Аз наистина не им давам нищо допълнително...Лу, напълно ти вярвам, че не им даваш нищо, защото аз пред очите си имам такова дете (приятел на моите хлапета) и то за цяла зима беше болен само един път от грип, а майка му не му дава нищо за имунитета и въпреки това, да е живо и здраво, никакви вируси не го хващат
. Дори през зимата, когато моите бяха болни, ние си ходихме редовно на гости, без да се притесняваме, че то ще се зарази. И като изключим седмицата, в която беше болен, той няма отсъствия от ДГ
. А за моите не ми се говори...
. Миналата година им давах Цитросепт и за цяла година само 2 пъти Дани беше болен и може той да е оказал някакво влияние. Тази година реших да им давам само Ехинацея и Саностол при нужда и може и за това, че не им давах някакъв имуностимулант, така да боледуват непрекъснато
. И по тази причина искам да започна от есента да давам Коластра.
И ние имаме голяма, ама също на другия край на България. 
И още по-тъпо ми стана, че някак му се обидих на детето 
Пак съм с протекъл нос, аман вече.
...
. Дани много обича един от видовете сладки, които правя за Коледа и от няколко дни само за тях говори и аз реших да му ги направя
...