страховитите лайна по тротоарите

  • 42 364
  • 778
# 420
На мен пък ми е омръзнало кучето ми да яде човешки лайна, и да разнася насрани памперси!
Случки имам много...В този случай какво предлагате да се предприеме?

хаха, ние човеците мрем да серем на открито  Stop
Виж целия пост
# 421
хаха, ние човеците мрем да серем на открито  Stop
И аз не го предполагах преди да си взема куче. Едното ми куче просто обожава човешките л..на. Дори веднъж изпаднах в конфузна ситуация - по тъмна доба мацка тича към близките храстчета, кучето ми и то. Та се чудих ако отида да си хвана кучето дали пък няма да стане по-зле.  Sad
Виж целия пост
# 422
И аз не го предполагах преди да си взема куче. Едното ми куче просто обожава човешките л..на. Дори веднъж изпаднах в конфузна ситуация - по тъмна доба мацка тича към близките храстчета, кучето ми и то. Та се чудих ако отида да си хвана кучето дали пък няма да стане по-зле.  Sad
Joy
Моето приемно куче подушеше ли конски акита, се налагаше да я извлачвам от тях, буквално Blush
Виж целия пост
# 423
На мен пък ми е омръзнало кучето ми да яде човешки лайна, и да разнася насрани памперси!
Случки имам много...В този случай какво предлагате да се предприеме?

хаха, ние човеците мрем да серем на открито  Stop

мдаа.....колкото и невероятно да ти се вижда.Вземи си куче и сама ще се убедиш Peace
Виж целия пост
# 424
А ти, Feit, събираш ли след твоето куче или в момента търсиш оправдание за това, че не го правиш? Thinking
Допринасяш ли с още едно л***о дневно в ос****то на София от 200 хиляди домашни кучета, плюс още 10 хиляди улични? За човеците няма статистика, ама сигурно са назад в оа****то на пейзажа. Пък и те поне не са насред тротоара.
Виж целия пост
# 425
На мен пък ми е омръзнало кучето ми да яде човешки лайна, и да разнася насрани памперси!
Случки имам много...В този случай какво предлагате да се предприеме?

Е, как както - серете и вие.
Нали сте на този принцип - не чистите след вашето, защото другите кучета оставят съкровища. Така че акайте и вие, защото някой друг идиот го е направил, пресичайте на червено, защото има и такива, карайте пили, за да не изостанете и в това отношение. Въобще - направете си списък с всичко, което не е редно и го правете.
Ще се оправим.
Виж целия пост
# 426
Темата е неподходяща за вечерящи потребители. Sick
Виж целия пост
# 427
Темата е неподходяща за вечерящи потребители. Sick

Е, поне да беше подвеждащо заглавието - да се прецакаш невоно, ама при положение, че има думата лайно в заглавието, как събра смелост да влезеш  Joy

Приятна вечеря  Simple Smile
Виж целия пост
# 428
Не аз не вечерям, ама си преставих, че сигорно има и такива дето вечерят Mr. Green
Виж целия пост
# 429
Illit,
предполагам, че можеш да боравиш с фотоапарат, ако нямаш, става и GSM с добра вградена камера. Снимаш, написваш заявление и подаваш където трябва, а не се оплакваш по форумите.
Докато не се осигурят нормални условия за разходка на кучета (мога да сложа и няколко снимки от европейски кучешки градинки), кошчета за кучешки екскременти (винаги се чувствам гузна когато изхвърлям пликчето в кошчето за боклук), единна база с данни, глоби за неспазващи наредбите ... винаги ще има конфликт.

Виж предната страница, два пъти съм пускала жалби, не съм от хората , които само се оплакват по форумите. Предизвиках проверки, но глоби нямаше. Аз съм убедена , че само глобите ще "превъзпитат" кучкарите.
Виж целия пост
# 430
Аз съм убедена , че само глобите ще "превъзпитат" кучкарите.

Всички сме убедени в това  Peace
Виж целия пост
# 431
На мен пък ми е омръзнало кучето ми да яде човешки лайна, и да разнася насрани памперси!
Случки имам много...В този случай какво предлагате да се предприеме?

Е, как както - серете и вие.
Нали сте на този принцип - не чистите след вашето, защото другите кучета оставят съкровища. Така че акайте и вие, защото някой друг идиот го е направил, пресичайте на червено, защото има и такива, карайте пили, за да не изостанете и в това отношение. Въобще - направете си списък с всичко, което не е редно и го правете.
Ще се оправим.

 Peace

глоби, глоби, ама нали някой трябва да ходи и да ги събира тия глоби, а както знаем общините нямат такъв ресурс... А и вечер след 19ч, когато се извеждат л****возите, едва ли обикалят инспектори да глобяват. Освен това, повечето "умници" чиито питомници оцветяват пейзажа, са едни разбрани и мили хора, ум да ти зайде. Та до всеки глобяващ, трябва да ходи и полицай...
Всичко е въпрос на манталитет и още на първа страничка на темата беше написано, че стигнем ли до манталитет, значи пиши го бегАло това начинание....
Виж целия пост
# 432
На мен пък ми е омръзнало кучето ми да яде човешки лайна, и да разнася насрани памперси!
Случки имам много...В този случай какво предлагате да се предприеме?
Намордник?


Виж целия пост
# 433
На мен пък ми е омръзнало кучето ми да яде човешки лайна, и да разнася насрани памперси!
Случки имам много...В този случай какво предлагате да се предприеме?

хаха, ние човеците мрем да серем на открито  Stop

Знам, че темата е главно за да може да се налаят кучемразците (което пък я прави скучна за мен Mr. Green), но ето на какво попаднах днес при разходка в парка. Детска площадка в парк "Габровски" в Търново.

Скрит текст:

Тъй като въпросният артефакт с човешки произход явно е позициониран там с умисъл, ме мъчат две въпросчета:

а) Каква точно свиня трябва да си, за да сътвориш това?

б) Каква точно маминка и с какви възпитателни методи е успяла да произведе подобен добитък?

Хайде, вие сте.[/b]
Виж целия пост
# 434
Ооох, това ми напомни за един дядо, който си доведе булонката до пясъчник с подобна пързалка посред бял ден, и тя се изака вътре до децата ни. Той я видя и спря да я изчака  Crazy

а) Каква точно свиня трябва да си, за да сътвориш това?

Пияна.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия