Априлската ни весела дружинка се стяга да празнува ТРЕТАТА годинка!

  • 51 723
  • 728
# 150
Честит рожден ден, Мади и Ники!!!!Да сте живи и здрави, много игриви и усмихнати   bouquet

Страхотни снимки  Heart Eyes Миме  Heart Eyes Няма какво да кажа за твоите кукли  Mr. Green

Не са  изписали Анелия Rolling Eyes Още една седмица са там  ooooh!
Виж целия пост
# 151
Честит рожден ден на МАди и Ники! Да растте много здрави и игриви. А най-хубавото е, че сме родени на една дата.
Chokolina, Jiema, благодаря ви, че сте сетили и за моя празник.  Grinning
Виж целия пост
# 152
ЧРД на Мади и Ники!Да са живи, здрави все така да радват мама и тати!
ЧРД на ма-лолос пожелание да си здрава, щастлива с двете прекрасни принцеси и таткото много да те слуша!
Олче както винаги страхотни снимки Peace да преборвате вируса бързичко Praynig
Хайде всички болнички да се оправят, за рожденните дни да са здрави и щастливи Praynig Hug
За нашия решихме да е в увеселително клубче, така поне ще се надивеят малчуганите Mr. Green
Виж целия пост
# 153
Ей, безброй трети рождени дни си валят...честито на сладурите и мамите!

Иначе Ангел си е Ангел, тези дни ми стопи сърцето- гушна ме и каза, "Ти си хубава!"
Виж целия пост
# 154
Много благодарим за пожеланията
Да ви почерпя и аз малко на патеричка че вчера нямахме нет   party023
РД беше малко ревлив Мади много плака Ники се забавлява. Догодина съм решила в същия състав ама в клуб че вчера бях така  #Crazy
Много стиснати палчета за Анито  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Мади вече три дни на обяд ми прави пристъпи вечер нищо дано скоро се оправи
Виж целия пост
# 155
Миме, много набързо се отби.
И ум-белият делфин хукна да види кога кой и защо е отбил.  Crazy
Ами като ги пиша и аз набързо такива недомислици... Нещо напоследък имам недостиг на сън и съм разсеяна - ще ме прощавате  Hug  Simple Smile

Много хубави снимки ! - разгледах най-накрая и аз. Рони, твоята МаЛия страхотни тоалети е разходила съботно-неделно по парковете.  Heart Eyes

Емито е едно много сладко ококорено бебе  Grinning И наистина си приличат много с каката - куклички.  Heart Eyes Да са ти живи и здрави, Миме!
Олче, и твоите батко и Ени разкошни  с прегръдките  Heart Eyes. Бързичко да ти оздравяват  Hug

Вери, вашия РД изглежда много забавен по снимките. Много ми допаднаха момичетата ти с еднаквите полички - много сладки са така. Heart Eyes Явно има защо да искат еднакви дрехи.  Laughing Честит нов цвят на косата на теб - много ти отива. (Извинявай, ако си споделяла преди  Blush, както казах разсеяна съм нещо...)

Аничка, ти как си? Успяваш ли да лежиш повече? Благодаря ти, че ни пишеш за Деси и Анито.  Hug Дано бързо се изтърколи седмичката и вече стабилни са си вкъщи.  Praynig

Ивче, и вашите болести да са се свършили вече и само да се радвате на пролетното слънце.

Маймунка, браво на геройчето ти. Стискам палци тази последна процедура да е безобидна и да мине неусетно.  Hug

Чоколина, чакаме по-подробен разказ за Румъния и снимки.  Simple Smile

Някой чувал ли е Нанни? Писах и преди време ЛС (Нани, не се притеснявай, аз се свързах по тел. за час). Дано са добре с Кико и да не са се наложили по-сериозни лечения.  Hug
Виж целия пост
# 156
Дани Нетева, сигурно не й е било добре на Мади и затова е плакала. Миличката. Вие търсихте ли класически хомеопат в Плевен? Чувала съм, че има. Тези коктейли хомеопатични, които си правите, лекуват на принципа на традиционната медицина, потискат симптомите временно, но не лекуват болестта. Ако намерите класически хомеопат, който да ви изпише едно точно уцелено л-во и мисля, че ще забравите за пристъпите. Оздравителни  Hug

Джиема, ти понеже нямаш фейс, затова не знаеш за новия цвят. Във фейса сме се заформили една голяма група откъм 40майки на априлчета и много снимки се пускат. Повечето отдавна не пишат в темата. Аз ФБ основно, за да гледам и коментирам снимки го използвам.

Аничка, защо ги задържат толкова Деси и Ани? Инхалации ли правят, инжекции ли?
Виж целия пост
# 157
МаЛоло,   bouquet  bouquet  bouquet, здраве и обич у дома на патеричка и от мен!   bouquet
Правят инхалации и нощем, но и за наблюдение. Анито едва вчера е била малко по-добре. Деската каза, че предната нощ са приели 17 нови дечица.  Confused Кошмарен вирус е.  Sad
Дано при Мади вече да отшумяват пристъпите. Миличкото.  Hug
Маймунка,  Heart Eyes на малкия усмихнат герой. Дано скоро вече наистина всичко лошо е зад гърбовете ви, за да използвате пълноценно отново бебешката количка.  Grinning Hug
Нани наистина изчезна.  Thinking Дано да е заради хубавото време и техните традиционни излизания извън София.
Чудни снимки! Жалко само, че има болнички от героите в тях.
Шоки, и аз чакам фото-репортажа.  Simple Smile
Виж целия пост
# 158
Jiema, рони,  Hug
Тук съм, признавам, че тези дни не съм редовна във форума, да не говорим, че не се логвам и съобщенията съответно не ги виждам. Embarassed
Джиема, след като прочетох поста ти, видях ЛС- то, ама късно...да ме извиниш. Hug

На Кикича топченцето фрапиращо се смали, но все още има какво да лекуваме, съответно продължаваме с капките, но веднъж дневно.

Много болнички, болници, инхалации, пристъпи.... #Crazy Tired УФ! Прегръдки на всички! Hug Heart Eyes

И специални поздрави на рождениците, които съм изпуснала!   bouquet
Виж целия пост
# 159
Честит рожден ден на Виктор на Девик!
Да е жив и здрав!Весел празник!

Виж целия пост
# 160



Вери благодаря изпревари почерпката с поздрав  Hug

Почерпете се за Вики  Grinning . Щастлива съм, че си научи стихотворението за тортата  Party

Три годинки
Три свещички
Греят в моите очички
Ще ги духна изведнъж
Мамо, тате станах МЪЖ!
Виж целия пост
# 161
Devik, честито пораснало момченце! Да расте много здрав, усмихнати умен!  Tada

Някакви новини за Анелия?
Виж целия пост
# 162
Джиема, ти понеже нямаш фейс, затова не знаеш за новия цвят. Във фейса сме се заформили една голяма група откъм 40майки на априлчета и много снимки се пускат. Повечето отдавна не пишат в темата. Аз ФБ основно, за да гледам и коментирам снимки го използвам.
Да, така е, но нещо не мога да се пречупя още за таз "услуга"  Simple Smile Знаех си, че съм изостанала с инфото, но реших просто да споделя, че ти отива много.  Hug

Devik, Честит рожден ден на Виктор! Да е здрав, вечно засмян, по малко палав и голям късметлия!
Много хубаво стихче е научил  Heart Eyes Весел празник да имате   bouquet

Нанни, радвам се, че очето на Кико се подобрява. Няма никакъв проблем за ЛС.
Хайде всички болнички да оздравяват и да имаме все хубави новини тук.  Hug
Виж целия пост
# 163
Честит рожден ден на Мади и Ники!
Честит рожден ден на Виктор!

Де сте здрави и безгрижни, да сте усмихнати и да носите радости на всички у дома!




Изпуснала съм доста от новините тук, за което моля да ме извините. Може би скоро ще се включвам по-често, тъй като възнамерявам да изляза от 7-мия месец на бременността в дългосрочен болничен. Чувствам се добре, лека бременност карам, но малката се скъса да боледува тази година и така като си остана вкъщи ще я спра от ясла, може би до докато я приемат на детска градина.
И Преси е в групата на болните деца с много висока Т. Вчера след следобедния сън достигна 39,7С. Свалих я с Нурофен и с оцет на челото, гръбчето и на крачетата. Между другото страшно много й е паднал имунитета, въпреки че пие постоянно поне по 10 дни Изопринозин, после още 10 дни Ехинацея, давах след това Есберитокс и от близо две седмици пак Изопринозин, и всичко това не пречи да се разболява през седмица с висока Т. Много ме е яд, ама то с тая ясла няма как иначе да е явно.  От началото на тази година успяхме да я опазим от антибиотик и едва преди 10 дни изпи Зинат заради отит с висока Т. Но...7 дни след излекуването е пак с висока Т и болки в другото ухо. Вече в чудо се виждаме. Ако и утре, което е 4-ти ден е пак с висока Т ще трябва да включа друг антибиотик. На кадърен хомеопат не сме попаднали все още, защото едва в края на миналата година се решихме да я запишем при един препоръчан ни такъв.
Very nice, ти сигурно си го чувала - Джеджев от Терапията. Само веднъж я лекува от кашлица и задна хрема, но сменихме три хомеопатични през три дни и нито едно не помогна. За това и повече не смятам да го търся. За Хаджиева съм чувала добри отзиви, но ми споделят, че се чака поне 2 часа и дори повече, докато те приеме. Като изляза в болнични може да запишем Пресиана при друг хомеопат, за което те моля да ми пишеш на лични вие при кого ходите, какво плащате, кога приема и за успеха на лечението.
А, щях да забравя да споделя, че ще си имаме още едно  stork-girl в семейството. Да му мисли татито  Laughing .
Виж целия пост
# 164
Честит рожден ден на ГОЛЕМИЯ МЪЖ Вики!  Grinning Жив и здрав да расте, а още по-големите само да му се радват!   bouquet
Ооооо,  no_name.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия