ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 53 528
  • 782
# 150
На този потребител подписа му е линкове за гласуване
Изтрих ги.
Виж целия пост
# 151
Здравейте,
искам да знам какви са условията да се рекламира в сайта?
Може и да има информация по въпроса, но не я намирам....
Благодаря!
Виж целия пост
# 152
Бихте ли допълнили в първи пост на тази тема това инфо: Сметката на НМ е IBAN GB17BARC0000073769917
Виж целия пост
# 153
Здравейте,
искам да знам какви са условията да се рекламира в сайта?
Може и да има информация по въпроса, но не я намирам....
Благодаря!

Здравейте,
В дъното на абсолютно всяка страница в лявата част има линк "За реклама"
Виж целия пост
# 154
Благодаря Ви много!!!
Виж целия пост
# 155
Ще може ли да заключите тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=644344.0. Предварително Ви благодаря.
Виж целия пост
# 156
Здравейте, Имам проблем с ЛС. Не изчезва съобщението, че имам ново ЛС горе в лентата при 'Поща' и при влизане във форума, а не виждам такова. Така е откакто видях и изтрих последното получено. Как да го махна?
Виж целия пост
# 157
Здравейте, Имам проблем с ЛС. Не изчезва съобщението, че имам ново ЛС горе в лентата при 'Поща' и при влизане във форума, а не виждам такова. Така е откакто видях и изтрих последното получено. Как да го махна?

Чистене на кеш (ако виждате задна дата, стари теми, стара информация)
Виж целия пост
# 158
Здравейте, не зная дали тук е мястото, но искам да Ви помоля да изтриете следната тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=622997.new#new


Ще Ви бъда много благодарен! Лек и усмихнат слънчев деееен! Simple Smile
Виж целия пост
# 159
Здравейте, Имам проблем с ЛС. Не изчезва съобщението, че имам ново ЛС горе в лентата при 'Поща' и при влизане във форума, а не виждам такова. Така е откакто видях и изтрих последното получено. Как да го махна?

Чистене на кеш (ако виждате задна дата, стари теми, стара информация)

Благодаря, но не става. Същото е и когато вляза през друг браузър, който досега не съм използвала.
Виж целия пост
# 160
Линкът в подписа на този потребител позволен ли е?
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=237518
Виж целия пост
# 161
Не.
Виж целия пост
# 162
Здравейте, Имам проблем с ЛС. Не изчезва съобщението, че имам ново ЛС горе в лентата при 'Поща' и при влизане във форума, а не виждам такова. Така е откакто видях и изтрих последното получено. Как да го махна?

Моля, погледнете дали сега е наред и пишете отново тук. Благодаря!
Виж целия пост
# 163
Може ли да заковете за няколко дена тази тема в Клюкарника  Praynig
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=647659.0
Виж целия пост
# 164
Здравейте, Имам проблем с ЛС. Не изчезва съобщението, че имам ново ЛС горе в лентата при 'Поща' и при влизане във форума, а не виждам такова. Така е откакто видях и изтрих последното получено. Как да го махна?

Моля, погледнете дали сега е наред и пишете отново тук. Благодаря!

Много благодаря, наред е Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия