Интериорен стил по аматьорски 5

  • 83 421
  • 748
# 210
Оооо,много ви благодаря за съдействието,не съм от София ,ще се задоволя с чувалите от картофите на господина  Joy Joy Joy  има подобен плат по ситно тъкан американо  ,ама много ми е твърд.Абе ще го измисля аз  newsm78
Виж целия пост
# 211
Ех, бях се наточила да ви покажа какво сътворих снощи с икейската програма, ама нещо не съм запазила както трябва и сега ще започвам отначало  Mr. Green

Наскоро коментирахме пердета и щори - дайте ми идея за нещо хубаво и евтино  Laughing
Имам един основен прозорец 1.80 на 1,35 и той ще е между кухня и трапезария. Искам да се чисти лесно, но да не са алуминиеви или офис щори... Мислех си за дървените икейски, дали са практични  newsm78

ей този тип

И дали е удачно да сложа пердета без щори, при положение, че няма да са до земята ( понеже отдолу на неотваряемата част ще има плот???
Виж целия пост
# 212
танзен, защо непременно трябва да са щори? Доколкото разбирам това е някакъв вътрешен прозорец на който за бих сложила това.



Това са много леки перденца  с корнизи на самия прозорец , удобни , леки и много лесни за поддръжка.
Виж целия пост
# 213
Момичета утре отивам на обиколка за диван,дано изберем  нещо . Grinning
ooooh!изморих се днес от обикаляне ,сядане ,....обиколих магазините в Стара загора и Пловдив.
Много исках да видя ,и да пробвам диван Темпо на ТЕДИВА http://www.mebelitediva.com/cat.php?pid=335&p=0&id=17,но за съжаление няма нито в Пловдив нито в Стара Загора. Sad

мъжа ми много хареса диван на начеви ,Lincoln http://www.nachevi.com/en/ind-col.htm
само че по малкия вариант 2+ъгъл с лежанка
,но на мен ми се струва някак груб newsm78

изобщо не съм мислела ,че може да  е толкова трудно да избереш един диван.
Виж целия пост
# 214
Той, Линкълна е на рисунка, ако и на живо е така него повече го харесвам. Тоя на Тедива е купуван от съфорумка и са показвали снимки у тях - аз не го харесвам. Въпрос на вкус, разбира се.

Сещате ли се снимките от филма Езел и коментирания ергенски дом на Кенан  Simple Smile Изнамерих го, дворче е!  Simple Smile

1..

И не съм го посещавала, не бях го чувала.
Виж целия пост
# 215
Кокович, твоят мъж има същият вкус за дивани като моя  Laughing. Преди време
се беше залепил за този Линкълн, но така или иначе е голям за нас и въобще
не му обърнах внимание. Ходихте ли в Дантес на Асеновградско шосе, там май
го имаше Темпо.
Виж целия пост
# 216
Интересно. Тоя султански сарай е музей , а и аз нямам спомен от него. Да , първият път като ходих организарано беше едно тичане и препускане, и аз аз се отказах - реших да седна на чай с локум в едно кафе до Лейле.

Мисля , че имате избор , но ако между двата дивана се избира и аз гласувам за Линкълн-а  по - класен е. Много зависи и какво ще има в съседство с него, разбира се. Peace
Виж целия пост
# 217
Кокович, твоят мъж има същият вкус за дивани като моя  Laughing. Преди време
се беше залепил за този Линкълн, но така или иначе е голям за нас и въобще
не му обърнах внимание. Ходихте ли в Дантес на Асеновградско шосе, там май
го имаше Темпо.
точно в Дантес ходихме но са го продали преди 3 седмици и няма скоро да получат пак.
Линкълн е 277 см,ниша в която трябва да влезе диван е 278 см,тъкмо пасва идеално като големина,но той стои добре само ако е кожа,Видях го направен с дамаска ,и много простее ,направо си променя вида.


иначе дивана е в едно помещение с кухня ,която скоро поствах
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=627003.msg20983057#msg20983057

секция ще е раздвижена бял гланц ,трап. маса търсихме подходяща дървесна но неоткриваме и май ще вземем бял гланц.столове с цвета на дивана,най-вероятно графит или черно.
Виж целия пост
# 218

иначе дивана е в едно помещение с кухня ,която скоро поствах
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=627003.msg20983057#msg20983057

секция ще е раздвижена бял гланц ,трап. маса търсихме подходяща дървесна но неоткриваме и май ще вземем бял гланц.столове с цвета на дивана,най-вероятно графит или черно.

Браво за кухнята! А цвета стените е страОтен!
Виж целия пост
# 219
Росна китка, в малките дворчета никой няма да те заведе, нито ще ти ги спомене. Те са много и не им обръщат внимание. Трябва сама да си ги намираш, да се информираш и сама да си ги посещаваш. Над 10 са от този ранг. Групите ги водят само по големите дворци.

Кокович, за вашия стил, който изграждате, струва ми се не можете да избягате от кожата. Само кожата може да ви даде тази линия, която да продължи останалите неща в интериора.
Виж целия пост
# 220


Кокович, за вашия стил, който изграждате, струва ми се не можете да избягате от кожата. Само кожата може да ви даде тази линия, която да продължи останалите неща в интериора.
да определено или кожа ,или нещо в черно графитено дамаска,въпреки че днес прискочихме в шоурум на начеви(който е много оскъден ),и видях линкълн и канзас в кожа и дамаска,но дамаска опрделено простеят и няма да ни се вързват на нещата. newsm78

Линкъл е доста твърд,канзас е по удобен,по мек,но подлакътника е прекалено висок ,и дълъг и ще пречи да отвараме прозореца,значи пак стихнахме до крива круша Sad

Виж целия пост
# 221
танзен, защо непременно трябва да са щори? Доколкото разбирам това е някакъв вътрешен прозорец на който за бих сложила това.
Това са много леки перденца  с корнизи на самия прозорец , удобни , леки и много лесни за поддръжка.

Благодаря, но прозорецът си е външен и почти нацяло гледа в терасата на комшиите  Mr. Green

kokovi4, аз само веднъж ходих до Арон и се отказах от пловдивските магазини.
Виж целия пост
# 222
Ех, бях се наточила да ви покажа какво сътворих снощи с икейската програма, ама нещо не съм запазила както трябва и сега ще започвам отначало  Mr. Green

Наскоро коментирахме пердета и щори - дайте ми идея за нещо хубаво и евтино  Laughing
Имам един основен прозорец 1.80 на 1,35 и той ще е между кухня и трапезария. Искам да се чисти лесно, но да не са алуминиеви или офис щори... Мислех си за дървените икейски, дали са практични  newsm78

ей този тип

И дали е удачно да сложа пердета без щори, при положение, че няма да са до земята ( понеже отдолу на неотваряемата част ще има плот???
Перденце, което се мятка над барплота, е гаранция за обърнати и разлети чаши, вази, оцетници, бутилки... всичко по-високо от чиния. Тези дървените от линка, как точно ще те скрият от съседите, като прозират дори на рекламните(нагласени) снимки?
Вземи си алуминиеви с красив цвят (а може и рисувани, че и такива мярнах някъде) с подходяща ширина на ламелите (над 3см). Хем се чистят с вряла вода (от мазните петна от кухнята), хем (насочени към небето) пускат светлината, но спират съседските погледи.
Виж целия пост
# 223
А текстилни щори?!



Гост22, имаш предвид, че самите дървени ленти прозират ли?  newsm78
Виж целия пост
# 224
Точно текстилни щори щях да предложа и аз
Моят личен опит от алуминиеви щори в кухнята е трагичин  ooooh! , като се смеси прах и мазнина леле мале, освен това трябва да ги чистиш лентичка по лентичка, а моите са големи и не влизат във ваната- с една дума не го препоръчвам  Naughty
Понеже ви чета отдавна -един любим мой сайт
http://www.delikatissen.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия