Заедно със Баба Марта дойде и моята двучертичкова награда - тема 94

  • 25 901
  • 743
# 90
Добриии утро и от меееен   bouquet
тъкмо си взимам душче, пия си кафенцето и ви проследявам до къде сте я докарали  kaffeetrmker_2

Гледам сте се олелили повечето, да ви е за последно, този път ви прощавам  Crazy  Hug
При мен няма нищо интересно.....много работа само и това е  Rolling Eyes

Блондиии какво стана нали вчера трябваше да има резултат някакъв поне  newsm78 Thinking
Виж целия пост
# 91
Добро утро на ранобудните пиленца
меци много хубава закуска , направо ми потекоха лигите по лаптопа  Mr. Green
звезден прах извинявай за глупавия въпрос , но какво означава лентичката ти ,че като гедам тея 55 кг едва ли се мъчиш да отслабнеш newsm78
блондистискаме палци за резултатите , но не се съмнявам ,че ще са добри
На тези които не са се олелили - надеждата ми е във вас   Praynig
Отивам да се трудя и ви  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 92
Здравейте момичета. Не пиша, но ви чета редовно. Много лелки много нещо..я бързо да ги изпращате за 9 месеца на екскурзия. меци на патерица ти пожелавам страхотен семеен живот, изпълнен със здраве и многооо любоФ. баба яжка  Hug иначе при мен нищо ново. Чакам да ми дойде за да ходя да изследвам тръбите....тази неизвестност ме побърква Sad липсва ми вълнението ще дойде ли няма ли да дойде и така..бебеправи ми се вече! блонди Hug Praynig  ИСках да ви попитам какви изследвания се правят преди хидротурбация или цветна снимка? И има ли значение кога да се направят  , в смисъл в началото на цикъла или в края? И има ли значение къде? Аз мисля да ходя при Кълвачева във Вита. Някои да има отзиви за нея? newsm78
Виж целия пост
# 93
Добро утро, милички, благодаря за закуската  Hug
Петеса, честито сърчице, пожелавам ти 9 месеца наслаждаване на бременността, без тревоги и неблагополучия   bouquet
естелче, много силно стискам палци за теб, дано ни се похвалиш  Praynig
Аз тази сутрин бях неприятно изненадана от покачване на БТ, т.е. овуто е било вчера, доста подранило (11-ти ден) и сме го изпуснали докато бяхме скарани с ММ. Реших да го ознаменувам с една хубава депресийка, та се наревах на воля и се надявам скоро да изплувам от дупката. Та така, този месец го пиша бегАл, сега ще ви следя вас и ще се радвам на успехите ви  Hug
Виж целия пост
# 94
Добро утро от мен  Hug

Меци пак се е постарала да не останем гладнички .. благодаря ти  Hug и за отговора относно моето редовно пишкане  Joy
 
Всъщност днес съм мнооого по - добре, нито подуване, нито пишкане често, явно както каза Меци е било остатъчен ефект от прогестерона Simple Smile

ruandelka тихичко честито на теб за двете честички. Ще ни държиш в течение Simple Smile

Блонди има ли новини относно резултатите? Предполагам, че ще ти се обадят и за добри новини, не само за лоши ....

Лек и усмихнат ден ... Като гледам слънчицето през прозореца ми е и на мен едно слънчевоооо   Nature Sunny     Nature Sunny    Nature Sunny
Виж целия пост
# 95
Добро утро  Hug.
Яже   bouquet. Развесели ме със "свиването на сърмите"  Laughing.
Днешният ден ми изглежда много по-слънчев   Nature Sunny, оптимистичен и т.н. Сдобрихме се снощи с мъжа. Посрещна ме с едни топли печени крилца и си личеше, че и на него му е тъпо. Пък и си го обичам, не ми е лош мъжа  Crazy.
Още си чакам цикъла. Явно и днес няма да дойде, защото температурата още не пада. До тук 42 дни  Shocked. Чак такъв не бях го докарвала. Но си го чакам де. Все някога ще дойде. Ако до края на седмицата го няма, ще ходя на лекар да видим каква е хавата  newsm78
Меци, благодаря за закуската  Peace.
Виж целия пост
# 96

Лек и усмихнат ден ... Като гледам слънчицето през прозореца ми е и на мен едно слънчевоооо   Nature Sunny     Nature Sunny    Nature Sunny

Блазе ви ... при нас няма и лъч светлина   Crossing Arms Mr. Green

Естелче ... ще ни зарадваш ли с хубави новини тази сутрин  Praynig Praynig Praynig Hug

Зазу ... тези моменти винаги са много мили и хубави - радвайте се на любовта си  Hug

Моме за всеки случай наблегнете довечера  Wink

Хубав ден момичета  Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 97
Добрутро и от мен  Simple Smile
Меци- страхотна закуска, и сладко и соленко има  eat  Heart Eyes
 Руанделка- честито ти положително тестче , леко и безпроблемно бременеене  Praynig Hug
 Красимирка - добре дошла , не губи вяра , че ще се сбъдне мечтата ти  Hug .Всички тук сме изпитвали подобни чувства и то неведнъж. И никак не е егоистично всяка от нас да иска по 1 , 2 или 5 бебчета  Grinning , това е инстинкт по- силен от нас .Рядко хората около  разбират през какво минаваме, важното е човекът до теб да го прави  Heart Eyes
 Бенитка - ти си ходи на прегледите, а може и да не се стигне до по- ранно израждане  Praynig Hug.
 Естелка -   Praynig Hug
 Мравче - бравос за хубавите резултати, щом полипчето не е проблем си действайте  Heart Eyes .
 Аз нали ви разправих за моите приятели с лошата подвижност от СГ.Докторът ( от една известна клиника ) казал на момичето , че с тези резултати имат по- голям шанс да спечелят шестица от тотото  #Crazy и тя забременяла в същият месец  Peace
 Моме - още не е късно  тази вечер да се сдобрите   Wink Heart Eyes .Аз щях да пиша по този повод , ама съм се разсеяла- и на нас ни се е случвало да се скараме покрай моята овулация, ама обявяваме примирие в името на каузата  Mr. Green . После ако не е разрешен спора се доизясняваме   Blush
 И аз искам слънцеее   Nature Partly Sunny. Прегръдки на всички  Hug Hug Hug
 А Блонди каза, че резултатите ще бъдат пратени на лекаря и, не на нея  Peace .
 Фейтиии - newsm79  newsm28  newsm79  Heart Eyes
Виж целия пост
# 98
Добро утро и от мен Hug Hug Hug
Меци страхотна закуска огромно слюнкоотделяне се получи при мен Blush,оф аз о без друго не мога да се спрЪ незнам откъде този апетит ooooh!
Такааа тази сутрин отново с главоболие,подута като балон усещам гадната леля е на завоя  Whistlingнеискам да я пускам амааа.....
Вчера се видях с приятелка която беше притеснена че леля я няма,отидохме до аптеката за тестче което се оказа положително,тя се разплака защото неиска бебенце,а аз се разплаках от яд и завист Embarassed,почти цяла нощ съм плакала и си задавам разни въпроси ,не е честно мамка му  #Cussing outАз толкова много искам бебешоче и не става и не става,а тя не иска и да чуе и от една грешка веднага става  Crossing ArmsИзвинявайте момичета че рано сутринта ви занимавам с моите настроения   bouquet
Виж целия пост
# 99
Меце, тия сандвичи, направоооо....    eat

Благодаря ви, момичета, за пожеланията и загрижеността. Да, както каза Поньо, резултатите отиват при гинеколога. Ако има нещо, той ще се обади (предполагам). Ако не, ще се видим с него в понеделник.

Миле-на, Естела, стискам силно палци   Praynig

Виж целия пост
# 100
благодаря ви, момичета  Hug
F.a.t.e., а от теб някъде бях чела, че доста преди да ти дойде датата за цикъла си имала втора чертичка. а при мен дори в деня, в който трябваше да дойде си направих тестче и излезе само една чертичка. аз бях убедена , че не съм бременна и даже като позакъсня с няколко дни се учудих какво става... та затова си мисля, че ако отида на 11 ден както ти, може и да не се види всичко  Thinking
миле-на за съжаление е точно така - като не искаш и то става лесно.
Хубав ден момичета!
Виж целия пост
# 101
Блонди ила да ти ги спретна Stuck Out Tongue
Дарма преди хидротубация или ЦС задължително се правят всички изследвания за инфекции, бактерии, гъби и всякви други организми Peace
миле-на хай пък дано не е леля, ми вече ядеш за двама Blush Hug
Виж целия пост
# 102
Добро утро!
 ИСках да ви попитам какви изследвания се правят преди хидротурбация или цветна снимка? И има ли значение кога да се направят  , в смисъл в началото на цикъла или в края? И има ли значение къде? Аз мисля да ходя при Кълвачева във Вита. Някои да има отзиви за нея? newsm78
dharmaaa, преди хидротубация или цветна снимка задължително е да ти пуснат микробиология. Също така се прави ПКК и СУЕ 1-2 дни преди процедурата. Моята беше в понеделник и затова аз пуснах ПКК в петък. Аз поисках да ми вземат и проби за хламидии, мико- и уреаплазми. Бях го решила преди прегледа. Док не ми е искала, но каза, че е добре да се направят. Хидротубацията (за цветната снимка не съм сигурна, но предполагам също) се прави в началото на цикъла, 7-10 ден (моята беше на 11ти). Целта е да е преди овулация, но и не трябва да има кървене. Изписа ми антибиотик след процедурата, от който вчера не бях човек, боляха ме стомах и глава, не можех да ям. Днес съм по добре, но още имам вкус на лекарства.  Аз съм ходила при Кълвачева няколко пъти, точно защото имаше добри отзиви за нея от една позната. Тя ми направи абразиото за премахване на полипа първия път преди 2 год. Не ми предложи хистероскопия, може би защото не се поема от ЗК. Не съм имала проблеми след процедурата. Доста е заета, пред вратата винаги има много пациентки. Чаках около 2 часа по нощница да дойде да ми направи абразиото, през което време, майка ми се е побъркала, тъй като нямах и телефон да и звънна, че още чакам. След края на процедурата не се появи да види всичко ли е ок, но може би това е практика, тъй като бях с още една жена, която беше при друг лекар, който също не мина. Появи се само анестезиолога, да види ок ли сме, както и сестрите, разбира се.
ponyo, как ме зарадва  Hug. Половинчо също е с намалена подвижност и док от първата среща говори за инсеминация, а на мен не ми се иска, поне за сега.
миле-на  Hug
Красимирка welcome

Хубав и слънчев ден!
Виж целия пост
# 103
Добро утро и от мен.
Меци благодаря за страхотната закуска.
Красимирка добре дошла и да не се задържаш много тук. Не губи вяра и знай, че и при теб ще изгрее слънчице. Хората около нас и такива, които не са се сблъскали с такъв проблем трудно ще ни разберат, но затова пък сме ние тук за да се подкрепяме и да си споделяме.
Hug
Миле-на и аз не спирам да си задавам този въпрос почти всеки ден. На хора, които не искат деца и не могат да се грижат за тях им се получава от раз, а на други не става и не става. Наистина не разбирам защо Thinking. Дано Господ се смили над нас и в най-скоро време всички де се радваме на двете чертички. Praynig  fingerscrossed
На всички, които не чакат стискам палци  fingerscrossed  Hug
Лек, усмихнат и слънчев ден на всички.
Виж целия пост
# 104
F.a.t.e., а от теб някъде бях чела, че доста преди да ти дойде датата за цикъла си имала втора чертичка. а при мен дори в деня, в който трябваше да дойде си направих тестче и излезе само една чертичка. аз бях убедена , че не съм бременна и даже като позакъсня с няколко дни се учудих какво става... та затова си мисля, че ако отида на 11 ден както ти, може и да не се види всичко  Thinking

Точно от мен  Mr. Green Само, че аз си изчаках датата на М и от там нататък си чаках закъснението  Peace Това, че видях  + тест по-рано няма значение. Изчаках си най-чинно и за това агонията ми се удължи докато отида на док  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия