ЗАНИМАНИЯ С 9-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 21 378
  • 739
# 105
Добро утро!
На мен ФБ ми се отвори  newsm78
Пупи с глас се смях на поста ти  Hug
Между другото,моята баба също не слага лук в ориза,но пък аз като един истински фен на лук,праз,чесън и прочие миришещи-слагам  Mr. Green
Тони,да дадеш отчет колко сте порастнали?Ваксини ще слагате ли?
Девил,май не съм ви честитила зъбчето,лесно да избиват и останалите  Hug
Нашите все още не се виждат супер ясно,но ако тръгне да хапе се усещат дооооста добре  Shocked Laughing
Янис вчера беше много смешен.Пуснала съм му Бейби ТВ и дават някакво синьо човече.Като го дадат в близък план и Янис отскача назад,да не го хване синия човек,като го дадат отдалеч и Янис бяга да го хване-беше голяма борба с телевизора  Laughing hahaha Какъв глупчо си имам,пусто кипърските гени надделяват  hahaha Laughing
Виж целия пост
# 106
Здравейте, на мен също ФБ бачка Peace

Мели егати ужаса,аз също умирам с тия ваксини, дано момченцето ти не се обрине и всичко да е наред!
Моя също много реве на консултация,само като влезнем и надава гайдата,и оня ден на преглед като бяхме-също,а нито го бодат нито нищо сега,даже оня ден милия се криеше в мен,така се беше вкопчил че едвам го преслуша лекарката..
Виж целия пост
# 107


Добро утро на всички!
Дарка,и при нас така със зъбите-усещат се,но не се виждат.Какво е това чудо не знам. ooooh!
Бейби ТВ се пробвах да й пускам,но хич не се впечатлява.Имаше едно жълто пате и викам,че ще й хване окото,но тцъ. Naughty
Тони,Мама на Ани,Магнет,и аз не мога да го отворя.Има някакъв проблем.Сигурно "Анонимните" са го гепили. Crazy
На консултация не плаче,гледа с интерес.Сега се чудя кога да я заведем този месец.Трябва да е някоя сряда,че тогава са ни ДК. newsm78
Тази нощ отново голям сън му удари-заспа в 20:00ч. и се събуди в 4ч. за мляко.После спа до 7 непробудно.Направо е като херувимче. Mr. Green Дано това не е затишие пред буря. Praynig
Виж целия пост
# 108
Здравейте,
и аз нямам фейсбук newsm78

Пупи,мерси за кафето.Голям образ е малкото Пупи.

Тони,и ние сме на мерки и теглилки.Не сме ходили от 2 месеца,ще видя дали пак ще реве или е позабравила.Времето обещава да е хубаво,дано.

Магнет,оздравя ли Жорко?

Днес за пръв път ще давам броколи,взех замразени на Бондюел.

За сега толкова,друго не знам какво да ви кажа.
Виж целия пост
# 109
Dобрутру! Simple Smile
Честито на поспалите! Simple Smile И ние се включваме днес - от 20ч. до към 5.30ч. спа, дори и аз само 1 път се будих през това време. Ама много се върти, цяла нощ обикаля кошарата. Grinning
И ние сме на ДК днес, нещо сме се наговорили. Grinning + 2рата хепатитна май ще му бият. Да чукна на дърво, кротък е по кабинетите, но обикновено е на косъм да заспи, докато чакаме, та може и от това да е. С интерес наблюдава лекарките, докато го преглеждат и на кантара стои мирен, вкъщи не мога да го измеря, че постоянно са върти.
Бейби тв не съм му пускала, че не знам какъв ще е ефекта. Малко се притеснявам да не му хареса прекалено. Laughing Гледаме иначе На кафе понякога, после привечер Сделка или не, докато чакаме мъжа ми. Аз си гледам и някои други неща през деня, а той се включва на рекламите.
Оризчето и ние го правим с лукче и чесън.
Виж целия пост
# 110
Юху, добро утро! Ние вчера открихме сезона в зоопарка и се запознахме с една симпатична мама с момченце. Приятно разнообразие. А преди малко Кица се изправи до седнало положение самичка. Дано да се сети, че е доста по-лесно ако се изправя от корем, а не от гръб.  hahaha Тая нощ три пъти се буди.  Twisted Evil

Пупи, глей си работата, аз пиле с ориз правя без лук, много си е хубаво.  Laughing Аз в интерес на истината го предпочитам с лук, ама мосю С. нещо взе да се оплаква, че не му понасял на нежното стомахче и вече почти никъде не слагам. Самовнушение е, знам аз.  Close
Виж целия пост
# 111
Добро утро!   bouquet
Добре сме. Обаче! Нали сега съм психясала покрай тази ваксина и го оглеждам Митко под лупа за евентуален обрив или други нередности, забелязах на крачето му от вътрешната страна на бедрото две мъъънички пъпчици  Thinking Кой знае колко други пъти е имал, я на краче, я на ръчичка, ама внушението е голяма работа! Е, все пак продължавам час по час да го разглеждам. Вчера вечерта беше много кисел. През нощта ме остави да спя до 3 ч., после се размрънка, после се кротна, после пак се размрънка... Общо взето - нищо по-различно от предните нощи. Успях да надникна по-качествено в устата му - наистина му расте кътник. Брех, доживях и кътници да му растат... По повода - вече почти не протестира, когато му ровя в устата да му мия цееелите 8 зъба!  Whistling
Прочетох ви по диагонал  Embarassed Пупи, не е плакал до сега на ДК, само, като го боцнат за малко и това е. То заради това вчера изпаднах в потрес - не очаквах изобщо. А то пораснало детето и взела да му вдява кратунката какво ще му се случи...
Пуци, понеже мноооого обичам зоопарка, съм си намислила като се стопли хубаво времето, да хвана едно такси, да натоваря Димитър и количката, и право там. Та ако искаш може да се видим там, като се наканя?  Flutter
Ще ви чета назад  Hug
Виж целия пост
# 112
Хващай и идвай. И като го хванеш, звънни да тръгнем и ние. Супер!  newsm68

Аз вчера галих понитата по носовете, беше разкошно.
Виж целия пост
# 113
Добриутро!
И аз обичам много миришещите, но ориз готвя без лук.
Снощи малкият заспа към 20, но се будеше 3 пъти докъм полунощ. Аз инатлива, в леглото да бил. Та неговият инат надви, накрая го взех при мен и спа 3 часа непробудно... Аз обаче не можах да заспя и четох глупости из нет-а докъм 2.30ч и смятах, че съм спала един час. И после буденията продължиха на един час, така че нищо ново под небето. Все повече се убеждавам, че кошарата му я носех, само за да направя козметика на стаята.
Сядам сега над четвъртата курсова, че снощи се замотах и не я написах. И днес предавам първата.
Баба ми и дядо ми са болни, много тежък грип имало. И те откъде успяха да го хванат като са сами и не ходят никъде, не знам. Но много се притеснявам, само за тях мисля и плача. Дядо много почнал да кашля, баба ми има проблеми със сърцето и само ги мисля. Господ да помага по-бързо да ми оздравеят Sad
Виж целия пост
# 114
Мели за зоопарка ..аз също много обичам да ходим там,сега..не е нужно да хващаш такси,мятаме се в колата,натоварваме се всички и сме там. Mr. Green каот се оправи времето де...и най-вече да сме здрави..че...palomax ни Жорко е здрав ни аз..още влачиме вируса и едни реки от сополи ooooh!
Виж целия пост
# 115
Ще ви чакам на мостчето на патиците.  Hug

Аз да не забравя да попитам Дарка и Мая - трябва ли да се вади паспорт на чавето за пътуване в чужбина? Мислим някъде в началото на май да навестим родата.
Виж целия пост
# 116
Здравейте - аз чакам да се събудим за да обядваме.
За пътуване в чужбина трябва паспорт, за издаването трябва и тримата да отидете в Паспортна служба с Акта за раждане.
Виж целия пост
# 117
Привет,привет. Laughing Ние обядвахме и сега съм я пуснала да пъпли по пода.Заяла се е с една кутия и си я нахлупва на главата,говори й нещо. Grinning
Изяде си цялото пюре-зеленчуково пюре с масло на "Ганчев".Днес й го взех,понеже напоследък отказва всичко сготвено от мен.. Rolling Eyes Пак някаква стачка на манджите ми е обявила. Crazy
Чух се с Ивето преди малко,навън са.Няма никакво време,защото Мимоза й взима тока-не желае за секунда дори да остава сама и иска да е само в нея. ooooh!
Вече нямам търпение да се стопли времето и да тръгнем из града.Тази събота или неделя ще купим новата количка.Толкова съм нетърпелива,все едно кола ще си купувам. Heart Eyes
Майче,искрено се надявам да се оправят баба и дядо. Hug Като знам аз как си обичам бабите,си представям какво ти е. Tired
Магнет,оздравявай скоро! Praynig
Палома,как се приеха броколите?
Пуц,то се оказва,че само аз си готвя ориза с лук. Crossing Arms  hahaha Разбираемо е,след като мъжът ти има проблеми със стомаха.Ние с мъжът ми се бяхме натровили тука с една зелена салата преди 2 години.Хапнахме я с голям кеф,но явно комбинацията бира+великденска салата е кофти,защото цяла нощ умряхме от болки в стомаха и повръщане.Беше ужасно.. ooooh! Оттогава такава салата консумирам само с бяло вино. Sunglasses
Мел,да не се параноясаш сега.Спокойно,ако има нещо ще го забележиш.Превантивно днес му давай някаква лека храна и не го къпи.Това за твое спокойствие,де. Simple Smile
Искрено ви блазосвам за разходките до зоопарка.Ние тук нямаме.. Tired
Имаше един,но то вътре само кокошки и кози.На село виждаме по-голямо разнообразие. Party
абс,по принцип не гледам "Сделка или не",но вчера случайно се загледах и бях направо втрещена от участничката-няма такова тъпо същество.Десет пъти си смени кутията и такова чудене падаше коя да отвори,че чак ме изнерви. Rolling Eyes Теглих й една наум и смених канала.После като превключих,малко преди края,видях,че са й останали само 20лв. и 50лв.  Laughing
Аз гледам предимно немски телевизии,та не знам дали на Лора първата съзнателна думичка няма да й е "Хайл".  hahaha
Девил,ти освен тая каша с картофи и домати на "Слънчо" друг вид давала ли си му от зеленчуковите им ? newsm78 Видях,че предлагат и други зеленчукови,но не ги откривам по магазините.
Малкия теторист се научи да казва "Не" и сега постоянно го повтаря "не-нененененене". Mr. Green Снощи като стана в 4ч. й тикам биберона да не мрънка докато приготвя млякото,а тя го бута и вика "не-не-не". Joy Едва ли е съзнателно,но и аз доста пъти през деня й го казвам... Blush
Виж целия пост
# 118
Здравейте!Върнахме се от консултация,беше пълно с болни. #Cussing out
Незнам има ли лекар,който така да се организира работата,че да не събира болни и здрави деца на едно място. ooooh!
Иначе за протокола сме 8 кг. и 69 см.
Педиатърката каза да давам сутрин около 60 мл.мляко и след това попарата,като трябва попарата да стане първо хранене.Нещо честно казано не я разбрах. newsm78
Поне каза че имаме хубав белег Манту,каквото и да значи. Thinking
Виж целия пост
# 119
Тони, не е ли много рано за да стане попарата първо хранене. То една моя приятелка в неделя беше на гости и тя каза че от 8 месец дъщеря и е останала само с кърменето вечер. После кисело мляко пак само вечер.
Аз не пускам Baby tv, много ме дразни, а напоследък гледам сутршният блок, после На кафе, само здравните рубрики и спирам тв-то. Имам чувстсво че заради него Ани се стряска когато спи.

Магнет и Жожо бързо да оздравяват!

Мели, самовнушението е страшно нещо. На мен постоянно ми се привиждат пъпки и зачервявания. Мъжът ми каза , че съм за доктор.

В зоопарка ще сме и ние това лято. Пупи много хубаво , че ти е близо (така разбрах). И аз обичам да ходя , но пропускам маймуните, че са много жални.

Аз бях за 1ч. на вън и умрях от студ. Ани си спеше най-сладко в количката. като се прибрахме омете почти цяло бурканче 190гр. За пръв път и давам голямо пюре.
Нещо съм много погнусена от софийските улици. Незнам по другите градове дали има такава мърсотия. Но пък като излизах в понеделник почти на всяка крачка имаше хора да метат улиците, та туко виж вземат и ги измият скоро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия