Слънце, пясък и море сънува АВГУСТинското дете :)))

  • 58 241
  • 740
# 330
Здрасти!

Искрено съжалявам за болестите Sad Дано се оправят всички бързо!!!

Неди е влюбен в мен  Flutter Whistling Crazy Постоянно ми се обяснява в любов и каза, че не иска да има друго момиче освен мен  Mr. Green Laughing Laughing Laughing Много сериозно ми заяви, че никога няма да ОТКАЖЕ да ме обича и няма да си търси жена  hahaha hahaha hahaha hahaha
П.С Такава съм си аз, невероятна и неповторима, да му мисли снахата   Twisted Evil  Wink

Явно са в любовен период, защото много често говорим за женене, деца, обичане и т.н


Тук времето е толкова гадно, че е неописуемо!!! Аз се опитвам да сваля натрупаните в Италия тестяни паласки и шкембак, ама нещо не ми спори  Confused А лято иде..  Rolling Eyes


Хайде хубав остатък от денят   bouquet
Виж целия пост
# 331
Аз пък с моя имам други проблеми  Confused
Напоследък нещо много се е разглезил, реве и се тръшка и като не постигне своето и почва с разни номера като "не те обичам повече, не ми пука за тебе... искам тати да дойде"  Sad супер тъпо ми стана. И като дойде тати и изведнъж му минава и започват да се гушкат и играят и аз излизам лошата  Close Много ми е гадно  Cry
Виж целия пост
# 332
Ааа, аз явно съм претръпнала. Редовно има "не си ми приятелка", "не те обичам" и т.н. И не само към мен, всички го отнасяме. След 5мин. е забравила и като й кажеш "нали не съм ти приятелка", веднага извърта нещата. Никога тя не е виновна.
Виж целия пост
# 333
Вътрешно ми е нЕк'во  Confused После баща му като му каже върви цункай мама и ѝ кажи, че я обичай и той идва и докато ме прегърне и започва неистово да реве  Cry Много е чуствителен на моменти  Rolling Eyes И ми става още по-тъпо като се разреве  Tired
Виж целия пост
# 334
Никога тя не е виновна.
Оооооо това си ни е от зодията Mr. Green И аз не се трогвам много, когато Марти ми каже "Не те обичам" или "Много си гадна", обикновенно моя отговор е "Гадна - добра, майка съм ти и не можеш да избираш" Blush
Виж целия пост
# 335
И моят момчурляк много се е разнежил. Постоянно иска да се гушкаме. А като е на работа баща му вечер идва да спи при мен и повтаря, че сега той билв татко и щялда ме прегръща и целува като него ooooh! А оня ден взе една жаба играчка в леглото и тя щяла да ни е детото, той бил майката, а аз пък съм бащата. И така спахме  - с жабата между нас Laughing
Виж целия пост
# 336
Моята никога не ми е казвала,че не ме обича, когато е сърдита. Само ми казва,че съм лоша, а като се ядоса на баща си му казва > Ти луд ли си, имаш ли нещо в главата. Ама той си е виновен, защото от него го чува.
ЙОвана от бебе е силно привързана към мен, докато Мила е татино момиченце, но е нормално, той си я гледа на практика. И Йована все още ме кара да спя при нея,но като обясня, че всеки си има легло, няма проблем.
Последната година, освен, че порасна като гъба, много съзря и психически и сега е много лесна за разговаряне и обясняване.  Peace
Виж целия пост
# 337
Ани също ми казва, че много ме обича и това го прави поне по 10 - 15 пъти на ден Laughing. А, когато ми е сърдита, ми казва, че съм много лоша, но и аз като Ния отговарям: "Добра, лоша, това е положението". Дани много рядко ми казва, че ме обича. Основно го прави, тогава, когато има изгода от това Mr. Green.

Уф, да се оплача, Ани отново се разсополиви и разкашля Tired. Още вчера следобед като я взимах от ДГ се прокашля два три пъти и после през нощта като започна да кашля и няма спиране. Сега, я започнах със сиропа и капките и се надявам за някокло дни да оздравее, че то е срамота по това време на годината да е болна.
Приятен ден   bouquet.
Виж целия пост
# 338
Аз пък имам друг проблем, на Яни нещо му има. Не знам какво е станало, но е много тъжен и апатичен  Rolling Eyes Играе си на компютъра, бута си количките, но с някаква безизразна физиономия. Като го питам е на ръба да се разплаче и само ми отбива номера с "болят ме очите" , "не ми се ходи никога вече на детска и на училище", "гладен съм"... каквото и да е- само да не ми отговорих. Казах му, че всичко може да ми каже, няма да му се сърдя или да му се карам, разпитвах някой обидил ли го е, ударил ли, да не са го наказали в детската... всичко отрича. Много ми е странен и се притеснявам  Thinking

Имам едно предположение, ама ако се лъжа и не е това, не ми се ще да го споменавам  Embarassed
Вчера като се прибирали от градина с баща си и дребния му казал, че искал да е всеки ден почивка и не иска да ходи на детска и баща му, моля ви се  #Cussing out му казал, че като умрем всеки ден ще сме почивка  #Cussing out Не знам с какъв акъл му го е казал това  #Crazy Като знам аз като малка колко се страхувах някой да не умре  Sad

Посъветвайте ме какво да направя? Опитах да изкопча от него да ми каже какво е станало, но не можах, опитах да го разсея и развеселя, но не стана  Tired
Виж целия пост
# 339
Или, според мен е нещо от градината. Питала ли госпожите там как се държи, дали е същия. Опитай от тях да изкопчиш информация. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 340
Ще го видя днес как е, почивните дни ще сме заедно постоянно и ако и тогава продължава това държание в понеделник ще говоря с госпожите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 341
Ще го видя днес как е, почивните дни ще сме заедно постоянно и ако и тогава продължава това държание в понеделник ще говоря с госпожите  Rolling Eyes
Дано да е моментно състояние Praynig
Аз сменям градината на Марти, колкото и да ми е мъчно, защото бях много доволна, но ми е ужасно далеч. Просто не смогвам, особено финансово, защото Марти не иска да ходи сутрин пеша, на 30 мин е все пак, а вечер все иска да му купувам разни неща. И в крайна сметка градината на ден ми излиза мин 10лв., а точно зад блока имам доста добра ДГ. Та днес ходих и му взех документите от стара и в сряда ще ги нося в новата градина. Много се надявам да свикне бързо, защото и на него не му е много кеф, но тук децата поне са от квартала и познава някои от тях. Имам чувството, че на мен ми е по-гадно Confused Айде споделих, сега отивам малко да полегна, че снощи се събирахме с приятели и откарах до 5ч ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 342
Темата за смъртта присъства в страховете на Неди много здраво. Всичко започна като видяхме умряла патица да се носи по реката  Confused Нямаше какво друго да му кажа, освен че е умряла  Confused
Другото, което предизвика интерес, ако мога да кажа е, че тук в паркчетата има изоставени гробища от преди 200 години и децата играят измежду тях  Rolling Eyes Първата ми реакция беше  Shocked Но сега свикнах с гледката..
Та Неди много го естрах да не "умреем" и за това все ме моли да съм жива когато той е на 100 и 1000  Rolling Eyes

Бе миличките душици, кой знае какво става в главите им...те получават страшно много информация дневно и никак не им е лесно.

Или, поговорете си уикенда, ще си каже душата какво му е..Неди обикновено споделя като седна да играя с него и по време на играта задавам насочващи въпроси. Peace
Виж целия пост
# 343
Или, и аз мисля че ще ти каже. Сега през почивните дни като сте повече време заедно и няма да издържи. И на мен ми се е случвало Деян да се държи така и доста трудно успявам да изкопча от него нещо. Обикновенно е беля /за мен незначителна като имам предвид какво изживявам докато разбера странно то му държане/ и се страхува и срамува. Понякога се съблича гол. Друг път сваля гащите  и т.н.
Виж целия пост
# 344
Емма, като сгафи, обикновено започва :"Мамо/ бабо/ тате, ще ти кажа нещо, което няма да ти хареса"

Констанца изпадаше в някакви депресии, като родих Емма. Не си казваше какво я мъчи, но определено си ревнуваше по неин си начин. Я госпожите в градината бяха криви, я са я карали да яде нещо "гадно", я корем я болеше (заради това и на хирург ходихме). Обикновено в главите си правят точно "от мухата слон"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия