Аз съм точица засмяна през НОЕМВРИ, ще съм при тати и мама!

  • 40 189
  • 747
# 615
 hetera и аз да се наредя бебетата заченати някъде към 20.02  - 2 на брой таткото на 35 години
Виж целия пост
# 616
hetera и аз искам и азззз   bouquet февруари заченато бебчо, таткото на 33г.,аз 32.
за проверка баткото февруари ,таткото на 29г.,аз 28.

И между другото и аз съм с постоянно зацапване,но установих за мене, че се получава след шофиране или по-продължително возене в кола. Peace
И оттогава съм ограничила до минимум качването в колата и спря ми зацапването  bouquet.
Виж целия пост
# 617
Пухи той с коремен ли те гледа? Може заради това да не се вижда нищо  Peace А седмица преди предполагаемият цикъл няма как да е видал бременност, освен да има пророчески дарби  Peace
Хетера дискриминация а?  Crossing Arms  Laughing
Аз сутринта препишках бързо един тест  Crazy, нормално ли е все още да не са еднакво наситени чертите?
Нямам търпение да дойде утре- в 12ч. ми е прегледа. Дано се види сакче на мястото  Praynig
Виж целия пост
# 618
А аз имам зацапване - кафеникаво. Нищо особено не съм правила вчера и се притесних. Първа бременност ми е и затова така се шашкам за пособни неща.
Относно изчисленията за пола - мамата, която има такава таблица, най-добре да я сканира и да направи отделна тема за това. Сигурна съм, че всеки би искал да изчисли според нея какъв би бил полът на бебчо.
Виж целия пост
# 619
Аз не издържам вече и си смених часа за днес в 12. Дано всичко е наред  Praynig. Ще пиша по късно.
Виж целия пост
# 620
Цветенце и аз в твоите седмици имах бледи черти спокойно..
момичета моето зацапване беше много, все едно ми беше дошло .. около час след като пътувах спокойно-спокойно бургас-варна (миналата седмица всичко беше наред)..
Hetera и аз както бях добре изведнъж започна да ми се гади.. по цял ден! вчера ми беше сравнително добре и следобед посетих тоалетната  Sick .. иначе в цялата наваличка и мен си пропуснала за пол-а.. аз съм на 23, мъжо на 31, бебчо е правен края на февруари ..
Maresr университета ми свършва на 25.04 .. не знам какво може да се направи, но днес ще се обадя да видя какво ще кажат..
Виж целия пост
# 621
Здравейте и от мен Flutter

Puphi а случайно да имаш ретроверзио на матката?
known ако имате заверки, можеш да си пуснеш болничен Peace

уффф да ви се оплача снощи какво е тва безсъние дет ме подгони - до 3 сутринта бях ей така Shocked и тая сутрин чак сега отлепям .. добре, че нямах никакви заявки за днес, че в чудо щях да се видя ooooh!
Виж целия пост
# 622
нямаме заверки.. само 2 контролни и 1 курсова дето трябва да изнасям,,ама ще видим де Simple Smile допреди малко бях добре, сега пак взе да ми се гади  Sick
Виж целия пост
# 623
тогаз просто говори с преподавателите - без да се напрягаш излишно и да се ядосваш - в крайна сметка хора са, трябва да проявят разбиране Peace /не, че историята не познава доста фрапиращи случаи, но ще се уповаваме на човешкото в тях Mr. Green /
Виж целия пост
# 624
Момичета подготвих да си взема таблицата и... я забравих,довечера ще пиша за всички ще проверя внимателно.

Андреа Селесте , права си,че е най-добре да я сканирам,трябва даотида до някое фото,в нас нямаме скенер,а и понеже е преснимана и е малко тъмна не знам как ще стане,но ще пробвам.

*Цветенце* , чакаме отчет,всичко ще е наред спокойно!

known , на мен днес ми стана мноооооооого лошо и си пуснах половинка в работата,а следобяд ще ходя да се разсейвам у една приятелка,че като съм пред бюрото ми е още по-лошо,а с нея ще си поговорим за бебоци,тя ще ражда април и ще е по-поносимо това гадене,на менцяла нощ ми се повръщаше  Sad

Виж целия пост
# 625
лошо, лошо..ей сега излизам от тоалетната пак.. ще ме извините за описанието, ама тоя път беше някакъв огромен фонтан, направо не знам :/ и се чудя дали е от бисквитите или от хапчетата защото вчера бях пак на същото, когато повърнах :/
Виж целия пост
# 626
hetera и аз се нареждам на опашка за врачуване. зачеването е станало февруари, а таткото е на 32.Ако може да сравним и с каката.Тя е зачената юни 2009,а таткото на 30г.  благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 627
known що не притичаш до аптеката и не ги помолиш да ти дадат утрогестан без рецепта понеже случая е спешен .. той е по-добър от дуфастона и се усвоява по-бързо и пълноценно от лигавицата на влагалището
Виж целия пост
# 628
known що не притичаш до аптеката и не ги помолиш да ти дадат утрогестан без рецепта понеже случая е спешен .. той е по-добър от дуфастона и се усвоява по-бързо и пълноценно от лигавицата на влагалището
Аз мисля,че е повърнала Simple Smile
 Но mecani  имаш ли представа ако кръвта е от разтягане на матката,кога с епредполага че ще спре?
Виж целия пост
# 629
known, нито от бизквитите .нито от хапчетата от бебетата е да знаеш  Joy
Аз предния път от една храна повръщах на другия ден само нея можех да гледам,не знам какво става в коремите ни ама....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия