АПРИЛчетата сладки обичат да рисуват, а още повече да пеят и танцуват - 17

  • 66 865
  • 396
# 135
Мартенски Априлчета,да сте живи и здрави,много щастливи деца и послушни родители Wink    bigdance2
Виж целия пост
# 136
ЧЕСИТ ПРАЗНИК НА НИКИ, ТЕА, ГАБИ, КОКО, МИХАЕЛА И СИМОНА! ДА СА МНОГО ЩАСТЛИВИ, ДОБРИЧКИ, БОРБЕНИ  И УМНИ ДЕЧИЦА!  bouquet
Тини-мини, много са ти красиви почерпките, благодаря, на мен много ми се е дояло нещо като питка или тутманик и с удоволствие си оплакнах очите! Simple Smile Ти не си споделяла напоследък как е Ники, че преди време имаше доста здравословни проблеми, по-добре ли са сега нещата?
Относно фейсбук, аз имам, но определено пък на мен там ми е по-трудно да следя нещата.
Виж целия пост
# 137
Ех, че красива торта и питка!!!
tini-mini, да ти е жив и здрав порасналия мъж, все така чаровен и обичлив! Дано да му е прекрасен и сладък живота като тортата  Hug 

marini и твоята тулумбичка порасна. Пожелавам й много здраве, много късмет и много приятели, с които да лудее до насита!  Heart Eyes

newsm59  и на Габи, Михаела, Симона и Константин! Да са здрави, щастливи и послушни деца!

Момичета, къде и как празнувате рожденните дни на малките. Никой не разказва как е минал този важен ден!  Sad 
Виж целия пост
# 138
Здравейте празнуващи, изпразнувани и на вас трепетно очакващи празниците Simple Smile Да сте здравички и много щастие пожелавам!

Честито на новите коремчета! Чудесни новини Simple Smile успех желая, бъдещи майчета на дракончета!

Снимчица на 2 годишното Сузи ще кача и аз във фейсбук Simple Smile ... новородена снимка нямам, че май маркучетата около нея като обем бяха повече от бебето Grinning
Сега е офъкана като момченце, че си скубеше косата докато си смуче палеца. Приложихме стратегията на стария д-р Спок пък дано да отмине. Някак обаче наред с косата съвсем като на Самсон като да й отнехме и силата та милата полежа известно време в болница...
хайде пак здраве желая! и весели празници!
Виж целия пост
# 139
Привет момичета.Много хубави новини чета.Веси браво Peaceзановия дом и новото бъдещо попълнение.Много мили неща споделяш.
Тини Мини тортата ви е разкошна.Силве златни ръце имаш Peace
Всеки денвече има рожденници Heart Eyes.Даса живи и здрави и много щастливи дечица newsm59
Виж целия пост
# 140
Момичета, благодаря ви за поздравите за порасналата ми Тулумбичка! Вчера беше много вълнуващо и приятно!
wave, ние тук нямаме много варианти за празнуване и бяхме в т.нар. френска сладкарница, в която имаше мини детско кътче, та рожденичката и тримата ѝ гостенина се забавляваха известно време, защото то беше по-спокойно, а те и 4мата са доста буйни младежи...
Наистина повечето сме във ФБ, но аз си чета и тук...
Nurii, дано Сузи вече да е по-добре! А, каква е стратегията на докотора Спока...Теа не смуче пръсти, но от три дена е без залъгалка и много ѝ липсва като средство за успокояване...Даже днес на ръце я приспах, а това никога не се е случвало...
ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДНЕШНИТЕ ПРЕКРАСНИ РОЖДЕНИЧЕТА! МНОГО КЪСМЕТ И УСМИВКИ!
Виж целия пост
# 141
Честит 2-и рожден ден на :Борис,Даниел,Ана и Васко ! Бъдете много щастливи дечица !
И аз съм на двата фронта Simple Smile
Виж целия пост
# 142

Честит Втори Рожден Ден
на Ралица на мама Galetо
Косара на мама Erika
Георги на мама J_M_M
Даниел на мама Неличка
Кристина на мама Галка! Растете здрави и послушни мили дечица  Hug
Виж целия пост
# 143
Честит рожден ден на Ралица, Георги, Косара, Даниел и Кристина! Да бъдат много здрави и щасливи дечица!  bouquet
J_M_M, покрай твоя Гого да ти пожелая и на теб да няма скоро и спомен от здравословните ти проблеми! Hug
Виж целия пост
# 144
Честит рожден ден на Ралица,  Косара, Даниел и Кристина ! Бъдете щастливи дечица!
Момичета благодаря за пожеланията тук и в ФБ
Преди две години по това време изпитах щастието да стана мама  за втори  път,помня сякаш беше вчера ,може би ,защото беше много рано,много неочаквано ...
Момчето ми колкото и рогато да е си е много добричко,много умно (нали си е на мама гарджето).
Веси беше моята вестителка,помня как се пошегувах че и аз я изпреварих,сега и желая лека бременност
Ето и торта
 
Виж целия пост
# 145
Честит рожден ден и от мен на малките сладури Радостин Валери и Виктория, безгрижно детство и много усмивки за мама и тати Simple Smile Със същите пожелания се обръщам и към миналите рожденници на патерици, аз от празнуване се позагубух малко Sad((( но да са ни живи и здрави нашите фастъчета, та това е техният месец все пак Simple Smile)))
Ей сега ще спретна две снимки на Денис,преди и след за колажа Simple Smile Лек ден ви желая
Виж целия пост
# 146
Честито и на днешните и на изминалите рожденици,които съм пропуснала newsm59  bigdance2


И да ви помоля Blush МОЛЯ споделете къде как празнувате рождените дни,нашият е идния понеделник и нищо не е подготвено.12 възрастни и 4 деца само Crazy Не знам какво да правя Sad
Виж целия пост
# 147
 newsm59 Честит рожден ден и от нас на всички празнуващи рожденичета!Ние имаме среднощен проблем със спането и много не стигам до компютъра,за да поздравя порасналите дечица поименно.
Ще ви помоля,ако някой има подобно ситуация на нашата да сподели как я преодолява-Мая се буди около полунощ с писъци и "НеееНеее",като преди това се събужда с плач и иска мляко или просто "Дааай"През деня не й се карам,не забранявам излишно,предимно по разходки в гората и сред природата сме.Тези среднощни кризи продължават от 5 до 30 минути,в които реве и се тръшка неутешимо.Блъска ме и в следващия момент иска да я взема,като посегна да я вдигна,пак ме блъска и така няколко пъти.Като е легнала рита и маха с ръце,докато пищи истерично...А сутрин е пак моето си ангелче Heart Eyes
Моля,ако някой знае какво е това и как се преодолява,пишете,че е направо страшна гледка.  bouquet
Виж целия пост
# 148
lunhua, съчувствам ти за този лош период. Нашият син има подобни истерични пристъпи, но започнаха откакто се преместихме тук и за период от три месеца беше спрял. Сега, в средата на март, пак започнаха...При него обаче са най-много за 5 мин. и той не е буден - прилича ми на някаква форма на сомнамублизъм. Ето една тема, която четох преди време по въпроса: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=506082.0. Не знам дали има лек...Моят мъж е мнооогооо спокоен и все повтаря: "Ще мине", но аз четох, че може да продължи до 8г. ooooh!
Много целувки и тук за днешните пораснали деца!
Виж целия пост
# 149
Мерси на всички за поздравите и пожеланията! Hug
Честит рожден ден на днешните рожденичета Радостин, Валери и Виктория, както и на вчерашните и първо-априлските и специално Дани на ЕлиМели! Да са здрави и усмихнати !  bouquet
Звездичка, Ники боледува все още често и кофти, особено есенно-зимния период, но се надявам да спира вече.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия