Заедно със Баба Марта дойде и моята двучертичкова награда - тема 94

  • 25 901
  • 743
# 120
Повечето мъже мразят секса по нареждане. Снощи ръчкам моя да се мятаме,че за първи път имам болезнена овулация(поне така мисля),слуз доволно ,кръст не се търпи от болка,той ми вика-на сила нестава бебето,виж миналия месец насила и нищо не стана.До някъде е прав,но пусто женско човъркане,изчаках го да заспи,10-15 мин след това се размърдах около него под завивките и имаше ответна реакция. Незнам при вашите как е,но в къщи има един момент след като заспи,когато ако леко го ръчна и ме напада Crazy.
Виж целия пост
# 121
Мими, а бе то е така. Секс по задължение е отврат.
Моя мъж когато и да го питам, винаги е съгласен. То и аз лесно се навивам  Joy
Виж целия пост
# 122
Моят мъж когато заспи не аз, ами крадец да го/ме нападне с нечисти помисли, пак няма да се събуди  Mr. Green
Съгласна съм за секса по задължение, но малко ни куца спонтанността  Confused
Виж целия пост
# 123
Яжке, шшшт, че ще ни надушат  Joy
Много се смях на среднощните сексуални атаки. Мойто мъж секс не отказва никога, будила съм го и нощем, пак не отказва, ама не е много комуникативен...  Joy
Виж целия пост
# 124
Благодаря ви мили мои за подкрепата  Hug. Точно от такива неща имах нужда сега да чуя, за да ми се пооправи настроението. Не губя вяра, че сте стане, но по някога не издържам на  напрежението и естествено това се получава, аз съм силна, всички сме силни и ще се справим с това и резултат ще е най- хубавото, пухкаво и ревливо бебче на финала  Laughing
mikimik и при нас е така , каже ли не и не, няма да е бъде, не ще  да я биде  Crossing Arms, но ръчкането дава резултат, особено ако се шмугна под завивките Mr. Green определено си променя мнението  newsm47
Виж целия пост
# 125
Ооо, не, ще ме съсипете  hahaha
Виж целия пост
# 126
Незнам при вашите как е,но в къщи има един момент след като заспи,когато ако леко го ръчна и ме напада Crazy.

При нас е абсолютно същата ситуация  Joy. Даже понякога като не съм на тази вълна, гледам да си легна съвсем тихо, за да няма атаки по фланга Laughing. А когато съм на тази вълна, шавам малко повече, за да си изпрося някоя атака Crazy.
Но това с караниците покрай О. и ние сме го минавали. Просто тогава очакванията са много големи и то чак не ти прави кеф...
Виж целия пост
# 127
А когато съм на тази вълна, шавам малко повече, за да си изпрося някоя атака Crazy.


 Joy Joy Joy

Гледам за разни лИбовни работи си говорите Mr. Green Мойто мъж знае, че бебе без труд не става и общо взето не ми създава проблеми по време на "опитите" Whistling и е послушен Mr. Green

Виж целия пост
# 128
Е май стигнахме до извода че са ни работливи и похотливи мъжлетата smile3521
Не че искам да се хваля ,ама да си кажа -моят мъж е винаги готов luvbed,дори когато аз съм с "главоболие" се сърди като малко дете Joy
Ей добре ,че няма никой около мен да ме види как се смея сама ooooh! Благодаря ви момичета оправихте ми настроението newsm51
Виж целия пост
# 129
Яжке, шшшт, че ще ни надушат  Joy
Много се смях на среднощните сексуални атаки. Мойто мъж секс не отказва никога, будила съм го и нощем, пак не отказва, ама не е много комуникативен...  Joy
Joy Joy
Рони, Ронииии.. Иначе викаш си комуникирате.
И мойто мъж не отказва. Само му казваш айде, и той милият е готов.  Joy
Виж целия пост
# 130
Е не момичета, вие ме разбихте с ваш`те размисли и страсти Joy.
И моето мъжле не отказва и е винаги готов.
Виж целия пост
# 131
Архи, тез среднощни комуникации при нас са така да се каже на биологично ниво, на интелектуално - дупка. Ако го събудя мъжо е на абсолютен автопилот, ни приема, ни предава, ама тя природата си знае работата  Joy
Виж целия пост
# 132
Архинора, браво бе! Joy
Като става дума за готовност, той моят е готов, ама стига да е само за удоволствие да не е с цел бебе. Защото тогава става много тегаво положението, все нещо не е момента, все нещо философства, та даже и с караница често завършваха нещата, това за първите два пъти, а пък за третия път няма какво да споменавам, той тогава си беше категорично против. Crazy
Естела, ти няма ли да направиш едно тестче? Simple Smile
Росалинда, много вълнуващи думи си казала да ти е живо и здраво детенцето!
Дони, Бени, всичко да е наред! Praynig
Виж целия пост
# 133
Звезди, винаги съм се чудила как се нави на трето дете  newsm78
Утре ли ще го гледаме?

Момичета, реших да правя за вечеря гуакамоле. Приемам идеи за тънкости, че ще ми е за сефте. 
Виж целия пост
# 134
Запис.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия