Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните послания, които се изразяват по време на дискусии?
Какви са основните симптоми на бременността, обсъдени в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните послания, които се изразяват по време на дискусии?
-
Какви са основните симптоми на бременността, обсъдени в дискусията?
-
Можете ли да препоръчате лекари и гинеколози в конкретни райони?
-
Какви са симптомите на бременността, включително ранните симптоми и извънматочна бременност, и как да се справим с тях?
. Направо ще си изчакам до петък. Моята матка е двурога и при втората ми бременност, в третият месец бебчо се беше скрил в единя рог. Голямо търсене падна

, много известен от последните две седмици.
(тъпа, гадна раничка) Правих си цитонамазка края на януари с тенденция да почваме опити за бебок
не че ако е момиче ще го върнем 
За съжаление при мен опасността от най-лошото е голяма и седя и чакам. Ако до понеделник не се е случило, в понеделник пак ще ме гледа да види как е пулса. Много ми е тежко и никой не може да каже защо се случва......