Има ли ефект?
Кои са недостатъците му?
Искам да си взема и се загледах в това http://www.belioonline.com/index.php?route=product/product&product_id=87
Имам няколко рожденни дни , сватба , кръщене и за това ми трябва.. не за постоянно носене

... но бих се поизхвърлила с парите заради качество и възможност да пробвам.
. Така че отиди там има доста разнообразни модели http://www.facebook.com/profile.php?id=1823095292 , http://www.facebook.com/profile.php?id=100003103491204
Недостатъците са в комфорта, второ - в качеството и изработката. Има клиенти, които са си купували некачествени от този тип и получават много неприятни алергии, обриви и т.н., и т.н. Съветвам да има памучно парче между краката. Доколкото видях, модела от снимката - това е изкуствен материл /полиамид почти сигурно/ с може би някакъв процент памук /но то и памукът не би стегнал чак толкова много, колкото ако е направено от полиамид/, така че е добре да се носи върху долно бельо.
Надявам се да съм била в помощ. Препоръчани теми