и така ,завивам го и си лягам
преди да го пробвам по този начин,ревът му траеше около 30 мин и абсолютно нищо не можеше да го утеши

дано ти помогне това !
и така ,завивам го и си лягам

Нашата ситуация е същата-спи почти,но като започна да питам и се засилва плача.Сега ще пробвам твоя начин.Пи и Киетюд,но този сироп ни помогна точно за 10 дни-будеше се нощем,но не истерично,но вече го спрях,щом и с него,и без все пищи 
При нас няма такъв стресор,но пак ще помедитирам над причините-дано открия някакво грешка в подхода си,че да я коригирам.
Ние тази нощ спахме без викове и реване
Дано да отмине бързо и при вас


Алиска е голяма маймуна, само беладжийства и реве, ако не и обръщам непрестанно внимание. Повтаря всичко, вчера ходихме за едни бланки и като излизаме аз казвам на мацката "всичко най- добро" и Али като почна "Сичко най- добо", повтаря го 5 мин
голям смях. 

))
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛА И КАЛОЯН! ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!
Карай така по сладко, дано е това което искате
)))))))

Благодаря ви,момичета за милите думи и споделеното!Дано тези периоди за всички ни отминат бързо.
преди и сега
Бъдете здрави и късмет! Препоръчани теми