но пъров го намачкай да пусне и малко сок и ги сложи и увии с марля или нещо там.Той смуче всичко
говорих с педиатърката, каза да му купя едно кремче ихтиол май се казваше, то е като кафява мас, с която го намазах наобед като заспа и му сложих една лепенка отгоре, целта е да го изкара на повърхността, ако не се е забило надолу много, сега и след баня гледам че мястото не е вече зачервено, което значи че няма възпаление поне, след малко като заспи пак ще го намажа и така. Иначе Звездичке за йода хич не се сетих, да му се навиди
..Ах ти как издържаш още да не знаеш пола, аз бих сънувала само пишки и дудета хахах, апък затова че е седалищно аз не бих се притеснявала, до последния момент никога нищо не се знае. Първия път на едно момиче в последния ама последния момент и се наложи секцио, защото се завъртяло, така че не се отчаивай
)))
.А Али още по прекрасна
.малка госпожица.
.Много се плюнчи.вадим последните къстници.Дано да е от това 

и такива разни работи.
.






Наесен с песен.... Дотогава трябва да сме махнали памперса, отказали бибата и да се научи да заспива сам... Амбициозна програма - дано успеем да я реализираме. 

Препоръчани теми