Днес бяхме на консултация, моят дребчо е цели 9 кила и 77 см. Сложихме МПР, дано всичко мине лекичко

много го харесва и само се оглежда за още...

Най сетне е жега...та даже вода потече от мен както се бях облякла...хич не очаквах толкова да е топло..Супер!
Как ще няма...пак ще я питам...
И на всички бебчовци с проблеми!
Някак се успокоявам като знам,че вие,двама лекари,сте решили да я сложите 
В къщи добре ходи с тях, но навън е друго.
Много е тежко така, болни х2 

, също така и дрешки доста имах и ми бяха едни от любимите... но тук имат безумни цени! На мен сестрами ми ги пращаше от Италия там са на нормални цени...не като тук 

.
. Аз сега лягам, че съм пребита...






RikaRurika го прави също, а ikamenova беше споменала, че мисли да го почне и тя, но не се е вкювала да каже дали е успяла.


...друсането на ръце да спи насред парка и съжалението в очите на спокойно бутащи количките си хора...Та насила отидохме...Ми сега разбирам какво е да си навън и да ти е щастливо с детето-обикаляне,смях,дори возене в количката
А и успяхме да пием кафе даже...
На мама голямото момиче:)
Препоръчани теми