При нас всичко е горе-долу . Лили вече е здрава ,но много ни е страх да си вършим голямата работа.Заради тази фисула сега детето го е страх да се напъне за да не я заболи. Задържа 2 дни и на третия цял ден си прекарваме в тоалетната почти. Вече не я боли /поне така казва/,но си я е страх и си задържа докато може .Незнам какво да правя вече...Плодове почти не яде ,а те са важни. Череши и ягоди не обича ,праскови също . Да я излъжа някое резенче круша или ябълка ,но големи мъки.Сега обаче намерих вариант да и давам овесени ядки.Сутрин в попарата и слагам 3 суп.лъжици овесени ядки и така успявам да и ги пробутам.Една лекарка ми каза да и давам от бебешките пюрета от сини сливи ,след като не иска да яде плодове и сега пием пюре от сини сливи с малко водичка разредено.
Ох,наоплаках се...
Обаче вчера цял ден ми поддържаше температура 38.2С.
Черешите му били мокри,кайсиите имали косъмчета,банани не яде,защото те са за маймунките 
Даже и на концерта на Хулио Иглесиас ще ходим,като млади гаджета 

И на всички, които ми се обадиха или писаха във фейсбук



От към дрехи. Но от към камиони, трактори и мотори хич. Колкото повече, толкова и по-големи. В стаята му вече не може да се влезе. А, и още спи между нас с оправданието че е още малък. За всичко останало е голям.
.
. С най-чиста съвест ще вдигна ръце от домакинство и обслужване на дечурлигата, поне за седмица-две.