Априлската ни весела дружинка се стяга да празнува ТРЕТАТА годинка!

  • 51 723
  • 728
# 135
На Анелия вчера най-после са й казали, че има подобрение. Обаче днес е имала бронхоспазми,увеличили са инхалациите  Confused Продължавайте със стиснатите палци  Hug
Виж целия пост
# 136
Няма да ги пускаме палците, докато не изпишат хубавото Ани от болницата! Praynig Praynig Praynig
Джема благодаря за месечинката, че се сети за нас много мило!Ще ви пусна снимка да ни видите скоро!
За трети път пиша пост и ако и този изчезне ще се гръмнааа Joy
Виж целия пост
# 137
Ох, как сме живели ние в нашето детство без инхалатори и помпи за нос.  Confused Това съвсем сериозно - страшна работа вършат при нашите дечица явно и са основен пръв помощник. Като капак вчерa някъде се зачетох, че в днешно време вече антибиотиците не били помагали.  Tired
Дано бързичко да овладеят бронхо-спазмите на Ани и да си ги пращат у дома.  Praynig Heart Eyes
ma_lolo, а не се връщат повече лошите вируси и при вас, и при всички други дечица.  Hug
Реших организация да не правим тази година. Някак ще видим как да опазим положението човечето ми да си отпразнува рождения ден в яслата, а понеже е през седмицата точно преди Великден, не знам дали ще има и колко дечица на разположение за празника. И понеже Мария грипът го прихвана от един рожден ден, та съм и с едно наум. Иначе решихме, че подаръкът ще бъде колело+дрешки. Тортата още не сме я измислили, но експертката е традиционалист - патешка.  Laughing
Малко снимки с индианци и индианско творчество.  Grinning http://glorimaria.snimka.bg/family/esen-zima-2011.623721.26650380
Виж целия пост
# 138
Влизам да се разпиша.  Simple Smile
Прегледа мина в петък. След 6 месеца пак сме на контрола и после ще слагаме само едно конче за да затворим един малък теч  Sad Добро развитие за момента, при положение, че местото е рязано много пъти. Да ми е жив и здрав малкия веселушко  Heart Eyes Голям герой!
Племенницата ми стана на три месеца и събота и неделя ни гостува  Simple Smile Извадих нашата количка и се разходихме с нея. Стана ми едно такова мило и носталгично... Кога порасна моето дете?! 
Рони много весели снимки   Crazy
Ани бързо да излиза да се радва на хубавото слънце!
Виж целия пост
# 139

Ето и малко снимки от нас  Mr. Green
Виж целия пост
# 140
maimunka07 - хубави новини  Hug Hug Hug .Голямо геройче наистина  Heart Eyes

Мимето*- Много са ти хубави момите  Heart Eyes. Хайде ако не са заети да си ги заплюем за снахи  Blush Blush Blush. Поне едната де  Grinning.


Виж целия пост
# 141
И ние на опашката с болните...трета седмица високи Т, сополи, кашлици. Всеки по една седмица- Саши първи, след него Мишо и аз накрая.  Отново на косъм се разминахе с болницата- и с двамата. В момента се опитвам да опазя здрав таткото с имуностимулант ("Имунсъпорт") и Инфлуцид , че само той остана. Много гаден вирус- "като пребита" е твърде слабо определение на усещането.
  Nature Sun With Face А слънчицето тези дни така ми вдигна тонуса и ме зареди с оптимизъм- пожелавам всички да се изпълните с това чуство. И дано да влее сили на всички боледуващи.
Погледнах априлската дружина от началото- вече започнаха рождените дни, а и на каките и батковците.
Много да са ни здрави дечицата и да ни радват всеки ден!
Виж целия пост
# 142
Ч.Р.Д, Мади и Ники!
Живи и здрави, усмихнати и щастливи, все така да радвате и веселите в двоен размер, всички, които ви обичат!


Много хубави деца наснимани видях - МаЛия, Диди и малко Еми. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Пу пу.

Дано докато пиша, каквото имам да пиша, Дес и Ани да си се гушкат вече у дома и лошото да е зад тях. Praynig
Дес, звънях ти 2 пъти, но не ми вдигна, може би защото от непознат номер. Confused

Иве, и вие! Изчерпахте си лимита за боледуване за години напред. Hug

Моята принчипеса също е болна. Така актуалният вирус с температурата. Sad
Въпреки него, използвахме максимално слънчицето този уикенд. Ходихме при пра-баба и пра-дядо и се набесняхме на воля. Откъде събраха енергия за такова тичане не ми стана ясно.
Ени висока Т вдигна само веднъж, през нощта, но иначе си поддържа някаква ниска, дразнеща. Sad
Днес въпреки пазарлъците, дето ги пробутва от 2 дни, "нАма да ходи пИ дечицата". Обработвала баба си У'те (утре), но няма да я огрее. Tired
Да са здрави всички Априлчета, за да си посрещнат весело и пълноценно Техните си дни. Само това искам. Praynig
Виж целия пост
# 143
Честит рожден ден на Мади и Ники! Да са здрави, все така живички и весели! Весел празник!



Ето и малко снимки от нас  Mr. Green
Много е сладка Heart Eyes И как прилича на Диди
Виж целия пост
# 144
Честит рожден ден, Мади и Ники! Бъдете живи и здрави и само в игри и весели занимания прекарвайте дните си! Лошотиите да стоят далече от вас!  Heart Eyes

Много готина бузанка е Еми! Кака Диди също.  Heart Eyes Grinning
Виж целия пост
# 145
Честит Рожден Ден, Мади и Ники! Желаем им да са много здрави, умерено палави и много да се обичат и да си помагат.
Виж целия пост
# 146
Честит рожден ден на Мади и Ники! Много здраве, късмет и весели игри им пожелаваме с Мони и Пипо!



Честит рожден ден и на ma_lolo! Бъди много щастлива, здрава и обичана винаги!!!



Късно снощи се върнахме от Румъния, много хубаво изкарахме, времето беше чудесно и посетихме много красиви места. Имаме доста снимки, но още не съм ги качила. Simple Smile

Пипо е добре, имаме известни подозрения, че онова боледуване всъщност е било варицела, ако изобщо може варицела да се изкара с 2 пъпки само... така или иначе, не можем да сме 100% сигурни, но май-това беше. Rolling Eyes

ღолчеღ, Мимето*, рони, very nice, страхотни снимки! Hug
Виж целия пост
# 147
Честит рожден ден на Мади и Ники. Много щастливи дни, безгрижно детство [/color]и много късмет и здраве да имат в живота. [/b]
Олче, много добре са си изкарали децата на село, както се вижда от усмивките им. Бързо оздравяване на Ели! Това някъде около София ли е?
Миме и двете ти момиченца приличат много на теб.
Маймунка - дано вече всичко лошо е зад гърба ви.  Браво на малкия герой Peace
 Деси и Анелия дано вече са ги изписали и са си вече вкъщи. Praynig Hug
Григори днес остана на бабин дом. Ходили да гледат влаковете на жепегарата. Влакове тръгвали, пристигали. Довечера, като се прибера ще има да приказва приказва за тях .
Виж целия пост
# 148
Обадиха ми се от ДГ, че Вели се събудил с много висока Т.Sad
На всичко отгоре и аз се тръшвам. По - упорита гадост отдавна не помня да ни е тормозила.
Изобщо - да са вдигали Т...  Sad
Виж целия пост
# 149
Честит рожден ден, Мади и Ники ! Бъдете здрави, винаги усмихнати и да носите много, много радост на близките си !
Весел празник, Дани   bouquet

Честит рожден ден и на ма_лоло. (Черпя информация от chokolina  Blush)
Бъди здрава, щастлива и винаги обградена с любимите си хора   bouquet

Олче, а и всички болнички, оправяйте се бързо  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия