Аз съм точица засмяна през НОЕМВРИ, ще съм при тати и мама!

  • 40 189
  • 747
# 585
hetera, не съм разбрала личното съобщения, помислих, че си писала момиче. Уф много съм разсеяна. Първия признак за бременност. Моя мъж ме надушва веднага - понеже пиша постоянно свидетелства на различни хора, като забременея постоянно им бъркам ЕГН - тата, чак ме бъзикат.

Йоана е направена на 29.03.05 - аз съм била на току що навършени 21г, а таткото на 31г
Стефания - на 06.08.08 - аз съм била на 24г, таткото на 35г
Виж целия пост
# 586
Да проверя само линийката
Виж целия пост
# 587
Ох не става. Днес пробвах да го оставя по гащи и резултата беше наакани гащи. Миене на Митко и пране на наакани гащи и набези по другите дрехи.  И първото ми повръщане. Sick

После сложих едни гащи под памперса и резултата изприщена пишка. Не само че не казва или не ползва гърне ами и не даваше да видя дали е намокрил гащите и така стоял няколко часа с пиканото и ужас...

Моето дете е голям инат. Трябва явно някакъв подход. Значи трябва едва ли не да ми прави на инат като си ходи в гърнето, а не в памперса но не знам как да го измисля така, че да ги завъртя нещата.


Мъжо като вземе заплата мисля да го водя на психолог за отказване на памперса.
Виж целия пост
# 588
Благодаря на авторката, че ме е добавила в списъчето  Blush   bouquet
Виж целия пост
# 589
Sad при мен нещата явно не вървят на добре Sad
 днес много плаках...ходих на лекар, вече попаднах там където трябва. Гледаха ме на вагинален ехограф, тъй като постоянно кърваво течение нямам. Имаше ембрионче, жълтъчно мехурче и пулс, обаче пъулсът не беше наред. Твърде бавен, лекарката използва някакъв термин но не го запомних. Каза, че е такъв преди да спре изцяло  newsm45 За съжаление при мен опасността от най-лошото е голяма и седя и чакам. Ако до понеделник не се е случило, в понеделник пак ще ме гледа да види как е пулса. Много ми е тежко и никой не може да каже защо се случва......
Виж целия пост
# 590
Креми, сега важното е да почиваш и да се успокоиш доколкото е възможно. В понеделник всичко ще бъде наред, ще видиш.   Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 591
Да се отчета с преглед- видях човечето, видя се и сърчице, чухме го, само че го измери 23,9 см и излиза, че отговаря на 9 г.с. и 2 дни пък аз си мисля, че съм 8 г.с. Rolling Eyes
Дали е възможно мерките да не са съвсем точни?
Виж целия пост
# 592
Птиче възможно е бебо да върви малко по-голям Peace
Виж целия пост
# 593
Момичета, толкова много сте изписали Simple Smile Благодаря на всички, които са отговорили на въпроса ми Wink

Креми, силно стиснати палци и силни прегръдки от мен. Не се предавай мила, щом има пулс, има надежда  Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

Виж целия пост
# 594
Креми успокой се мила, знаеш, че истории много.. не могат да ти кажат нещо със сигурност.. ето аз днес прокървях, като си мислех, че всичко е наред, защото от няколко дена ми се гади.. отидох изплашена, а то всичко е наред за сега.. и следобед ми се върна тъпкано притеснението като повърнах.. най-важното е да си спокойна!
Виж целия пост
# 595
Благодаря ви момичета за подкрепата, силно се надявам на моето чудо!! Praynig
Виж целия пост
# 596
Креми имаш стиснатите палчета на всички дами тук! Hug
Виж целия пост
# 597
kremi, стискам палци и ти желая  от все сърце всичко да е наред. аз бях в твоето положение мин седмица, лежах в болница 3дни  и затова знам как се чувстваш. вярвай, че ще стане това което трябва и е най- добре за теб Praynig
Виж целия пост
# 598
Креми миличка, легни и се успокой. Знам, че те е страх и аз го преживях миналата седмица и толкова много плаках, че цялото ми лице още е обринато.Поплачи си, олеква. Опитай се да погледаш телевизия, да поговориш с близка приятелка или майка, сестра...мисли положително.
Всичко ще е наред. Hug Praynig
Ако имаш нужда от нещо съм насреща.
Виж целия пост
# 599
Креми и от мен много стиснати палци всичко да е наред!!!! Бъди спокойна и не губи надежда! Praynig  Praynig  Praynig


sinapovaaya и при моя син стана доста бавно свикването почтицяло лято  Shocked

yana_kuncheva
и двете си ми излизат девойки,шансът да познава таблицата и третото е мноого голям:)

*Цветенце*
, извинявай,но глупавата таблица дискриминира татковците под 19 и над 39 :!( сиреч няма как да видя:(

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия