си се гледкаме на спокойствие. Дай боже да няма повече такива моменти, но знам че е неизбежно и няма да ни огрее.  Laughing
Виж целия пост
# 192
Браво на вас diana_78
Виж целия пост
# 193
Момичета, чета темата малко на вентилатор поради липса на вр., затова се извинявам предварително, че пропускам някои от вас понякога.

Специално искам да пратя мн.  Hug и  Heart Eyes на Мира, не съм я забравила и й стискам палци...  Peace

Ди, и за вас мн. се радвам, че вече сте добре, пу-пу.  Sunglasses
Виж целия пост
# 194
 Hug и  bouquet и за теб, Майко на Хан Пресиан Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия