Заедно със Баба Марта дойде и моята двучертичкова награда - тема 94

  • 25 901
  • 743
# 75
Меци, честита годишнина! Да сте живи и здрави, много да се обичате и разбирате с мъжо и догодина да празнувате със сладко ревящо вързопче на ръце! Благодаря и за новата темичка, дано донесе само положителни емоции на всички в нея!

shanel1982,  Simple Smile развесели ме  Grinning

ruandelka, честито! Лека бременност!

Петеска, честито ти сърчице! Лека и безпроблемна и прекрасен финал!

dianastml, да са ти живи и здрави рождениците!

Мише, и аз съм счети, ако искаш питай  Simple Smile

Виж целия пост
# 76
Зазу, погледни от друга страна това със знаците - може би преминаваш през всички тези трудности, защото ти предстои страхотна и безпроблемна бременност - трябва да има равновесие Simple Smile. Кажи си, че всичко лошо, което трябва да става в момента се случва, за да може след това да останат само хубавите моменти от срещата с бебчо  Hug
А за мъжа ти - и моят се опитваше да я кара по този начин, но много бързо му свих сърмите. Не мина без викове и крясъци, но се разбрахме.  Crazy
Блонди, дано не си имала обаждане днес  Praynig
Дарма,  Hug
Петеска, честито сърчице  Heart Сигурно чувството е несравнимо  Hug
Мравче, браво за тръбите  Hug И дано да изпреварите интервенцията с положителен тест  Heart Eyes
Витлиемка, моите гърди са горе-долу така. Като мине О започват леко да ме наболяват, като дойде М спират и така до О  Crazy
Чери, май всички ни преследват бременни жени  Crazy Видях ти графиката - може пък утре да се вдигне.  Peace
Бени, важното е всичко да завърши добре  Hug

Виж целия пост
# 77
Мили момичета, влизам да благодаря на всички ви една по една за прекрасните пожелания и честитки към моето малко момче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Роди се на 09.02 в болница Токуда и носи името Данаил  Hug Ужасно много ме беше страх от секциото, но всичко мина по вода и в 09:01 мин. изплака моето ангелче....и светът всякаш за миг забави своя ход Crazy Толкова много любов и гордост изпълниха сърцето, душата и цялото ми същество, че имах чувството, че ще се пръсна на операционната маса  Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes

Пожелавам и знам, че всяка една от вас ще сбъдне мечтата си! Вярвайте силно, имайте търпение и следвайте сърцето си, то ще ви по поведе по най-вярната пътека за осъществяването й   bouquet



Виж целия пост
# 78
Мецани, честита годишнина ! Много здраве и нека ви се случи това, което най-много желаете !
Честито на всички празнуващи !
Записвам се и аз да ви следя. Стискам палци на всички, чакащи резултати и нечакащи лелки ! Дано тази тема, в този прекрасен женски месец донесе много положителни тестчета и емоции на всички  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 79
Да дам отчет:
Леля я няма,лошо ми е много,куркат ми чревцата и съм леко разстроена,ще видим утре как ще е Crazy
Петесче,ха честито HugРоси и на теб Hug
Мравче,радвам се,че си добре,пък и щом полипа не пречи,действайте Peace
Чери,кво да ти кажа ,около мен чак взеха да повтарят с бебетата ooooh!
Бени,стискай зъбки,а аз палци,всичко да ти е ок  bouquet
Шанелче,много готско това Heart Eyes
Блонди,добри са изследванията,нали? Praynig
Дианче,честито и на теб Hug
Миленче,стискаме палци и за теб Praynig
Шехи,как си?  Wink
Ейнт Джи,ще се наредят нещата Peace
На другите  Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 80
Здравейте на всички мили момичета, които непрекъснато се подкрепят в трудните моменти и  радват на успехите на всички! Simple Smile Не съм писала, но ви чета редовно и се радвам за всеки положителен резултат  Heart Eyes И аз като вас искам да стана мама, но нещо нещата не стават както ги очаквах  Cry Няма на кой да споделя ( не, че няма, но като заговоря за това с близките ми не получавам подкрепата, която очаквам) и напоследък имам чувството, че се превръщам в злобно човече, което не искам да съм Sad. Хем си викам няма да се вманиачавам и няма да се вглеждам толкова много в случващото на тялото ми , но в следващия момент отразявам и най- малката промяна и това ме побърква. Опитвам се да го карам по весело и да не мисля за това, дали е станало, но не ми се получава. Извинявайте ако ви натъжа или подразня с поста, но трябва на да кажа за случващото ми се Sad
Виж целия пост
# 81
Запис и от мен!

Мецани, благодаря за темата и честита годишнина - много здраве, любов и хармония да изпълват живота ви!  1dating

Честито на момичетата с две чертички, все с такива хубави новини да е пълна темата!  Hug

На нечакащите изпращам цялата си положителна енергия, хайде да ни зарадвате с хубави новини съвсем скоро!

КрасимиркаHug Ще дойде време и нашите мечти да се сбъднат! Не губи вяра!
Виж целия пост
# 82
 Rolling Eyes Блондино  Rolling Eyes Rolling Eyes  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 83
Меци благодаря за темата.Честита годишнина.Догодина да сте 3-ма.
Виж целия пост
# 84
Стели права си! и 50 да са, пак няма да ги върна Mr. Green

Милички искам сърдечно да ви благодаря за пожеланията, думи не ми стигат да опиша колко специално се почувствах .. искам и на вас да пожелая здраве, щастие и всичката любов на света, а скоро и нито една да не остане в тази тема,  а всички да се обебите по веднъж, два, че и три пъти и  да ме принудите да се чудя какво да я правя темата! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 85
да ме принудите да се чудя какво да я правя темата! Hug Hug Hug

НИдей зна много, че да не се чудим кой ще я подхване темата ти като нямаш вече възможност да я правиш  tongue
Виж целия пост
# 86
като гледам текущото положение, aз не бих се притеснявала от подобен развой на нещата Mr. Green

п.с. както е видно аз закрих вчерашния ден, аз ще открия и днешния .. та затуй ето и закуската Mr. Green

Виж целия пост
# 87
Добро утро

Меци от рано ме изпревари със закуската Wink

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 88
Плодче тия дни ме избива нещо на ранно ставане и докато си пия кафето шервам и закуска Blush
Виж целия пост
# 89
Добро утро, Мец, Плодче не ви ли се спи ...?

Най-сърдечно благодаря на ВСИЧКИ за пожеланията (за сърчицето)  Hug мечтала съм за този миг  Flutter

Блонди много добре ме светна (за секса) ... значи док. само мен е отрязал  Blush Blush

Яже  чувствата ми са противоречиви в момента, то май с всички бременни е така, но не се оплаквам де  Mr. Green. Дай Боже в най-скоро време да разбереш какво е Hug (в което не се съмнявам че ще стане скоро - предчувствие  Wink )

Хубав ден МОМИЧЕТА  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия