Бродирана красота - Гоблени 93

  • 86 804
  • 744
# 15
        Вашата компания ме отморява.Благодаря ви!

        СИСАК,добре е,че се грижиш за нас. Hug
Виж целия пост
# 16
Ами да се запиша и аз освен  Mr. Green
Мойта работа малко като нероден Петко, ама...
Още малки картички не съм започнала да се уча, ама вече си харесах една икона "Казанска богородица" на Солария и ужким намерих схемата даже, ама ми се струва, че една част липсва  #Cussing out
Виж целия пост
# 17
Сисак, прекрасно оформление! Картината - гоблен ми напомни онова стихотворение " Баба Марта бързала, мартеници вързала..."   bouquet

И аз с гол запис  Embarassed Отдадох се на плетене, но продължавам ежедневно да Ви следя.

Що се отнася до разграфяването на панамата - имам налична всякаква - неразграфена бяла и екрю, разграфена, основа като аида 14, от Оля си купувах. Никога не си разграфявам, започвам от средата без проблеми, дори гобленчета, които се шият на разграфена панама с доста фон ги подменям с неразграфена като не шия фон. Доста ми е досадно, а и имам чувството, че при по-светлите цветове които се използват за фон прозира
Виж целия пост
# 18
  bouquet
Това от мама

снимката не е хич хубава, ама какъвто майстора, такава и тя...
А това- на малкия сръчко
Виж целия пост
# 19
Да се запиша с готовата ми "Викторианска елегантност"
Виж целия пост
# 20
АУУУУУУУУУУУУУУ каква красота!
Виж целия пост
# 21
Минавам набързо с нещо дребно!  Hug

Биляна, Марго, ДДимитрова   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 22
Биляна, чуден Дядо Коледа, браво. Hug

DDimitrova, очите ми останаха в гоблена ти, отдавна я харесвам тази красота.  bouquet
Виж целия пост
# 23
Биляна, чудесен е дядо Коледа!
Димитрова, прекрасна дама! Браво!
Виж целия пост
# 24
Отдавна не съм писала, но си ви чета. Записвам се тук, в момента ще правя паспарту, защото вие ме вдъхновите. Малкият ми гоблен си намери рамка ( за снимка ), та сега ще го майсторя.
Страхотни красоти показвате!
Виж целия пост
# 25
Както обикновено, първите страници на новите теми - много красиви  Hug
Аз продължавам с това, което бях започнала преди картичките, не съм напреднала много, но все пак ще покажа.

Виж целия пост
# 26
И аз само запис  Embarassed  Не съм напреднала изобщо, като има нещо повече за показване, ще снимам тогава. Нещо музата ми май почва да я хваща липсата  Tired   А и да си призная съм малко разочарована от това как се получава неоригиналния гоблен, който шия. И аз никога вече няма да правя тази грешка - Дименшънс само в оригинал!

ДДимитрова, прекрасна и невероятно елегантна дама   bouquet  Браво!!

ИнаТ, а твоето гобленче става много нежно  Peace
Виж целия пост
# 27
 Peace
Виж целия пост
# 28
Тази дама е прекрасна, браво!
Виж целия пост
# 29
Биляна, Дядо Коледа е страхотен  bouquet!
Марго, етапът е многообещаващ Peace!
ДДимитрова - красота Hug!

Аз продължавам с картичките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия