Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните послания, които се изразяват по време на дискусии?
Какви са основните симптоми на бременността, обсъдени в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните послания, които се изразяват по време на дискусии?
-
Какви са основните симптоми на бременността, обсъдени в дискусията?
-
Можете ли да препоръчате лекари и гинеколози в конкретни райони?
-
Какви са симптомите на бременността, включително ранните симптоми и извънматочна бременност, и как да се справим с тях?

Не мисли толкова за мерките, важното е че си имате пулсче 

или поне мн рядко и в никакъв случай сутрин. Аз изцяло съм се отказала от тях.

колкото до объркването споделих с половинчо и той се зарадва супер много и вика ето видя ли хората те подкрепят за 4 деца 
Много е е неприятно,още не съм повръщала,но то по-гадно само да ти се гади,ама няма как ще мине и това.
. Майтапя се