Добре сме, бяхме влезли в някаква черна серия със София - Александър и притисна пръстите на ръката на вратата.... След това единия от пръстите се възпали, инфекция, абе хич не ми беше розово, но всичко мина и замина и се надявам, да е забравено....
Децата растат, Александър е голям инат и няма сила да го накара да премисли - нито опити да го подкупим, нито сериозни разговори - нищо. Вчера искаше круша за вечеря и отказа да се докосне до всякаква друга храна... Онзи ден трябваше да е булдозер и трябваше да си легне с една картонена кутия в леглото... Изобщо все такива ги измисля, хем ми е смешно, хем понякога ми се плаче. Най-накрая му подстригах косата, че все не ми даваше.
Бяха ме налегнали някакви мисли да се връщам на работа - ходих, проверявах, ами цената на детска градина е между 60 и 68 долара на ден. Плюс в голямата част от тях ти трябва да си носиш храната на детето. Е колко трябва да печеля, за да съм на плюс от това упражнение, при условие, че имаме две деца.... Май започвам да се замислям за трето.
Ами май това е, при нас сега е зима, и забавленията ни малко са ограничени, но няма ден без да сме навън. Поне за два часа. Иначе - лошо ми се пише с две недоволни деца








Таааа, не схванах защо врещеше ама по едно време сам млъкна след като си облече риза и отгоре потник. Много е фьешън
Усвоил е вече и избирателната глухота, даже онзи ден изчетох цяла такава тема тук във форума, с единствената цел да разбера, че лек за нея няма 