Заедно със Баба Марта дойде и моята двучертичкова награда - тема 94

  • 25 901
  • 743
# 105
Меци, малеее каква закуска  Crazy  chef

ruandelka, честити 2 чертички   bouquet Лека и безпроблемна бременност! За да се види ембрио със сърдечна дейност може да отидеш към 7-8 г.с.

Rosa Linda,
страхотен разказ! Всяка жена заслужава да изпита този букет от чувства! бъди много щастлива с малкия бебок и не спирай да му се радваш  Hug

Krasimirka., понякога се налага да преминем през редица изпитания, за да постигнем мечтата си. За съжаление при едни става лесно и няма проблеми, но при други не е така. Сега като погедна назад през какво трябваше да премина... не съм си и представяла, че някога ще ми се наложи да преживея всичко това. Лошите чувства, озлоблението, въобще всичко отрицателно е нормално. Всеки с проблеми е минал през това. Гуш и не губи вяра  Hug

Блонди, стискам палци резултатите да са ок  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 106
Красимира    welcome
Милен-ка Много неприятна ситуация, аз си представям аз ако бях в твоята ситуация как щях да реагирам - по същият начин. Има правда за всички ни, хубавото е, че когато ние станем мами детенцето ни ще бъде желано и обичано и ще го усети, а твоята приятелка може и да не даде живот на това детенце.... Слънчо ще изгрее скоро и на нашата улица    Nature Partly Sunny
Виж целия пост
# 107
Росалинда, много вълнуващо си го разказала  Heart Eyes
Естелка, ти за кога не чакаше?
Красимирка, нормално е всичко, което чувстваш. Пожелавам ти скоро всичко това да е зад гърба ти, защото ще се радваш на бебчо  baby_neutral
Дарма, още малко търпение и всичко ще бъде възнаградено  Hug
Моме, и аз колкото и да сме скарани с мъжо, като знам, че съм в дните около О се помиряваме за единия секс и после продължаваме с караницата  Crazy Laughing
Зазу, дано дойде тези дни  Praynig
Миленка, не е честно наистина! Но за съжаление няма какво друго да направим освен да се отдадем на философски размисли  Hug

И да си засмуча малко Донински прашец, че му се вижда края  Hug
 newsm79 newsm79 newsm75 newsm28 newsm79
Виж целия пост
# 108
Красимира добре дошла и честит имен ден   bouquet
ruandelka, честити 2 чертички
Блонди  стискам палци
mecani честита годишнина на патерички   bouquet
Виж целия пост
# 109
Здравейте Simple Smile!
mecani мерси за закуската Simple Smile
ruandelka  Praynig Hug
Блонди всичко ще е наред  Praynig Hug
Rosa Linda супер емоция Simple Smile
Лек ден Simple Smile
Виж целия пост
# 110
Хилоу  Heart Eyes
Меци, потекоха ми лигите от тази закуска Simple Smile
Красимиркаwelcome Горе главата и скоро да се похвалиш  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Милена, толкова добре те разбирам. Преди години на мен ми се наложи да придружа моя близка до болницата, за да направи желан от нея аборт, седмица, след като аз бях направила спонтанен. Много е тежко, но не всички искаме едно и също. Понякога е по-добре едно дете да не се роди, ако не е желано. А нашите така желани деца рано или късно ще дойдат  Hug
Яжке, и аз процедирам така. Ако нещо ме издразни мъжо около О си затварям очите, за да не изпуснем момента, но после му го изкарвам през носа Simple Smile
Хубав и слънчев ден Simple Smile
Виж целия пост
# 111
F.a.t.e
Ти имаше ли някакви симптоми като реши да си направиш теста или просто от любопитство
Виж целия пост
# 112
F.a.t.e
Ти имаше ли някакви симптоми като реши да си направиш теста или просто от любопитство

В началото не, дори си мислих, че сме изтървали О, понеже нямах типичната и обилна ЦС, почти липсваше. Но когато започнах да ям каквото намеря в хладилника, всякакви залъгалки, имах опъване в кръста и яйчниците и понеже вече имах една бременност зад гърба си - погледнах гърдите си ... освен че бяха много болезнени, ареолите почнаха да потъмняват И това е една седмица преди МЦ. Не знам дали беше внушение или друго, но щом съм го описала в календара си явно наистина нещо е ставало с мен  Mr. Green Тогава вече си пуснах кръвен тест /понеже имах още седмица до МЦ/ и резултата беше м/у, бременна и небременна. След 48 часа го повторих и вече си беше резултат за много бременна  Crazy


 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 113
Лелеее, ако ни надушат от 4-ти километър с радост ще ни облекат онези белите блузи с дъъъълги ръкави - тип "прегърни ме".  Crazy Тук сме се събрали тайфа отбрани откачалки, коя от коя по-чалнати. Откачаме по всяко време на месеца - ако не е едната, ще е другата. И откачането е с всичките му екстри - крещим, хвърляме, удряме, пускаме и по малко пяна за разкош... Ще трябва да пазим темата под секрет, защото пситата, ако ни набарат, ще имат доста мат'рЯл  Crazy Mr. Green  tooth

Ауууу, и под прашец от Фейти попаднах - днес съм активна в смученето  Mr. Green
 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28 newsm75 newsm79 newsm79
Виж целия пост
# 114
Питам  те, защото както разбра в другата тема, че ми се случват доста необичайни неща. А сега от 2-3 дни ме гонят киселини
Виж целия пост
# 115
ruandelka, честити две черти Hug
Росалинда, страхотно разказче Hug Поздравления за избора на име. Мъжа ми се казва така и много искам и бебчето да носи неговото име, но той не е на същото мнение Simple Smile
БлондиPraynig Praynig
Милена, всяка от нас, която се бори месеци наред за мечтата си, често си задава въпроса "честно ли е, аз да желая толкова много бебенце и да не става, а тези които не го искат (правят аборт, оставят го в дом или месеци наред плачат, че са бременни) забременяват "от въздуха". Справедливо ли е?!" И аз съм се питала и съм се молила на Господ да ни дари с това щастие... От цялото си сърце ти пожелавам скоро и ти да имаш своя подарък, както и всички момичета в тази тема Praynig Praynig Praynig Praynig
Красимира, добре дошла си при нас. Вярвай и чудото ще стане Praynig
Петеса, попринцип мога да спя и до обяд, но тази сутрин се събудих в 6 и не успях повече да заспя.
Виж целия пост
# 116
Питам  те, защото както разбра в другата тема, че ми се случват доста необичайни неща. А сега от 2-3 дни ме гонят киселини

Всичко е много относително и строго индивидулано. Ще дойде и твоя момент  Praynig Hug

Лелеее, ако ни надушат от 4-ти километър с радост ще ни облекат онези белите блузи с дъъъълги ръкави - тип "прегърни ме".  Crazy Тук сме се събрали тайфа отбрани откачалки, коя от коя по-чалнати. Откачаме по всяко време на месеца - ако не е едната, ще е другата. И откачането е с всичките му екстри - крещим, хвърляме, удряме, пускаме и по малко пяна за разкош... Ще трябва да пазим темата под секрет, защото пситата, ако ни набарат, ще имат доста мат'рЯл  Crazy Mr. Green  tooth

Ауууу, и под прашец от Фейти попаднах - днес съм активна в смученето  Mr. Green
 newsm79 newsm79 newsm28 newsm28 newsm75 newsm79 newsm79

Яже ... това приповдигнатото настоение много ми харесва  Mr. Green ... Прегръдки силни  HugHug Hug

А ако питаш мъжете ни ... по-добре, че викаме тук ... иначе ще стане весело вкъщи  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 117
Здравейте...
Минавам да се отчета... И ние, както някои тук се изпокарахме в овулационния период, та имахме само три контакта от друга планета  Tired /много го наредих милия/ Така че, чакам и не чакам за 18ти. Каквото сабя покаже...  smile3515
Следя ви с интерес и се  Praynig за всички...
Виж целия пост
# 118
Ох, развеселихте ме.... къде ми е емотиконката за кукувица  :lol
И аз се отсърдих "заради каузата", но тази ову защо така ме изпревари, очаквах я около 8 март, не вчера  Crossing Arms Днес бях голяма картинка - събудих ММ в 7 часа за сутрешно "сдобряване", но явно си изби напрежението и не успяхме до края, и тогава като се разревах гола-голеничка на дивана  Blush После, за да не закъснея за работа след целия рев и сополи, той (мъжо де, не дивана) ме закара с колата, и продължихме да си говорим, споменах и аз циганките, дето ги раждат по дузини дечурлига и а-ха пак да ревна... абе, цирк Глобус!  ooooh!
А тук няма да викаме, тук бършем сополи и потупваме по гръбчето... от време на време и по някой шут за освестяване  Laughing
Виж целия пост
# 119
Ох, развеселихте ме.... къде ми е емотиконката за кукувица  :lol
И аз се отсърдих "заради каузата", но тази ову защо така ме изпревари, очаквах я около 8 март, не вчера  Crossing Arms Днес бях голяма картинка - събудих ММ в 7 часа за сутрешно "сдобряване", но явно си изби напрежението и не успяхме до края, и тогава като се разревах гола-голеничка на дивана  Blush После, за да не закъснея за работа след целия рев и сополи, той (мъжо де, не дивана) ме закара с колата, и продължихме да си говорим, споменах и аз циганките, дето ги раждат по дузини дечурлига и а-ха пак да ревна... абе, цирк Глобус!  ooooh!
А тук няма да викаме, тук бършем сополи и потупваме по гръбчето... от време на време и по някой шут за освестяване  Laughing
Както казва Яжето май наистина всички сме луди... аз съм изпадала в същите ситуации и мисля, че не сме единствени. Обаче освен че ти съчувствах докато го четях и се залях от смях на уточнението което направи, че не дивана а мъжо те е закарал на работа  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия