Слънце, пясък и море сънува АВГУСТинското дете :)))

  • 58 241
  • 740
# 210
Марти, незнам какво да ти кажа.  Thinking Аз наистина не им давам нищо допълнително...

Лу, напълно ти вярвам, че не им даваш нищо, защото аз пред очите си имам такова дете (приятел на моите хлапета) и то за цяла зима беше болен само един път от грип, а майка му не му дава нищо за имунитета и въпреки това, да е живо и здраво, никакви вируси не го хващат Grinning. Дори през зимата, когато моите бяха болни, ние си ходихме редовно на гости, без да се притесняваме, че то ще се зарази. И като изключим седмицата, в която беше болен, той няма отсъствия от ДГ Grinning.
А за моите не ми се говори... ooooh!. Миналата година им давах Цитросепт и за цяла година само 2 пъти Дани беше болен и може той да е оказал някакво влияние. Тази година реших да им давам само Ехинацея и Саностол при нужда и може и за това, че не им давах някакъв имуностимулант, така да боледуват непрекъснато Thinking. И по тази причина искам да започна от есента да давам Коластра.
Виж целия пост
# 211
Друго щеше да е, ако по цяло лято има как дребния да тича и да играе на чист въздух на село, да яде плодове и зеленчуци от градината на дядо, да диша чист въздух и да се движи повече  Confused
Ако имахме възможност веднага щяхме да си купим някоя къщичка на 30-тина км от София  Rolling Eyes
Имаме прекрасна голяма къща в едно прекрасно село, ама до Русе  Embarassed
Виж целия пост
# 212
Ох, Или, ако знаеш откога си мечтая за такава къщичка.  Blush И ние имаме голяма, ама също на другия край на България.
Виж целия пост
# 213
Привет  Hug

Вчера беше първото открито тържество на Яни в градината. Беше научил думичките на всички деца, много приятно ме изненада, като го чух да ми изрецитира цялото тържество. Вчера обаче- пълен провал. Излязоха всички, изпяха и изтанцуваха една песен и като почнаха децата едно по едно да излизат и малко преди неговия ред се разрева, не излезе да представи неговата част от сценката, през цялото време стоя на стола и рева, докато другите около него пееха и танцуваха... Много разочарована останах  Sad И още по-тъпо ми стана, че някак му се обидих на детето  Rolling Eyes Той не е виновен, и аз съм била така като малка, но се чуствам много виновна, че му се обидих, нямах желание дори да му говоря  Embarassed Ужасна съм! Знам, че това са бели кахъри, само да ми е здрав  Praynig

Оплаках се  Embarassed
Виж целия пост
# 214
Или,  Hug тепърва ще има тържества. Да го нацелуваш много.  Hug И ние сме имали подобен провал. Сашо е заек в пиеската и идва неговия ред за думичките (преди това дни наред ни е рецитирал цялата пиеса), децата го обграждат, хванати за ръчички, а нашият заек заключва устата, седи и гледа едно хитро, хитро, ама мълчаливо. Изобщо не му пукаше дали ще се изложи - поне като му гледах хитрите оченца. Ама заключи устата и не издаде звук. Учителките взеха да му подсказват, та чак тогава отвори уста и бързо си измънка текста. След което доволно въздъхна. ooooh!
И аз ще се оплаквам - е, няма такава несправедливост просто.  Crossing Arms Пак съм с протекъл нос, аман вече. Twisted Evil Сега май е от цъфтящите дървета, направо ми писна. #2gunfire
Виж целия пост
# 215
Лулу, още ми е тъпо от вчера  Rolling Eyes
Много е срамежлив, има ли начин да му помогна да се "отрака"  Embarassed

Ти как си? Сутринта докато вървях към работа покрай Плиска се сетих за теб. Те дърветата не са цъфнали още, сенната хрема ли те хваща? Иначе оправи ли се от гадния вирус  Hug
Виж целия пост
# 216
Точно срещу нас са нацъфтели едни сливи, а тревата е поникнала. Незнам дали е от сенна хрема, аз досега не съм страдала от такова животно. Но ми беше минало и се бях оправила почти идеално от гадните болести. И ето на, събуждам се днес с "приятна" изненада. Само носът е засега, затова си мисля, че може да е и от тревичките и дръвчетата. Ама знам ли. newsm78
Виж целия пост
# 217
Или, мойто момче е така. Срамежлив е. Ама аз хич не си поплювам. Бутам го постоянно и изобщо не го оставям да се държи за полата ми и малко, по малко почна да се оперчва. Още седи на една страна от другите в началото /независимо за какво става въпрос/, ама като види че не му помагам и се присламчва. За  тържествата категорично отказва да  участва  индивидуално, но като не ще, не мога да го насилвам и вече притръпнах, че няма думички.
Виж целия пост
# 218
Сашо хич не е от срамежливите. На площадка веднага се запознава с другите деца, започва да ги организира, в стихията си е. Абе готви се за шефче нещо. Mr. Green Ама пред публика само гледа хитро и си трае. Crossing Arms
Виж целия пост
# 219
По-добре да хитрее, от колкото да реве  Laughing
Виж целия пост
# 220
Или, по-срамежлив е явно Яни, ще го израсте Peace...
Нашето тържество беше днес, Андриан си каза много хубаво, ясно и изразително стихчето, пяха, танцуваха, много мило беше...снимки и клипче съм пуснала във фейса...
Виж целия пост
# 221
Мариета, гледах снимките и клипчето, много е сладък   Blush и не само той, прекрасни сте двамата заедно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 222
На Ани тържеството е във вторник и все си мисля, че и тя ще се представи като Яни. Освен, че е срамежлива пред чужди хора, това е и първото им тържество пред родители и най - вероятно ще си "глътне граматиката", а госпожите разчитат на нея и още едно момиченце да "направят" тържеството,дано не ги разочарова Rolling Eyes.

Аз до сега правих... (не ми се смейте) коледни сладки Crazy. Дани много обича един от видовете сладки, които правя за Коледа и от няколко дни само за тях говори и аз реших да му ги направя Laughing.
Виж целия пост
# 223
Или, благодаря Hug!

Марти, дружно ще стискаме палци на Аничка - ще се представи чудесно Peace!

Калоян замина на село за ваканцията, сега съм само с Андриан. то пък вали като из везро, уфффф Tired...
Виж целия пост
# 224
Аз пък много ви завиждам за тържествата. Тук при нас няма такива и много ме е яд  Rolling Eyes

Марти, ще се справи детенце. Аз пък правя в момента отчаян опит за  козунак.Втаса толкова грозен, че не е истина. изобщо ме няма да овладея тестото да го сплета  Crazy. Дано поне е вкусен  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия