Бродирана красота - Гоблени 93

  • 86 811
  • 744
# 30
Да се запиша с готовата ми "Викторианска елегантност"

smile3501 smile3501 smile3501 Невероятен е!
Виж целия пост
# 31
Благодаря ви,момичета!Много бързо го уших и не е никак труден,а най-ефектните неща са най-лесни за направа! Hug
Виж целия пост
# 32
DDimitrova страхотен е. На тази прелест като се рамкира стъкло слага ли се- интересно ми е как изглежда с рамка.
Аз завърших мотивчето за картичките- http://rossiii.snimka.bg/hobby/kartichki.653635.26484931
Лявото е само с конец, а на дясното вместо френски възли сложих мъниста. Сега отивам за картончетаи ще снимам допълнително като съм готова. Сисак, благодаря още веднъж за модела.
Виж целия пост
# 33
Здравейте, мамичета! Записвам се и аз в новата тема!
Благодаря на sissak за загрижеността!   bouquet Страхотна е картинката с Баба Марта!
Биляна, наистина е като от приказка изваден твоя Коледен гоблен!   bouquet
DDimitrova , чудесна е госпожата!  Grinning Особено ми харесват как са станали розичките!
Виждат ми се много трудни за направа!   bouquet
Браво и на всички останали!   bouquet

Аз имам съвсем малко време напоследък... уж трябваше да си наваксам, а пък се замотавам.  Rolling Eyes
Успях да ушия за празника на дъщеря ми Немо, като му смених малко цветовете - направих го по-червен.
Благодаря на дамата, която ми даде схемата преди време, не съм запазила името й, може би тя си спомня и сама ще си признае!   bouquet
 
Имам още няколко картички да избоцкам и ще си продължа брезичките след тях.
Приятен ден на всички!

П.П. Страхотни са конците коите сте си напазарували от Милена Стил!
        
Виж целия пост
# 34


   Благодаря на всички за милите думи! HugНаистина е много красив и жалко, че не може да се види метализирания конец, който минава през всички звезди.Това ми беше най-лесният и приятен гоблен за шиене до сега.

 DDimitrova, чудесен е този гоблен!Би ли ми казала името на английски(ако го имаш) и фирмата производител!
Виж целия пост
# 35
Sissak, мноооого ми хареса тази Баба Марта! Чуден избор и благодаря, че се погрижи отново за темичката!   bouquet

Момичета, невероятни красоти сте показали и сте изпъстрили новата темичка! Браво!  smile3501
Аз отивам след малко да се срамувам някъде   Embarassed, че и етапче нямам да покажа!

Биляна, не съм DDimitrova, но ето тук я има тази красавица!
Виж целия пост
# 36
пльок и аз тук да не изпусна...   bouquet
Виж целия пост
# 37
Биляна, много е хубав,като коледна приказка е.

Утре ще взема готов рамкиран Трите ангелчета.
Започнах Пипи и направих вече обувките. Някъде в нета го видях - оградата беше в кафяви цветове. Определено се очертава по-добре, отколкото да е с бяло. За сега ще я оставя накрая и ще мисля по въпроса. Вие какво ще кажете?
Виж целия пост
# 38
аз съм в момента за запис/проследяване Wink
Момичета много хубави облени сте сътворили smile3501 smile3501 smile3501
Етапът от моята Прага по-късно , за да понапредна и да си личи повече Grinning
Виж целия пост
# 39
 Blush сега ме е срам да се включа  Blush
Виж целия пост
# 40

първото трябваше да е тайна, Simple Smile защото съм в състезание със съфорумско приятелче, но сърце не трае  Blush

Ама ти с мен в състезание ли си!?   Joy мислех,че си обменяме опит и материали ....
Виж целия пост
# 41
Цоп и аз в кюпа  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 42
Малеееееееееее, изтекоха ми очите направо страхотни неща сте показали. Голям срам, че се мотам и аз. Embarassed
За всички вас   bouquet
Виж целия пост
# 43
Здравейте и от мен, да се запиша с едно етапче https://picasaweb.google.com/107581316296298248701/Gobleni#5714226288597921970 и подаръка за госпожата https://picasaweb.google.com/107581316296298248701/Gobleni#5714226439660205794
Виж целия пост
# 44
Здравейте на всички.
Биляна много е готин този Дядо Коледа.
Марго и аз си заплюх тези йероглифи. Ако шиеш на Аида 14 какви са размерите на панамата?

Да се запиша с почти готовата количка http://ania1.snimka.bg/tapestries/gobleni.645325.26486456
и първите ми картички http://ania1.snimka.bg/tapestries/gobleni.645325.26486453
Нещо съм прекалила с тиксото, но за следващите ще знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия