Аз съм точица засмяна през НОЕМВРИ, ще съм при тати и мама!

  • 40 189
  • 747
# 660
puphi и аз съм в ИУ обаче както казах проблема ми е, че имам само месец до края..  ще видим утре майка ми ще дойде да ме 'прибере' че да не карам аз, но от сега имам чувството, че ще е ужасно прибирането - инструктирала съм приятелката ми да ми купи тези хапчета емил и газирана вода, да видим ще помогне ли нещо..
zuzutu само да попитам - коя от двете работи в зорница? аз ходих при нея преди 2 години с едно почти постоянно кафеникаво зацапване и думите й бяха - пий дуфастон, а ако не ти спре ще ти направя кюретаж.. и повече не се върнах, за драгнева съм чувала изключително добри неща, аз имам час при ризова другата седмица и ще видя дали ще се сработя с нея или ще ходя при драгнева в дева мария
mecani благодаря, че питаш, хич не съм добре .. не мога да стана от леглото, защото веднага ми става лошо... ето преди малко се събудих, че се опитвам цял следобед да спя да не ми е зле, отидох до тоалетната и веднага ми стана лошо.. по-тъпото е, че този път по превръзката има тъмно кафеникаво, към черно течение, не колкото вчера, но сравнително много и се чудя дали е нормално...?
hetera и аз така си го мисля за момченце, а майка ми само вика - искам внучка Stuck Out Tongue каквото и да е няма да го върнем Simple Smile
Виж целия пост
# 661
Хетера, хаийде и аз в кюпа за това гледане.
Аз на 29 той на 46, зачеване 3-4 март.
И за предния път да видим какво ще излезе. Тогава бях на 28, той на 45, зачеване 8-9 януари 2011
Виж целия пост
# 662
hetera,
Може ли да допълним статистиката: аз 28 г., таткото 28 г., случилото се - февруари Simple Smile
Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 663
ей това е.. не мога да стоя права повече от 30 секунди Sad както допреди няколко дена си бях наред, защо така реши да се гаври с мен туй малкото ...
Виж целия пост
# 664
known това че кръвта не е ярка е много добре - значи, че е относително стара и най-вероятно просто се оттича и няма нови разкъсвания - отколкото за отпадналостта да ти кажа и аз съм така, в общи линии ми се спи нон стоп, колкото и да спя и освен на хормоните, го отдавам и на пролетната умора .. опитвам се аз да я боря с много плодове и течности .. макар че много ми е зор тва ядене на мен .. никакъв апетит нямам и дори съм свалила Whistling
Виж целия пост
# 665
значи да се успокоя.. сега хапнах 1 сухар да видим.. как ще ми се отрази, направих си и една чаша айрян, че не знам - нито ми се яде, нито ми се пие, искам да спя постоянно,защото тогава не ми е гадно ...пфф
Виж целия пост
# 666
ако имаш някой под ръка, го накарай да ти премери кръвното, може да ти е отпаднало и по тази причина, ако е ниско, тогава си прави айрян с малко сол, пий и допълнително поне литър-два вода, колкото и да не ти се пие, това ще помогне Peace
Виж целия пост
# 667
нямам никой под ръка, това е проблема.. приятелката ми е на работа до 19:30, сега си поръчах един събуей с айрян, дето и вчера го ядох и ми беше ок..да видим
Виж целия пост
# 668
искам да спя постоянно,защото тогава не ми е гадно ...пфф

Радвай се.. на мен и като спя ми се гади  Tired
Виж целия пост
# 669
събуждам се и аз и ми се гади :/
Виж целия пост
# 670
Здравейте, на мен ми препоръчват във Бургас да се запиша при рускинята Добрева, но аз още се почудвам. С първата бременност постоянно повръщах, даже качвайки се на магарето повръщах. С втората пак доста повръщах, но основно до края на 4 месец. Сега малко ми става гадно, предимно от миризми или като пригладнея. Направо не завиждам на повръщаштите, това  е най-големия ад, аз го преживях 9мес.
Виж целия пост
# 671
la vie est belle - както вече казах няма да се сърдите,но табличката е леко дискриминационна,фигурират само бъдещи татковци от 19 до 39 години и няма как да изчисля за вашия:(

snowflakely
   момче


Момичета аз не повръщам,но по-добре май д аповръщах,така ми се гади нон стоп,с първата бременност поне като повърех ми олекваше и бях ок известно време а сега.....

*Цветенце*
ама как така нищо не е видял дори и сакчето ли  Sad
Виж целия пост
# 672
После през ноември като започне бебевалежът трябва да си сложим линк към тази темичка на първата страница и ще водим статистика за предсказанията на хетера  Grinning Laughing Hug
Виж целия пост
# 673
По-рано ще е,като започнем  да ходим на 4Д там не грешат:)
Виж целия пост
# 674
Кажете моля как си правите тези ленти за бременост в профила. Някога бяха на първа страница, но сега не ги намирам, все едно съм ослепяла. Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия