Честито на всички рожденници! Две годинки... като детелинки. И да са им щастливи и късметлийски и всички следващи!
Марини - за биберона всички са ми казвали, че след седмица най-много забравят за него. Пръста е друго - винаги е наблизо.
Сузинката много добре знае, че не трябва да го смуче, лицемерно смръщва веждички и сочи, че има 'оХ!' мазолче, но е факт, че й е много вкусно. Вечер преди заспиване, през нощта ако се пробуди от нещо и сутрин за доспиване. Остриганата й кратунка е защото заедно с пръста си овърташе кичури коса на пръстите и безжалостно скуботеше. В резултат се забелязваше олисяване като на чичко
д-р Спок препоръчва подкъсяване докато отмине желанието за скубане...Днес огледахме един магазин за балерински дрешки, атрибути - шик и половина за мънеци
"Две калинки, като балеринки" е една от любимите песни на Сузуки и просто нямаше как да не я вмъкна да види и балеринския реквизит
Отключих обаче кутията на пандора като й наложих едно трико и я представих на изображението й в огледалото - в мигом в очичките й се появи онова чисто момичешко и женско пламъче... за красотата! 
лека нощ!

(като се заиграе тогава не го смучеше), НО от 4 дни вече не го смучи,заспива без него дори( а преди...мъка)
)
Представям си я каква хубавица е била - нашата също е кипра и мога да я преобличам и да ѝ пробвам дрехи по 100 пъти на ден, хич не протестира.

децата ти са прекрасни.



и реших да не й давам мляко ,че вече в повече ще стане и така реших въобще да не давам вече. Тя пита де: мамо,млякото? ама аз и казвам,че няма и така заспиваме
Има дни,в които е само на мляко,не поради липса на друга храна,а по неин избор