Бродирана красота - Гоблени 93

  • 86 811
  • 744
# 45
Здравейте и от мен, да се запиша с едно етапче https://picasaweb.google.com/107581316296298248701/Gobleni#5714226288597921970 ....

ау, супееееер !!!!  Браво, получава се великолепно!!! Peace
Виж целия пост
# 46
Както винаги страхотни неща показвате Hug
Помогнете с тоя щъркел,че нещо не го намирам къде беше,а утре трябва да го избоцкам спешно. Praynig
Виж целия пост
# 47
Благодаря, бързам колкото мога, че започвам семестъра и няма да имам време за шиене.
Ако е този, заповядай https://picasaweb.google.com/107581316296298248701/XmZxyJ#5714239023863269602
Виж целия пост
# 48
danym точно този е,сърдечно благодаря. Heart Eyes
Виж целия пост
# 49
Браво на всички за красотите, които сте създали! Оплакнах окото.
А тъй като не съм готова още с картичките - малко дракончета: http://margoto66.snimka.bg/tapestries/moite-gobleni.451824.26356293.big#
Виж целия пост
# 50
Да се запиша с готовата ми "Викторианска елегантност"

smile3501 smile3501 smile3501 Невероятен е!
 newsm10 smile3501 невероятен е  newsm51

Биляна, наистина е много свежарски коледния ти гоблен!

А аз вече показах вчера докъде съм стигнала с бебенцето, но още не съм купила този цвят дето ми свърши ... свекървата пак е в болницата , този път е много зле , и просто не ми е спокойно да седна да шия , не ме свърта на едно място , пък и свекъра наглеждам и нямам много време пък и не ми се шие   Tired
Виж целия пост
# 51

Димитрова , уникален   bouquet тези панделки и на мен ми се виждат мноооо сложни ooooh!

Даним , поздравления за парижките цветя  bouquet

И рибата Немо е много хубава !
Виж целия пост
# 52
 Hug Не мога да ви открия, много сте изписали Heart Eyes
Виж целия пост
# 53
Димитрова, уникален гоблен се е получил.Представям си го в рамка.
Виж целия пост
# 54
Току що завършен, няма да го пера и гладя сега, чак като завърша и другите две магнолии и ги подготвя за рамкиране:


 
Виж целия пост
# 55
Джемма магнолията се е получила много добре. Спорно шиене на другите две.
Сега аз да се похваля с поредната картичка за осми март http://rossiii.snimka.bg/hobby/kartichki.653635.26489744
Виж целия пост
# 56
DDimitrova , smile3501 smile3501 smile3501
Страхотно изпълнение !!!
Виж целия пост
# 57
колко съм изостанала от бродирането ..... ама в тия студени дни повече ми върви плетката и само ви се възхищавам на произведенията. Почнала съм и аз ангелчетата, ама са до никъде и направо ме е срам да показвам .... обаче от известно време ми се иска нещо на тема "Ин и Ян" и все не мога да намаря. Имате ли някакви предложения?
Виж целия пост
# 58
  bouquet  Момичета, браво за красотите, които показвате! Личи си, хубавото време вече ни се отразява добре.
Виж целия пост
# 59
Колко красоти за 4 страници...и аз съм готова с Морската приказка..но да го снимам и ще се хваля.  Peace
Мимито & Светла,дано свекървата ти да се оправи бързо..стискам палци.  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия