



А за гостите
по цветенце за ревера. Кумата ми зае техните сватбени чаши. После на ресторант. Както казват "Сватбата е 2 луди и 200 гладни". Не съм против големите сватби, но обзавеждахме жилището и деляхме всеки лев за това.



...ееее, мо мичета, не е истина, не може да изкарам само по един зор, не, трябва да са 2!!!!И днес не е на у-ще, и тази програмка с двамката сама в къщи ме чака до неделяяяя!!!ММ е на работа!!!! Направо
!
а няма да казвам ,че всеки ден давам на двамата Саностол, Герисан, инфлуцид, на Алекс и Био гайа... цедя сокове от портокали и грепфрути... е няма оправия ... днес хубав слънчев ден няма да може да излезем, че баткото не може да се държи на краката си заради тази Т, а сам няма как да го оставя, та ще си седим в къщи и ще си разменят бацили 
От седмица Алекс откри кубетите и само мучи под шкафа ,където седят и докато не му дам няма отърване. Добре че открих едни, които не са чак толкова солени, ама пак ми е кофти ,че му давам. Скоро положението ще стане много трудно... заглежда се вече и в шоколада и в разни други вкуснотии...
Аз съм си виновна. До 7мес беше толкова примерен, знаех какво искам и как да става и не му позволявах да ми се качва на главата. Но от както започна да се сеща как да ме манипулира и да се глезоти нещо изпуснах положенито и вече няма връщане назад.... сега като искам да свърша нещо го вдигам и с него правя всичко в къщи, иначе оставя ли го той свършва някоя беля докат осе завъртя и нестава... неконтрулируем е и уж за по-лесно го нося ама лошо е това ,нямам кръст вече.
като изтрещя тотално пак ще ви пиша
Препоръчани теми