страховитите лайна по тротоарите

  • 42 361
  • 778
# 435
Пресен пример от одеве - в парка Заимов един кокер се изпика в пясъчника, където децата си ровеха.  Tired

...а онзи ден точно на същото място едно момиченце ровеше с кофичка и лопатка.
Виж целия пост
# 436
Делф,  Joy
Виж целия пост
# 437
Недей, че още бълвам огън Naughty Племенничето ходи да играе там Sick
Виж целия пост
# 438
Снощи точно пред входа размазахме едно хубаво....Е, направо побеснях. От там минават всичките деца в блока. Предполагам само кой го е направил(на кого е кучето), за съжаление не съм сигурна.
Виж целия пост
# 439
Недей, че още бълвам огън Naughty Племенничето ходи да играе там Sick

Тва, ако е детско производство се питам, ъъъ с кво го хранят това дете.... Sick
Виж целия пост
# 440
На мен пък ми е омръзнало кучето ми да яде човешки лайна, и да разнася насрани памперси!
Случки имам много...В този случай какво предлагате да се предприеме?

хаха, ние човеците мрем да серем на открито  Stop


- направо не вярвам какво чета тук!  newsm78
Къде ги намерихте тия памперси? Как веднъж мойто детете не се спъна в човешко .... или памперс? писала съм и преди живея в София, кв.Банишора, всичко в кучешки л.....йна, "кучкарите" си мислят, че тревните площи са тоалетна за животните им, както и асансьора, стълбището, паркинга, даже и по колите пикаят .
Преди два дни една баба ме пита защо бебето ми е с биберон в устата, аз отговирх че си лапа пръстите, а те са мръсни от кучешките л....йна, тя ми отвърна че не се знаело от какво щяло да недебелее!?! Хора вие за кучешка тения не сте ли чували  #Cussing out

С повечето "кучкари" съм се скарала за срането по улицата и детските площадтки, ефект НУЛА  Naughty

и всичките се пишат за  "граждани", с вирнати глави и надути носове  smile3532
Виж целия пост
# 441
По близките нам улици нема. Откак е създадена темата все се оглеждам и не вярвам на ушите си - нема и нема.
Виж целия пост
# 442
На мен пък ми е омръзнало кучето ми да яде човешки лайна, и да разнася насрани памперси!
Случки имам много...В този случай какво предлагате да се предприеме?

хаха, ние човеците мрем да серем на открито  Stop


- направо не вярвам какво чета тук!  newsm78
Къде ги намерихте тия памперси? Как веднъж мойто детете не се спъна в човешко .... или памперс? писала съм и преди живея в София, кв.Банишора, всичко в кучешки л.....йна, "кучкарите" си мислят, че тревните площи са тоалетна за животните им, както и асансьора, стълбището, паркинга, даже и по колите пикаят .
Преди два дни една баба ме пита защо бебето ми е с биберон в устата, аз отговирх че си лапа пръстите, а те са мръсни от кучешките л....йна, тя ми отвърна че не се знаело от какво щяло да недебелее!?! Хора вие за кучешка тения не сте ли чували  #Cussing out

С повечето "кучкари" съм се скарала за срането по улицата и детските площадтки, ефект НУЛА  Naughty

и всичките се пишат за  "граждани", с вирнати глави и надути носове  smile3532


Вярно е това Банишора е пълна с кучешки изпражнения.
В парка миналия ден едно бебе си играеше в пясъка с кофичка и лопатка и познайте какво пусна в кофичката заедно с пясъка smile3521
Гадост няма къде да стъпнеш по земята. Sick
Виж целия пост
# 443
По близките нам улици нема. Откак е създадена темата все се оглеждам и не вярвам на ушите си - нема и нема.
Къде живееш? Ела в нашият нов, уж цивилизован квартал, пълен със самотни младежи отглеждащи кучета, повече са от децата Crossing Arms
Виж целия пост
# 444
Не успях да прочета цяЛата тема и може някой вече да е предложил моето решение, но си мисля, че ако се осигурят заградени градинки във всеки квартал, където кучкарите да разхождат добичетата си проблема ще се реши. В загражденията нека има торбички, нека има кош в който да се хвърлят акотата...пък те ако искат  Mr. Green Или ще си чистят след песовете или ще им мият аканите лапи после. Много е трудно да отглеждаш животно без да има обособени места за разходката му. И собствениците ги разбирам. Хипотетично плащат някакви данъци, а условия- йок. Но не един парк за кучета в града, а във всеки квартал. По- добре да се раздели една градинка на две равни части- за деца и за кучета, отколкото  хем кучкарите да се чувстват гадно да се разправят с хората, хем децата да не могат да играят спокойно и на чисто.
Виж целия пост
# 445
И без заграждения, мърлячите могат да почистват след любимците си.
На възпитаните хора, заграждения не им трябват.
Вчера, когато почистих след моето куче, една жена така ококорено ме
гледаше, че направо ме напуши смях. Явно гледаше и не вярваше на ушите си  Mr. Green
Имам си и цветна градинка пред къщи. лайната наистина са страховити.
Някои са по-големи от Зюмбюлите  ooooh!
А сега като се затопли, смрадта е зловеща.
Виж целия пост
# 446
Ооо, напълно съм съгласна, че на възпитаните хора заграждения не им трябват, но си мисля, че за всички ще е по- удобно и уредено със заграждения. Така и мърлячите ще имат стимул да си чистят. А на такова място и портиер може да се сложи, който да наблюдава за почистването. И съвсем вече започвам да фантазирам, но аз бих направила и вход за тези заграждения- примерно 0,20лв - съвсем символично, но...с тези пари ще се покриват част от разходите по поддръжката му...или месечни карти, годишни...и това вместо данък за животното. Всъщност в тази посока са ми мислите- да се уреди неуредения момент с домашните любимци, защото там въпросите са тотално неуредени и да стоим и да чакаме на възпитанието на българина си е наивно. Няма смисъл да се караме по улиците, да се обиждаме един друг и да газим в л*йна... Simple Smile ... Началото на темата беше да се намери решение. Иначе няма проблем да стоим и да обсъждаме невъзпитаните хора- ок, но от това файда няма.
Виж целия пост
# 447
Ми не тъпчете кучетата си с толкова храна Stop, давайте по малко и на уличните!
Виж целия пост
# 448
Най -добре е да направим кучетата вегани  Grinning по-еко ще са им акитата  Peace
Виж целия пост
# 449
Големи разбирачи по кучешки бомби сте, значи. 
Вчера видях (по клюкарска линия през Жана) как едно дърто коли беше намлатено от дъртия си стопан, че е направило къки. Обаче стопанинът излезе човек и зави въпросното акинце със салфетчица Whistling
(и понеже всеки ден тоз господин или другар си разхожда джувотните по една и съща алея, ще го срещна все някога и ще му кажа да не си хаби салфетите за подобни дреболии. Даже молба до общината ще му предложа да си напише, че трябва да му плащат за торенето.).
А общината - тя едни табели в парка не ще да сложи, за да знаят кучеводите къде им е разрешено да си разхождат добитъка, какво остава да вземе да изчисти.  Outta Joint
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия