Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да се присъединя към групата с информация за очакваното дете и датата на раждане?
Какво е мнението за козметиката на HiPP?
Как мога да се запиша за отворените врати в МД?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да се присъединя към групата с информация за очакваното дете и датата на раждане?
-
Какво е мнението за козметиката на HiPP?
Мнението за козметиката на HiPP може да варира от човек на човек. Важно е да се направи индивидуално проучване на продуктите, като се вземат предвид възможни алергии и реакции на кожата на бебето. Винаги е добре да се консултирате с педиатър или дерматолог, преди да използвате нова козметика за бебето.
-
Как мога да се запиша за отворените врати в МД?
-
Как мога да се запиша за отворените врати в АГ болница Варна?
-
Какво е мнението за серията "Бочко"?




Да де.. ама сега се поти и си мирише като мъж
Мен не са ме правили нищо - и ми е ужасно трудно да се изпотя, колкото и топло да е (аз съм си и зиморничева де)...
Миналата седмица търсих топоцин и да знаете, че вече не го произвеждат. Има някакъв друг прах, подобен, който го предлагат в аптеката и се ползва за пъпче. 
Най-добре е в началото да се ползва само хипоалергенна медицинска козметика без аромати и парабени. А за лятотото е по-добре да се ползва лек лосион за тяло, а не олио. Аз така бях купила олио и после педито ми се накара, та взех и лосион. Първо бяхме със Себа мед, но се обрина от нея и минахме на Мустела. Пробвала съм и Бюбхен и от нея се обрина.

Вчера ходих в Майчин дом да се уговоря с него и за това раждане. Още с влизането ми каза, че идвам много късно, но се сети че съм раждала при него и се съгласи да ме поеме. Ако искаш да се уговориш с него за секциото му се обади отсега, защото е много натоварен и графикът му е пълен.