АПРИЛчетата сладки обичат да рисуват, а още повече да пеят и танцуват - 17

  • 66 866
  • 396
# 165
Здравейте момичета!

Честито на всички рожденници! Две годинки... като детелинки. И да са им щастливи и късметлийски и всички следващи!

Марини - за биберона всички са ми казвали, че след седмица най-много забравят за него. Пръста е друго - винаги е наблизо. Grinning Сузинката много добре знае, че не трябва да го смуче, лицемерно смръщва веждички и сочи, че има 'оХ!' мазолче, но е факт, че й е много вкусно. Вечер преди заспиване, през нощта ако се пробуди от нещо и сутрин за доспиване. Остриганата й кратунка е защото заедно с пръста си овърташе кичури коса на пръстите и безжалостно скуботеше. В резултат се забелязваше олисяване като на чичко Grinning Grinning д-р Спок препоръчва подкъсяване докато отмине желанието за скубане...

Днес огледахме един магазин за балерински дрешки, атрибути - шик и половина за мънеци Simple Smile "Две калинки, като балеринки" е една от любимите песни на Сузуки и просто нямаше как да не я вмъкна да види и балеринския реквизит Simple Smile Отключих обаче кутията на пандора като й наложих едно трико и я представих на изображението й в огледалото - в мигом в очичките й се появи онова чисто момичешко и женско пламъче... за красотата! Simple Smile

лека нощ!
Виж целия пост
# 166
Честито на големите ни  дечица  Hug

И като стана въпрос за палчета и биберони - никога не е смучела биберон,но пък пръстаааа Tired (като се заиграе тогава не го смучеше), НО от 4 дни вече не го смучи,заспива без него дори( а преди...мъка) Party Party Party (пупупупуупу дано не го лапа повече  Praynig )
Изнервих се аз и сложих на пръста лепенка,че го беше осмукала до синьо .Казах й ,че има Ох и сега трябва да й мине първо,а после понеже има рожден ден(знае какво е,че скоро и баща й имаше) и става кака,ще го дадем на бебето(брат ми чака бебе),а тя като кака ще кара колело. И... казахме му Чао и така.След 2 дена махнах лепенката,видяхме,че вече няма Ох и го даваме на бебето да се лигави,а тя кара колелото. Simple Smile И много се радва,за което!
Виж целия пост
# 167
Здравейте , ето ме и мен, не съм писала отдавна!
Първо искам да честитя рождените дни на всички априлчета, които имаха, като и днешните! nbirthday
Гледам, че доста мами вече не пишат тук, за съжаление Simple Smile

Да кажа и аз по темата , ние биберон никога не сме ползвали, но смучем палеца постоянно.
Което и е по-лошото , слагах лепенки и го мажеш даум ексол и сякаш по отвикна. Но вечер си заспива редовно с него.
А иначе , къде правихте рождените дни или къде планувате да бъдат?
Аз засега съм се насочила май към детски клуб, но още не съм се спряла на никой  Simple Smile
Виж целия пост
# 168
Здравейте момичета!

