Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 27

  • 82 981
  • 723
# 15
На Жданов има, до хотел Хемус, на Витошка, мисля и на Дондуков близо до Исул.
Но дали работят с протокол не зная.
Виж целия пост
# 16
Мерси,ще проверя и някое от другите места!
(Milmich, щом оживя след ските ми даваш оптимизъм че и без възли ставаме:) )
Виж целия пост
# 17
Амоена е монополист по отношение на протоколите.

Магазинът, който е посочила Миленка е много добър. С протоколи не работят, но цените са много добри, качеството с нищо не отстъпва от Амоенските. Цената на една перука от този магазин се равнява на доплащането, което ще направите в Амоена /освен представения протокол за 100 лв./
и не на последно място асортимента е много богат. Има и перуки от естествен косъм.
Извинете ме, ако е прозвучало като реклама.  Simple Smile
Виж целия пост
# 18
Ами хубаво е,че "правиш" реклама на друг магазин защото днес момичето се държа - нека жените да поизчакат час два докато им обърна внимание - аз от там се зачудих монополисти ли са!
Виж целия пост
# 19
утре ще пусна приемателно-предавателния протокол на Амоена, не е нищо особено. Не може ли да се отиде в магазин с оставени празни места като данни на фирмата и там при покупката да се попълни.

НЯМА НАЧИН ДА НЯМА НАЧИН!
Виж целия пост
# 20
Е-хееее, аз отсъствах няколко дни и не мога да ви изчета! Много новини са се насъбрали. Антомче, благодаря за темата! Hug
Никога не е късно да поискаш прошка, затова и аз ви искам, и прощавам. Обичам ви!!!
Виж целия пост
# 21
Здравейте дами, тъй като съм много сериозна и социално ангажирана искам да ви кажа, че измислих мястото на срещата ни на 3 март. Та, на 3 март от 14.30 в р-т "Червената къща" /http://www.chervenata.com/index/restaurants/ ще се проведе следобедно кафепиене. Запазила съм маса на мое име и ще се радвам да се видим на националния ни празник и Тодоровден Simple Smile Тъй като ресторантите в сайта са два, срещата ще е в този на ул. "Борис Христов" 6
Моля да бъдете сериозни и да заповядате, за да не си говоря сама Mr. Green. Новите дами са добре дошли. Ще се радвам да се запознаем Mr. Green
Виж целия пост
# 22
Драга ми Венето,мен ме брой първа писта! Peace
Виж целия пост
# 23
Драга ми Венето,мен ме брой първа писта! Peace


Ясно е, че поне няма да си говоря сама lalalala
Виж целия пост
# 24
Привет,
Извинявайте, че така нахълтвам в темата, но имам една молба - ако някоя от вас разполага с личен телефон за контакт с д-р Елисавета Кръстева /химиотерапевт-онколог/ или неин електронен адрес, ако няма нищо против да ми ги напише на лични известия. Разполагам само с контакти на клиниката и центъра, в които работи, но ми е необходим личен контакт с нея.
Благодаря предварително! Пожелавам Ви здраве и поводи за усмивки!
Виж целия пост
# 25
Всеки четвъртък 14.30 д-р Кръстева прави прегледи в Онкологията - Дървеница.

Необходимо е само направление от личния лекар за онколог.

Наистина обръща голямо внимание там,не е както в Диспансера.

Успех
Виж целия пост
# 26
Значи идваме на коне, развяли буйни гриви и знамена в чест на двата празника Peace Кръчмата няма да объркаме ама поне ориентировъчен час за заверата да си спретнем,   че това "следобедно", може да откара мнооооооогон кафе Joy
Виж целия пост
# 27
Привет на всички момичета!
Миленка естествено, че няма да си сама. И аз съм на линия за кафепиенето!
Зара, мен ако питаш изобщо не ти трябва перука. Един шал, по-дълъг ти е достатъчен и когато ти набоде косицата, ще видиш колко много ще се харесаш и изобщо няма да се сещаш за перуката. А пък и наближават топлите дни, а перуката запарява и е много некомфортно.  
Виж целия пост
# 28
Опс, баби4 писали сме едновременно. То времето Миленка вече го е заковала - 14.30 ч., така че връщане назад няма, пък до колко ще изкараме - божа работа. Laughing
Виж целия пост
# 29
Опс, баби4 писали сме едновременно. То времето Миленка вече го е заковала - 14.30 ч., така че връщане назад няма, пък до колко ще изкараме - божа работа. Laughing

Именно 14.30 часа Mr. Green Силве, ще се радвам много да те видя:)
Марги Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия