Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да се присъединя към групата с информация за очакваното дете и датата на раждане?
Какво е мнението за козметиката на HiPP?
Как мога да се запиша за отворените врати в МД?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да се присъединя към групата с информация за очакваното дете и датата на раждане?
-
Какво е мнението за козметиката на HiPP?
Мнението за козметиката на HiPP може да варира от човек на човек. Важно е да се направи индивидуално проучване на продуктите, като се вземат предвид възможни алергии и реакции на кожата на бебето. Винаги е добре да се консултирате с педиатър или дерматолог, преди да използвате нова козметика за бебето.
-
Как мога да се запиша за отворените врати в МД?
-
Как мога да се запиша за отворените врати в АГ болница Варна?
-
Какво е мнението за серията "Бочко"?



Живот и здраве, ще го гледаме това шоу live след един месец.
Ония ден викам на мъжа ми, че ако знаеш, че ще е толкова тежко и такава "лека" бременност ще карам, нямаше да се хвана изобщо.
Баткото ни беше много трудно бебе, но пък сега е страхотно дете. Май предпочитам да е така, обратното е по-лошо.
ама на мен пък си ми харесваше
После просто ми дотежа (беше станало 20+ кг хлапето).. и вече беше лежане с кърмене.. при което почти винаги заспивах преди него
Добро утро и от мен! При това, че вчера вечер не спах, тази нощ не съм мръднала, само един път ставах до ВС -то и се напих с вода и това е
Ако не трябваше и да изпратя каката на училище, сигурно още щях да спя, но реших да не лягам повече, за да не се наложи довечера и аз да ви пиша по нощите