Марини - за биберона всички са ми казвали, че след седмица най-много забравят за него. Пръста е друго - винаги е наблизо. Grinning Сузинката много добре знае, че не трябва да го смуче, лицемерно смръщва веждички и сочи, че има 'оХ!' мазолче, но е факт, че й е много вкусно. Вечер преди заспиване, през нощта ако се пробуди от нещо и сутрин за доспиване. Остриганата й кратунка е защото заедно с пръста си овърташе кичури коса на пръстите и безжалостно скуботеше. В резултат се забелязваше олисяване като на чичко Grinning Grinning д-р Спок препоръчва подкъсяване докато отмине желанието за скубане...
Nurii, дано скоро ѝ премине желанието за палец в устата. Вярно е за седмицата...потвърждавам! Даже и по-бързо го забрави, но като няма какво да я успива и започна да ми става в някакви ранни за нея и за мен часове! Но е факт, че вече не се сеща за него, а само като чуе куче го обвинява, че: "Бау-бау аде Теа бамЪ" Wink Представям си я каква хубавица е била - нашата също е кипра и мога да я преобличам и да ѝ пробвам дрехи по 100 пъти на ден, хич не протестира.
Надявам се и другите плацолюбители да ги разлюбят скоро, че наистина е пристрастяващо...
Ани, Сава, Диана, Радина, Тея, Ема и Сияна...бъдете здрави и все така прекрасни деца!
Звездичка!, желая на Ани да бъде най-милата и грижовна кака и да забавленията у вас да са безкрай!
Виж целия пост
# 169
Честит рожден ден на Георги, Ани, Сава, Диана, Радина, Тея, Ема и Сияна- желая ви прекрасно детство изпълнено с много игри и моменти на щастие.   party002    ura  И честит имен ден на всички празнуващи.  bouquet
Марини Hug Heart Eyes  децата ти са прекрасни.
Аз също се притеснявах като махнем бибата да не почне да смуче палец, но ни се размина. Брат и смучеше палци до близо 3 годинки, но той биберона го изплю на 3 месеца и не го поиска повече. Помогна ни даум ексол. Peace
Виж целия пост
# 170
  bouquet Честит имен ден,момичета с име на цветя! newsm51
Виж целия пост
# 171
Честит празник на всички!
Благодаря за поздравите! Марини! Hug
Ани, също е от палцелюбителите, но засега не предприемам нищо, понеже сега и с кърменето се разделя, да не и дойде в повече. Като се роди бебето пак няма да е подходящо, че ще трябва да свиква с новата обстановка, отделно аз се притеснявам как ще изкара докато съм в родилното, че е страшно привързана към мен, та явно засега палеца си остава.
Виж целия пост
# 172
Димитър, Дария, Антон и Евелина...Днес е вашият ден, деца! Бъдете здрави и растете с усмивка на уста!
Виж целия пост
# 173
Искам скромно да ви почерпя,защото днес моето малко момиче става на 2 години
 newsm59  bigdance2 smile3510






Честит рожден ден,,моя мило дете! Hug Пожелавам ти здраве,късмет и успех по пътя на живота,усмивки истински да имаш.Обичам те,мое слънчево дете! Two Hearts
Виж целия пост
# 174
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Евелина, Дария, Антон и Димитър

Пожелавам им здраве и много късмет в живота

sparkling eyes -  весел празник и винаги да се гордееш с твоята кукла
Виж целия пост
# 175
Хапи бъртдай и от мен на МИТАКА, Антон, Дария и Евелина! Живи и здрави и много щастливи усмивковци да бъдат, нека никога не слиза усмивката от устата на мама и тати Simple Smile))))))))))

Ние очилата ги купихме и сложихме, носи ги, голям купон пада....в къщи, защото времето се развали с пристигането на цайса хахах еееее има време все пак Simple Smile))))))
Виж целия пост
# 176
Здравейтеееееееееее ! Боядисахте ли яйцата ? А помагаха ли децата? Моя не беше много очарован ,бръкна един два пъти в кофичката и отиде да си играе с една отверка:)
Аз да ви разкажа как вапцах яйцата.Вчера какво съм избирала не знам ,но съм си купила само червена боя,и отделно си взех пакетче виолетова,когато видях вече бях сварила яйцата и не ми се излизаше да търся и си направих от сладкарската жълта и синя и после зелена ,ама синята не се получи много добре ,но за сметка на това ръцете ми са много сини и тя се мие след два три дни чак  ooooh!Иначе от 28 само две пукнати имам Smile
Весели празници Simple Smile
Виж целия пост
# 177
 HugМомичета,каква детска паста за зъби ползвате?Чудя се каква да купя,че все по-голям интерес проявяваме към миенето на зъбите newsm47
Виж целия пост
# 178
Аз ползвам Ненедент (бебешката) Peace
А да ви попитам и аз - от 3-4 днии вече не й давам вечерното мляко. Рано ли е? Не тя се отказа,а аз я отказвам - че на рождения си ден изяде света Crazy и реших да не й давам мляко ,че вече в повече ще стане и така реших въобще да не давам вече. Тя пита де: мамо,млякото? ама аз и казвам,че няма и така заспиваме Thinking
Виж целия пост
# 179
  bouquetБлагодаря!Ние още пием по 3-4 шишета и не зная до кога ще е така.Скоро почваме ясла и се чудя как ще реагират на искането за мляко и дали да го отказвам и аз Thinking newsm78 Има дни,в които е само  на мляко,не поради липса на друга храна,а по неин избор ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия