Добре заварили в КОЗЛОДУЙ! (тема 4)

  • 81 435
  • 504
# 165
DDimitrova  коя е тази вълшебна градина ако не е тайна?  newsm78 Wink
Виж целия пост
# 166
 LaughingЧак въл6ебна не е,но покрива моите представи за детска градина! PeaceСлънчице е градината.
Виж целия пост
# 167
някой замисля ли нещо за "първия учебен ден" утре?

Скрит текст:
честно да си кажа ми иде да си взема отпуск и да заведа детето пред кметството.
да ги питам колко тържествено ще е началото на учебната година с 4 групи в една стая пълна с легла.
Виж целия пост
# 168
Зеленко, може да го заведеш на едно място, а да ти се наложи да го вземеш от друго  Laughing


Ами така стана... празен шкаф, детето го няма, не знаят къде е стаята, където е отведена групата  Tired Не знам какво да го правя - той иска да ходи  Rolling Eyes


Пърия учебен ден хич не го броя за такъв. Вероятно ще се празнува след ремонтите. Имаше няколко майки с цветя все пак... А впечатления от училището излях във Фб  Tired


Поправка майсторици среща? Поне 2 дни предизвестие, моля, не се докопвам редовно до комп. Споделете места за ръчно правени неща в града, където ходите. Да ви дам нещо да им занесете.
Виж целия пост
# 169
Здравейте!
Знаете ли, дали има чуждоезиково обучение в предучилищната група в "Звънче"? А в града има ли езикови центрове за такава възраст?
Виж целия пост
# 170
Някой прекратявал ли си е договор към Виваком? На 19 август си пуснах такова заявление,тъкмо ми изтичаше и договора.Причината беше,че своеволно Виваком ме бяха "минали" на такса от 10лв., а не на такса от 5 лв. на каквато бях до момента, и то без мое съгласие....

А в тукашния офис ,както  и в този на М тел,много обичат да си мият ръцете с "онези от София", а като звъннеш на оператор /онези от София/, то после винаги се оказва,че нещата са възможни на местно ниво,защото разговорът обикновено завършва с думите  "Посетете нашия офис във вашия град"
Виж целия пост
# 171
Привет, llora  Peace За съжаление не мога да съм полезна, а и покрай тези ремонти е възможно да е по-трудно получаването на каквато и да е актуална информация за каквото и да е...

tuly, нямам отношения с Виваком, но дали не е вариант в офиса (пред служителите) да се обадиш на съответния там клиентски телефон и да им дадеш да се разберат по между си - местното и централното ниво, един вид  newsm78


Поправка майсторици среща? Поне 2 дни предизвестие, моля, не се докопвам редовно до комп. Споделете места за ръчно правени неща в града, където ходите. Да ви дам нещо да им занесете.

Виж целия пост
# 172
Според мен проблема е в самия персонал на тукашния офис, останала съм с впечатление че и те не са на ясно какво ти  предлагат и при какви условия точно. Аз съм техен клиент от година и обикновено ходя по два пъти за определен въпрос и едва на третия ми се проясняват нещата и то до някъде. Например като подписах първия си договор ми предлагат като бонус безплатни неограничени разговори с един номер в мрежата на виваком . След една година в която плащам леко завишени сметки и отивам да си преподписвам договора ми се обяснява че всъщност си плащам по 2,90 лв. на месец за тези безплатни разговори. Друг случай отивам да попитам за телефон, който искам да си закупя и разговарям с момиче, гледа тя офертите , смята пресмята казва ми цена, която ме устройва. Отивам пак след няколко дни да питам пак за същия телефон, при същите условия, обаче попадам на момче. Изкарва той същите списъци, гледа, смята и хоп съвсем различна цена  Shocked Последната случка , на която станах свидетел в офиса е как един клиент попита нещо, а му се отговори че не е компетентна служителката и да се обадят на оператор  newsm78
Виж целия пост
# 173
Marsia_K и аз от година съм клиент на Виваком. За сега съм доволна. Като че ли най-компетентно е едно момиче на име Ваня Вашкова (мисля така се казваше) потърси нея и виж какво ще ти каже.
Преди да отида в офиса да подпиша каквото и да е чета по 100 пъти офертите със запетайките докато ми просветне какво всъщност предлагат, защото понякога в офиса не ти казват всичко.
Виж целия пост
# 174
а и  офертите трябва да се четат доста внимателно....защото не винаги 500 безплатни минути към всички мрежи са такива-оказва се 200 към М-Тел и Глобул и останалите към виваком, например....
Моите впечатления са,че в повечето случаи умишлено те въвеждат в заблуждение чрез сладки приказки и много празни обяснения, а се пропуска същественото в договора. /н есамо Вива,а и другите оператори.../
Виж целия пост
# 175
....
Поправка майсторици среща? Поне 2 дни предизвестие, моля, не се докопвам редовно до комп. Споделете места за ръчно правени неща в града, където ходите. Да ви дам нещо да им занесете.



аз отпадам от всякакви поправки  Hug може, но след половин месец някъде  Hug

Не разбрах точно какво питаш, къде да носим нещо и защо.  Blush
Единственото място с ръчно правени неща е книжарница "Пауни" в пощата, там се продават картички и други нещица.  Thinking
 Thinking Преди година-две децата от "Кирил и Методий" организираха благотворителен базар за децата в неравностойно положение.   
Виж целия пост
# 176
Хъм, май не е съвсем така. Напр. онзи ден в Мебелния магазин (до Еврофутбол-а) имаше кошнички с ръчно правени цветя и прочие нещица. Имам спомен за букети с бонбони - това също звучи като да се прави ръчно. Квилинг произведения и картички съм чувала, че се предлагат за купуване и т.н. То ясно, че няма да е изненада, та да си кажа. Ами осигурихме за Козлодуй бройки от тази книжка: "Тезгях" на "Горичка". Тя е безплатна и вероятно ще е супер да се намира на повече места, за което приемам идеи (и помощ).
Виж целия пост
# 177
 Thinking букетите от бонбони се правеха в един от гаражите под девети блок.
ръчно направени украси май предлагаха и в парти центъра (те вече не са във фирма "Радецки").

понеже не можах да се ориентирам към кого насочена тази книжка и въобще инициативата не мога да предложа нищо конкретно  Hug

ако целта е да я видят децата - раздай в градинките или в ДЕ, читалището, книжарниците;
ако целта е да се заинтересуват по-големите, може би в магазинчетата за канцеларски материали, прежди...
Виж целия пост
# 178
За възрастни е книжката - явно като се видим ще го обсъдим.

За който не следи Майките на Козлодуй, на 25-ти и 26-ти ще има цирк.
Виж целия пост
# 179
Kнижката е "еко" и "зелено" ориентирана. И прокламира природосъобразен начин на живот в смисъл на връщане към традициите, към качественото, към храната, направена от истински продукти, не от добавки и консерванти. Обръща внимание /туй м/у редовете/, че се превръщаме в роботи-консуматори, а не трябва. Кара те да се замислиш, ако искаш. Понеже те познавам, Добри, и на теб даун шийфтинга ти е влязъл в кръвта, като и на мен, зная, че ще ти е интересно. Нещо подобно правим с теб с нашите градини...
Зеленко, ако може, би ли оставила един екземоляр за мен в магазина. Благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия