Слънце, пясък и море сънува АВГУСТинското дете :)))

  • 58 242
  • 740
# 225
Бобче, да помагам нещо за козунаците Rolling Eyes? Справих се с клипчето впрочем - то просто било, ама кой да види Embarassed...
Виж целия пост
# 226
Мариетка, туку що го извадих. Малко му  е захарта, за следващия ще знам да сложа повече. иначе стана долу- горе. Аз докато направя нещо да прилича поне малко на твоите козунаци, много брашно има да ми мине през ръцете  Crazy
Виж целия пост
# 227
Ами, още следващият ще е перфектен  Peace/препоръчвам ти рецептата за козунак с пияни портокалови корички и шоколад - само по нея правя, в неделя ще метна две дози да занеса и на Калоян на село.../
Виж целия пост
# 228
Портокал и шоколад само ми кажи и веднага й скачам на рецептата. Любима комбинация ми е това  Peace
Виж целия пост
# 229
Мариета,метни един и за Варна Flutter
Виж целия пост
# 230
Освен да ти донеса на 21-ви /ще идваме на преглед за Андриан, че и аз ще мина, че нещо май взех да недовиждам.../
Виж целия пост
# 231
Мариета, мисля всички ще се съгласят с мен, че е най-добре едно турне да направиш из страната  Blush А вярвам, че ще изявят желание и от чужбина  Crazy

 Hug
Виж целия пост
# 232
 Joy Whistling Crazy
Виж целия пост
# 233
Привет момичета!
Ние сме в отбора на болните.Габи е с пневмония-два.три дни се оплакваше ,че не може да си поеме въздух и като отидохме на лекар бам-пневмония.Ама нашето здравеопазване го няма никъде по света-за да не бием 20 дена инджекции ни изписват антибиотик които се отпуска от здравната каса ,ама познйте в 7 аптеки никъде не го зареждат по здравна каса само свободно можеш да си го купиш на цена 20 лв.(по касата ще струва към 8 лв.)Едната аптекарка ми вика ами той по принцип е по -здравна каса ама рядко се изписва ,ами да щом има родители на зор много ясно ,че ще си го купят.
Мариетка не подсвирквай ами запрятай ръкави ,че много станахме кандидатите за тези козунаци
Виж целия пост
# 234
Ох, Яна, много неприятно, бързо да й минава на красавицата Praynig!

За здравната ни система /и повечето лекари, макар че точно днес на празника им не бива.../ -  smile3505 иначе трябва да вадя  #Sniper
Виж целия пост
# 235
Яна, дано бързо се оправя Габи.
Аз продължавам борбата със сладкото в къщи. Дадох поръчка за козунак, че нали трябва да се спази традицията, ама много, много не си падаме. Ама елате да мзе пвидити, докато пиша, че не сме по сладкото как набивам бисквитки,  Blushнали мъжо го няма да ми тегли конско Mr. Green
Виж целия пост
# 236
Мариета, и аз кандидатствам за козунаци. Ако искаш да обиколиш Баба Вида и Белоградчишките скали заповядай Mr. Green
Оправихте ли се вече повечето? Мен ме няма защото нямам нет в къщи и много ми липсвате. Дано скоро го оправим Rolling Eyes Иначе сме добре. Преди седмица бях на консултация и сме добре, растем си и явно пак ще сме големи мъже, тогава бяхме 780 грама, което е доста, но пък аз много се радвам. Май това е от мен за сега. Целувки и ще пиша при първа възможност.
Виж целия пост
# 237
Ния, Белоградчишките скали са ни в плановете за тазгодишното пътешествие /само трябва да разузнаем от там удобно ли е да минем в румънско, че да запрашим към Европата - фериботът Видин-Калафат работи ли, имаш ли инфо колко е таксата за мотор?/
Виж целия пост
# 238
хей, трябва да си спретнем една срещичка. И нашите планове са да посетим северозападния край лятото. Ния, и Видин влиза в плановете ни, че не сме били никога там
Виж целия пост
# 239
Сас, еми айде де Hug Аз само това чакам Mr. Green
Мариета, ферибота работи, но не знам за таксите. Имам познати, които пътуват и ще ги попитам и ще пиша при първа възможност Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия