Аз съм точица засмяна през НОЕМВРИ, ще съм при тати и мама!

  • 40 188
  • 747
# 675
Цъкаш в меню още ( даже от тази страница от която гледаш темата) Там има едно подменю лентички и и от там Simple Smile
Виж целия пост
# 676
known, зузуто дано всичко лошо е вече зад гърба ви  Praynig
hetera не се видя сакче  Confused, лекарката каза, че е нормално имайки предвид късната ми овулация и седмицата в която съм. Беше много спокойна и мила и мисля, че намерих моят лекар. Моля на някое от момичетата, ако му се е случило същото да сподели  Tired Вече казахме на роднините, реакцията беше общо взето такава:  newsm09
Аз съм от отбора на "отпадналите", но гадене и повръщане нямам, предполагам, че е много гадно  Confused, но заради бебчовците си заслужава всяка мъка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 677
Не виждам никъде "menu", май съм много смотана, ей !
Виж целия пост
# 678
Намерих, благодаря  Grinning
Виж целия пост
# 679
Привет, момичета Simple Smile

Меци, искам и тук да ти пожелая най-прекрасната и спокойна бременност със здрав, пухкав и усмихнат финал  Hug Hug Hug

Същото пожелавам от сърце и на всички останали бъдещи ноемврийки, много късмет и която може да си пусне по-рано болничен - ходете по училища, много е полезно. За софийските момичета препоръчвам училище МА-МА Wink
Виж целия пост
# 680
Цветенце да взема и теб да те питам за ретроверзио на матката Mr. Green или на нашенски казано знаеш ли дали не ти е обърната матката? щото ако още не се вижда сакче или е това или не си ноемврийска, а декемврийска мама Mr. Green
Джаки Hug Hug
Виж целия пост
# 681
la vie est belle - както вече казах няма да се сърдите,но табличката е леко дискриминационна,фигурират само бъдещи татковци от 19 до 39 години и няма как да изчисля за вашия:(
А, това съм го пропуснала... хех, нищо...
Виж целия пост
# 682
La vie est belle, ти къде живееш ?
Виж целия пост
# 683
Меци обърната ми е матката да, а и е вероятно да съм декемврийска мама. Демек и двете  Rolling Eyes Mr. Green По мои изчисления е станало след 08.03. Ох, така се спичам, а пък до другият петък как ще издържа незнам, а лекарката ми е много далече, за да претичвам през 2-3 дни. А пък и тя изрично каза след седмица, за да е сигурно, че ще се види. Меци, а тя не би ли трябвало да види на ехографа, че е обърната? Нищо не ми каза  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 684
La vie est belle, ти къде живееш ?
а ти?  Joy
Скрит текст:
Близо до Ла рошел...
Виж целия пост
# 685
Цветенце ретроверзиото, доколкото знам се диагностицира само с мануален преглед, но ако някой има по-пълна информация, моля да я сподели .. та значи и ти като мен Mr. Green ние нашето бебче май на 10ти март сме го направили /поне по изчисления на док/, ама като го видим с кви темпове расте тогава ще имаме някаква по-точна представа за термина .. засега док каза някъде между 26.11 и 9.12 Mr. Green
Виж целия пост
# 686
Но го видя нали?
Виж целия пост
# 687
ами да, видя се сакчето, даже и снимка имам, ама аз я предупредих мойта док., че ми е обърната матката и тя каза: първо ще пробваме с коремния да те видим и ако нищо не се вижда, тогава ще те погледна и с вагиналния доплер .. Цветенце ако се притесняваш, що не пуснеш едно ЧГХ?
Виж целия пост
# 688
Защото най-близкото ми е на 100км.  Confused Нашата общинска болница тук не предлага такива "екстри"  Tired. Ами може в понеделник пак да отида на лекар, да не чакам до петък. И мен ме гледаха с вагинален  Tired
Виж целия пост
# 689
Да се отчета с преглед- видях човечето, видя се и сърчице, чухме го, само че го измери 23,9 см и излиза, че отговаря на 9 г.с. и 2 дни пък аз си мисля, че съм 8 г.с. Rolling Eyes
Дали е възможно мерките да не са съвсем точни?

Няма как да е 23,9 см в 8г.с. или в 10 дори. В 8 г.с. ембриончето е около 1 см. Или не си разбрала, или си се пообъркала  Simple Smile Не мисли толкова за мерките, важното е че си имате пулсче  Hug



 smile3537 ха ха, аз още малко и ще раждам вече ooooh!
23,9 мм пише на снимката, която докторката направи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия