
Ти не си споделяла напоследък как е Ники, че преди време имаше доста здравословни проблеми, по-добре ли са сега нещата?
и на Габи, Михаела, Симона и Константин! Да са здрави, щастливи и послушни деца!
Да сте здравички и много щастие пожелавам!
успех желая, бъдещи майчета на дракончета!
... новородена снимка нямам, че май маркучетата около нея като обем бяха повече от бебето 
зановия дом и новото бъдещо попълнение.Много мили неща споделяш.
.Даса живи и здрави и много щастливи дечица



Със същите пожелания се обръщам и към миналите рожденници на патерици, аз от празнуване се позагубух малко
((( но да са ни живи и здрави нашите фастъчета, та това е техният месец все пак
)))
Лек ден ви желая

МОЛЯ споделете къде как празнувате рождените дни,нашият е идния понеделник и нищо не е подготвено.12 възрастни и 4 деца само
Не знам какво да правя
Честит рожден ден и от нас на всички празнуващи рожденичета!Ние имаме среднощен проблем със спането и много не стигам до компютъра,за да поздравя порасналите дечица поименно.
Много целувки и тук за днешните пораснали деца! 

Препоръчани теми